امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
(2013/07/10, 09:02 PM)havaars نوشته است: خوب به حمدالله من سایت رقیب و نیش و کنایه‌ها را گفتم الان بچه‌های عزیز خودمون دارن نیش می‌زنند.

اولاً احسان علیخانی چندین بار گفتند که مدام از ما می‌پرسند اون دو تا زوج چی شد؟ ما هم ابدا قصد نداشتیم برویم ولی رفتیم. الان کامنت‌ها را خواندم. باز هم لطف دوستان شامل حالمان شد.

دوماً امیدوارم این دردی که یکسال تمام است امان مرا بریده است گریبان برخی مدعیان را بگیرد که اینقدر پز بلند همتی‌شان را ندهند.

سوماً من دوازده سال است ام‌اس [دویک] دارم. این وضعیت من هم قبلا در یکی از دیدارها گفتم ربطی به ام‌اس ندارد و به خاطر فیزیوتراپی بد بود که به من آسیب زد.

چهارماً من کلی در مورد دارو و بلطی هواپیما و غیره حتی قصد داشتم صحبت کنم که نشد و علیخانی هم تاکید داشت ما فقط می‌خواهیم نشان بدهیم که وضع شما بعد از دو سال چطور است و با حمید که صحبت کردم دیدم راضی بود از کارم و خوشحالم که لااقل کسانی این بین هستند که گرچه مرا نمی‌شناسند نیش و کنایه هم نمی‌زنند.

واقعاً از برخورد به اصطلاح همدردهامان انقدر کشیده‌ام که از غیر نکشیدم. به قول علیخانی حقیقتاً همه به خاطر حسادت است و هیچ.

لحن تند مرا ببخشید ولی واقعاً دیگه شورش را درآوردید!
من که نرسیدم برنامه شبکه 3 را ببینم confused2
ولی خوبه مشکلات ما را نشان می دهند

و برای آن افرادی که مسائل ما را کوچک و بی اهمیت حساب می کنند و هنوز ام اس را جزء بیماریهای خاص حساب نمی کنند و در حدی که با خیال راحت سر دارو برای ما بازی در می آورند
یک نمایش خوب از عاقبت کارهایشان است که برای رسیدن به منافعشون انجام می دهند است(ایراد از من نوعیه که در برابر مشکلات خود خوری می کنم وهیچ چیزی نمی گویم)Angel
شاید یک نفرشون وجدانش بیدار بشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : spring , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط hessam - 2013/07/10, 09:24 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,667 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان