امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
ببین سوسن اینکه از گفته های ما ناراحت شدی اشکال نداره اگه ما اینجا با هم صحبت نکنیم کجا صحبت کنیم؟ چرا انقده زود به دل گرفتی و از اول که پست هایی رو که نخونده بودم الان خوندم بیشترین چیزی که دیدم تند شدن تو به بچه هاست؟ ببین سوسن اول از اینکه بهت بگم به خاطر فشار روحی که از دیدن برنامه نصیبم شد چنان سردردی گرفتم که با دو تا قرص که همزمان خوردم کمی الان بهترم و نشستم اینجا. خوبه که هستی و داریم با هم حرف می زنیم تو خودت درد کشیده ای درد بی حوصلگی و رنجوری ما رو می فهمی. چرا تو پستهات کلماتی از قبیل حسودی و جور و بزه و... اینا به کار بردی؟ به نظرت شایسته ی ما همدردانت هست؟ من برنامه رو ندیدم وقتی خبردار شدم که انتهای صحبت تو بود. درمورد فقط قالیباف و آقای رییس جمهور آنچه که گفته شد رو شنیدم. بنابراین هیچ نظری راجع به اینکه چه گفتید و چه می توانستید بگید و چه نمی توانستید بگید نمی تونم داشته باشم. نتیجه اینکه این برنامه (امیدوارم خیلی به دل نگیری) به هیچوجه خوب نبود. نه اینکه تو خوب نبودی و حضور تو خوب نبود نه، تردید ندارم که تو به هیچوجه برای نمایش دادن تواناییهای تنها خودت و یا فهیم بودن همسرت رو نمی خواستی به همدردات نشون بدی. تو برای امید دادن به همدردات رفته بودی اما به نظر نتیجه عکس داشت. از همه بدتر اینکه تو دو سال پیش به نسبت خیلی بهتر تو برنامه حضور پیدا کردی و الان با اون وضعیت حاضر شدی. اینهمه دختر پسرای جوون و مستعدی که الان روزها یا سالهای نخست درگیری با این بیماریشون اینجا هستند و دائم نگران چند روز یا سال آینده اشون هستند، تونستند از این برنامه آنچه که تو (که شک ندارم خیر ونیکی است) رو دریافت کنند؟ ما الان از هرچه بیشتر درد نداشتن تسهیلات و دارو و این چیزا آزارمون می ده ولی نداشتن یه همراه برای خیلی از بچه هاست خودش نمی تونه به همون اندازه سنگین و درد آور باشه؟ به نظرت این برنامه چقدر تونست نظر مردم جامعه اونم چه مردمی مردمی که هیچ چیز غیر از اینکه وقتی بهشون بگی ام اس دارم با دست به پیشانی بکوبند و بگن ای وای، تغییر بده؟ الان چند تا پسر وقتی یه دختر خوب و مستعد بیست و شش ساله بسیار بسیار بسیار فهمیده رو که دکترای دانشگاه شهید بهشتی قبول شده رو نشون می کنه با شنیدن ام اس به دیار رفتم که رفتم می فرسته؟ به نظرت چند نفر مثل آقای مقیمی پیدا می شن که شرایط خیلی از بچه ها رو که نه بیشتر از تو اما کمتر از تو نباشند رو درک کنه؟ امیدوارم این انگ حسادت و جور وبزه رو از روی پیشونی بچه ها برداری. یا لااقل خودت خوب می دونی که من اینجا نه ولی جای دیگه چطوری جار زدم که ام اس دارم که لزومی هم نداره. من خیلی از جاها که چنان با بی باوری با ارسالهاشون از بیمار بودنم با خبر می شن رو سعی کردم که تا جاییکه می تونم روشن کنم. خدا می دونه که خیلی از جاها حاضر می شم فقط برای نشون دادن اینکه بابا یه ام اسی از تو هم که به ظاهر سالمی می تونه مفید تر باشه. به هر حال تو توجیهات خودت رو داری از قبیل اینکه بعضی ها از سر حسادت و نداشتن جور و بزه این ارسالات رو داشتند و من هم چهره زرد و زار و بیمار مامانم رو دیدم وقتی که گفت این همونه که اون سال بود؟!!!! و بعدش هم که ولش کن خودت درد منو بهتر می دونی. اینجا حرف ناروا روی منطق و تواناییهای تو نیست اینجا درد هزاران دختر و پسر دم بخت و اوج کار و تلاشه که با دیدن وضعیت تو دچار ترس و نگرانی خودش و خانواده اش شد. فراهم آوردن تسهیلات جهت بهبود وضع زندگی من و تو با این برنامه تامین نشده و نخواهد شد اینو هممون خوب می دونیم. به نظر من اینجا فقط به اضطراب و نگرانیها صد چندان افزوده شد. بازم اگه از من می رنجی دلت می خواد هر انگ دیگری بزنی مختاری.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : yummy , ghaside , یه غریبه , sooorooosh , ماه , Aram , نازلی , FBF , sara2 , نازی ی , simin , عمومهربان , محدثه , Parla

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط earth - 2013/07/10, 10:39 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,831 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان