امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
با تشکر از دوست خوبمون و همسر گرامیشون به دلیل حضور در این برنامه و مطرح کردن قطره ی کوچکی از مشکلات

من به همراه خواهرم که از بیماریش خبر نداره برنامه را دیدم فقط میخوام نظر خواهرمو بعد از دیدن برنامه اینجا مطرح کنم

جالبه خواهرم برنامه دو سال پیش رو هم کاملا یادش بود اما من اون برنامه را نادیده بودم دلیل مطرح کردن نظر ایشون هم اینه که میخوام تاثیر برنامه از نگاه یک فرد که نمیدونه ام اس داره را بیان کنم

بعد از برنامه خدا رو شکر میکرد و میگفت که منم علائم مثل این خانم دارم اما خدارو شکر که ام اس ندارم sad2

پرسیدم چرا مگه ام اس چیه!؟

جواب داد که خیلی بیماری وحشتناکیه که بعد از دو سال این خانم رو ویلچر نشوندهrolleyes چون دو سال پیش حالشون خیلی بهتر بود

بعد از این مجبور شدم کلی بهش توضیح بدم و ذهنیت منفی ایجاد شده بر اثر این بیماری را عوضش کنم

اینم از برنامه رسانه ملی ما من اصلا از دوست خوبمون ایرادی نیمگیرم و مشکل را صدا سیما میدونم

یادمه چند وقت پیش یکی از برنامه های ماهواره ای به نام ویزیت رایگان کاملا ام اس را تشریح کرد و پزشکی که صحبت میکرد

کلی امید به ما داد که دارو ها و درمانها زیادی در حال انجام است اما این برنامه کلی یاس و نا امیدی را به ما القا کرد

من نمیدونستم دوست عزیزمون از کاربران سایت هستند اما بعد از مطالعه تاپیک متوجه شدم که ایشون دویک دارند و کاربر سایت هستند

در هر صورت از دوست خوبمون تشکر میکنم به نظر من نباید از ایشون خرده گرفت کارگردان و برنامه ریز مشکل داشتند
 تشکر شده توسط : paeeze , یه غریبه , neda.n , yummy , hessam , ماه , Yanis , earth , Aram , نازلی , arezooo82 , بی تـــا , FBF , مـه ســـا , نازی ی , leili , simin , عمومهربان , elijoon , همسر یک قهرمان

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط mysis - 2013/07/10, 11:23 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,692 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست