امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
خانمها حدیث جنتی ، بهاره رحیمیان (؟) و آقای کیوان سرلک مهمان برنامه بودن.
به ترتیب هنرهای موسیقی،نقاشی و خطاطی داشتند .
تدریس هم داشتن.
خانمها گفتن که با کمک داروها و کنار اومدن با بیماری و روحیه تونستن به بیماری غلبه کنن ، بیماریی که یه زمانی چشم یکیشون رو نابینا کرده و یا یکیشون رو ویلچر نشین کرده بوده ولی بعدش بهبود یافتن.

خانمها درجایی از مشکل گشا بودن نام ام اس برای خیلی کارها مثل طرح ترافیک ، درس و استاد و دانشگاه angry2، و ملاقاتی خارج از وقت ملاقات در بیمارستان و.... گفتن ! که به نظرم این جالب نبود.

آقای سرلک گفت که من اصلا دارو مصرف نکردم ،وقتی من به خودم بگم ام اس ندارم ،پس ندارم.
وقتی میتونم با چشم و دستم خطاطی کنم پس مگه مریضم بگم ام اس دارم ؟! و میگفت من ندارم منو اشتباه آوردین اینجا ! و میگفت ام اس بیماری نیست . ومعتقد بود روحیه داشته باشیم دیگه ام اس نداریم و به دارو معتقد نبود.

یه جا خانم حدیث گفت که روی حافظه من اثر گذاشته ولی آقا کیوان گفت که مشکل از خودته گردن ام اس ننداز. اگه اثر میذاشت چطور من و شما میتونستیم استادی کنیم ؟
خلاصه آخراش شوخی کل کلی این خانمها و اون آقا بود که دیدیم.

بعد از برنامه ویتامین 3 دکتر نبوی تو یه برنامه ای بود نمیدونم کدوم برنامه و درباره سکته صحبت کرد و فقط آخرش مجری روز جهانی ام اس رو تبریک گفت و گفت یه چیزی بگین برای بیمارای ام اس !
دکترم ضمن تبریک از پیشرفت در درمان و ... نوید داد.
فقط نمیدونم چرا روز جهانی ام اس موضوع برنامه سکته بود ؟
البته روزمون که پریروز بود !
الان شبکه 1 بزنین
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , paeazan , edarzi , omid , coffeedot , f_13682012 , parisa2011 , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط nahid - 2013/05/29, 09:33 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,728 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان