•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
دوستای عزیز خب اگ صفحات قبل رو بخونین حتما متوجه میشین در مورد چی حرف میزنیم
اینجا و اینجا
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahal , نازی ی , zenith , omid
دوستای خوبم خوشحالم ازینکه برای 1 سری هاتون راضی کننده بوده ودرپاسخ دوستامون که میگن چرا خانوم قنبری باید گفت ام. اس خیلی جنبه ها داره ما باید از همه اقشار مهمون بیاریم همه روببینند خانوم قنبری آره عصا داره ولی توتمام اونزمان معلم هم بوده و1همسر وفادار داره چیزیکه خیلی از دوستای ما متاسفانه باهاش مشکل داشتنو ازش آسیب دیدن و30 ساله بیماره!!
خیلی از واقعیت ها رو نمی شه کتمان کرد.
قبول کنین.
سوژه ها بایدمتنوع باشن و داستان داشته باشند .
بازهم اگه بازهم ناراضی هستین من که کشتم خودم رو اینجا بس که گفتم بیاین خب میومدین کمک می کردین دست به دست بهترش می کردیم!!!!
حالا بازهم برنامه داریم نگران نباشید.

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin فردا ام . اسی های هنرمند تو برنامه ویتامین سه!!!!!!!!!!!!!!!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : edarzi , paeazan , arezooo82 , zenith , nahid , hessam , ghaside , omid , najva
(2013/05/28, 09:33 AM)نازی ی نوشته است: دوستای خوبم خوشحالم ازینکه برای 1 سری هاتون راضی کننده بوده ودرپاسخ دوستامون که میگن چرا خانوم قنبری باید گفت ام. اس خیلی جنبه ها داره ما باید از همه اقشار مهمون بیاریم همه روببینند خانوم قنبری آره عصا داره ولی توتمام اونزمان معلم هم بوده و1همسر وفادار داره چیزیکه خیلی از دوستای ما متاسفانه باهاش مشکل داشتنو ازش آسیب دیدن و30 ساله بیماره!!
خیلی از واقعیت ها رو نمی شه کتمان کرد.
قبول کنین.
سوژه ها بایدمتنوع باشن و داستان داشته باشند .
بازهم اگه بازهم ناراضی هستین من که کشتم خودم رو اینجا بس که گفتم بیاین خب میومدین کمک می کردین دست به دست بهترش می کردیم!!!!
حالا بازهم برنامه داریم نگران نباشید.

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin فردا ام . اسی های هنرمند تو برنامه ویتامین سه!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه لطفا روز و ساعتش رو بگی ؟

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
فردا علاوه بر اینکه در برنامه ی ویتامین ث سه تا از دوستامون شرکت میکنند (ساعت 7 شروع ویتامین ث فردا 8/3/92 )

خانم دکتر قهاری که خودشون هم بیمار ام اس هستند در بیماری سیمای خانواده حضور پیدا می کنندicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : zenith , hessam , nahid , nahal , omid , paeazan , edarzi , arezooo82
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووون نازی جووووووووووووووووووووووووووووونم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove51love51love51icon_biggrinicon_biggrin
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : نازی ی
(2013/05/28, 09:50 PM)نازی ی نوشته است: فردا علاوه بر اینکه در برنامه ی ویتامین ث سه تا از دوستامون شرکت میکنند (ساعت 7 شروع ویتامین ث فردا 8/3/92 )

خانم دکتر قهاری که خودشون هم بیمار ام اس هستند در بیماری سیمای خانواده حضور پیدا می کنندicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
برنامه ویتامین ث از کدام شبکه پخش می شه icon_cry
نه اینکه من خیلی تلویزیون ایران را نگاه می کنم نمی دانم برنامه ها دقیقا کدام شبکه پخش می شه Smile (16)Smile (16)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : نازی ی
(2013/05/28, 09:59 PM)hessam نوشته است: برنامه ویتامین ث از کدام شبکه پخش می شه icon_cry
نه اینکه من خیلی تلویزیون ایران را نگاه می کنم نمی دانم برنامه ها دقیقا کدام شبکه پخش می شه Smile (16)Smile (16)
برنامه ویتامین 3 از شبکه 3، ساعت 7 صبح پخش میشه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hessam , ghaside , omid , نازی ی
برنامه خیلی خوبی بود,هم درمورد ام اس و هم مشکلات دارویی صحبت شد
ممنون از دوستان برا اطلاع رسانیicon_question
وممنون از برنامه ویتامین ث و آقای ضیا
و همچنین تشکر از دوستان گلی که تو این برنامه شرکت داشتن
agreement2icon_question
شاید زندگی ان جشنی نباشد که ارزویش را داشتی
اما حال که به ان دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
 تشکر شده توسط : hessam , paeazan , نازی ی
منم دیدم ، کل کل میکردن سر ام اس !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hessam , paeazan , نازی ی
ولی اگه دقت کنیم چیزه خاصی نگفتن یکسری حرفهای ساده و همیشگی و کاشکی از کسانی که واقعا مشکل داشتند دعوت میکردند منکه جز خنده و کل کل کردن چیزی دستگیرم نشد خدا کنه که همه بچه هایی که ام اس دارن به خوبیه این دوستان باشن و روحیه شونو در حد عالی حفظ کنن . همه ما میدونیم که دارو نیست و گیر نمیاد و گرونه و کاشکی این مطالب رو پررنگ تر میکردن تا مسئولین این قضیه رو جدی بگیرن نه اینکه با نشون دادن 3 آدم شاد و سرحال و صد البته خدارو شکر و شکر ms رو کم رنگ جلوه بدن !!!!!!!! و به طبع مشکلاتشونم به چشم مسئولین ساده بنظر بیاد
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : hessam , paeazan , nahal

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 28
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 80,767 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست