امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
به نظرم لازمه که اینو بگم که سابقه ی برنامه ی ماه عسل چی رو به ذهن شما میاره جز حرکات منحصر به فرد و ویژه! مثلا اینکه کسی بعد از nسال اعتیادش رو تزک میکنه و سر به راه میشه ، یا کسی که اعتقادی به خدا نداشته و بعد از یه تصادف و قطع نخاع شدن یا از مرگ برگشتن به خودش میاد و تمام زندگیش متحول میشه و یا ... ازین کارایی که مختص همه نیست و اگه امروز این برنامه رو برای ام اس نشون دادن به نظرتون میخواستن بگن که ازدواج یه فرد سالم با یه ام اسی که ممکنه در آینده ای نه چندان دور روی ویلچر بشینه یه امر عادی و در عین حال جا افتاده در جامعه ی ماست یا اینکه نشون دهنده ی یک امر غیر عادی و یک فداکاریست؟!
اما همه خوب میدونن که خیلی از پسر و دخترای ام اسی در شُرُف ازدواج مجبور به جدایی شدند فقط به خاطر وجود ام اس. که این نشون میده که طرف مقابل فقط از آینده ی ام اس نا توانی رو میبینه و اگه بخواد ازدواج کنه یعنی یک کار غیر عادی و یک از خودگذشتگی ست. به نظرتون واقعیت ام اس اینه؟!
من که به نظرم این نیست و باید واقعیت ام اس رو به جامعه نشون داد تا این کارها صِرفا معنای فداکاری نباشه.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : paeeze , earth , یه غریبه , sooorooosh , melody , ماه , Aram , نازلی , FBF , نازی ی , razie , آنا , simin

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط yummy - 2013/07/10, 10:22 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,803 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان