•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب غلبه بر بیماری ام اس
مرسی از زحمتت گلم انشالله که حالت بهتر شه عزیزم درکت میکنم و سپاسگذارتم از زحمتی ام که میکشی شرمنده و واقعا ممنون و میدونم که با هیچ زبونی هم نمیشه ازت تشکر کرد icon_questionicon_question
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : hamdam , شيدا رها
سلام دوستانicon_question
افتخاری نصیبم شد و همدم عزیز این وظیفه رو برعهده ام گذاشتن که خبر خوبی که مدتها منتظرش بودیم رو به خدمت دوستان عرض کنم.
کتاب غلبه بر بیماری ام اس منتشر و فعلا تعداد محدودی در انتشارات چهر روبروی دانشگاه تهران آماده عرضه است
دوستانی که تمایل دارن می تونن به این انتشاراتی مراجعه و نسبت به تهیه آن اقدام کنند.
البته ظاهراً همدم عزیز دسترسی به نت نداشتن و نتونستن که این خبر خوش رو خودشون بهتون بدن.

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : اهورا , earth , ghaside , mahmah , sargol , hamdam , nazaninamiri70 , paeazan , nazii , فرناز , leili , arezooo82 , omid , شفا یافته
ممنون از لطف اتون آقا ابراهیم
لطفا هر کس تونست کتاب را تهیه کند اطلاع دهد. و اگر نظری هم راجع به آن داشتید دوست دارم بدانم. ممنون از همگی
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : sargol , ابراهیم
(2013/06/19, 11:52 AM)nazii نوشته است: خوب ماکه شهرستانیم چی؟؟ تورو خدا فکریم به حال ما بکنین sad
ترتیبی اتخاذ شده که برای دوستان شهرستانی پستی ارسال شه.
لطفابه این آدرس سربزنید: http://msbook.blogfa.com/
 تشکر شده توسط : minoshka , ابراهیم
برخی از دوستان که برام ایمیل یا پیغام می فرستند راجع به قیمت و مطالب کتاب می پرسند! که مطالبش در بازخوردهای افراد مهمی که در صفحه اول اومده مشخصه اما چشم گاهی جمله ای از کتاب را بخاطر درخواست شما عزیزان که خواهان خریدش نیستید ذکر خواهم کرد.
قیمت هم که در بالا ذکرشد. تعداد صفحات 520 صفحه است. و اگر هدف فقط نوشتن یا ترجمه کتاب بود من بجای این میتونستم کتاب 80یا 100 و.... صفحه ای بنویسم و بجای این چند کتاب نوشته باشم اما با توجه به اهمیت مطالب موجود که دیدم با تمام عشق این کار را شروع و به اتمام رساندم و قیمت تعیین شده با توجه به تمام گرانی ها مطمئن باشید که فقط برای تامین مخارج خرج شده در نظر گرفته شده که آن هم تامین اش تصور نمی رود. ولی روزی که شروع کردم نه به سختی این کار (که پزشکم نیز تاکید کرد اقدام به چنین ترجمه ای نکنم )و نه مخارج زیادی که بدون حمایت احدی هزینه ی چاپ و نشرش کردم ذره ای دلسردم نکرد وحال با عشق تقدیمش کردم که بخوانی . اما اگر خواندی لابلای سطرهای این کتاب حسم را و عشقم را دریافت خواهی کرد.
قسمتی از مقدمه ی کتاب:

سخن مترجم
مبتلا چون دیـد تأویـلات درد
بـرد بیند کی شود او مات درد
مـولانا

رشد و بالیدن آدمی اغلب در مواجهه با چیزی شروع می‌شود که در نگاه اول جز مصیبت نمی‌نماید. وقتی سهم ما از دنیا دردی می‌شود که انتظارش را نداشتیم و آمادة پذیراییش نبودیم، امکان این هست که در آشفتگی و تنهایی چون دیوار کهنه‏ای فرو ریزیم و با شیوه‏ای که تلاش و مبارزات زندگی آنها را به ما آموخته است به پیکار رویم.
مواجه شدن با بیماری‌های سخت گاه امکانی می‌شود برای رشد، برای بدل شدن و برای یاری رساندن به دیگری. در این میان ابتلای به بیماری ام.اس بابی شد و راهی برای گستردگی دنیای من، برای گشودگی و برای به فعلیت در آمدن توانایی‌های بالقوه‌ام.
من هم مثل هر کس دیگری در مواجهه با بیماری ابتدا آشفتم، تصور زندگی با بیماری صعب‌العلاج و مادام العمر، تزریق و مصرف مداوم دارو، ناتوانی، وابسته به غیر شدن و.... همه اینها سخت بود اما بعد پذیرش آن شرایط روحی خود را به دست گرفتم و نه تنها در هیچ یک از کارها و فعالیتهایم کوتاهی نکردم بلکه فعالیتهایم وسیع و گسترده‌تر شد.
از سال 83 در وبلاگ خود تحت عنوان همدم روح به آدرس: http://hamdam2002 .blogfa.com جلوه‌های مختلف درد و نگرش خود را به آن و راه‌های تسهیل‏ و معنا بخشیدن به درد نگاشتم و با خوانندگان آن که اغلب بعد از خواندن دلنوشته‌های معنوی‌ام احساس خوبی می‌یافتند ارتباط برقرار کردم.
بیش از 200 مقاله یا خبر، ترجمه و در وبلاگ دیگرم به آدرس: http://ms100. blogfa.com و به‌عنوان مترجم در سایتهای ام.اس لینک به آدرس: http://www.ms-links.org و ام.اس سنتر به آدرس: http://mscenter.ir ارائه دادم و حال در دنیای مجازی ام.اس نامی آشنا و همدم آنهایی هستم که با دلی آشفته و در پی جستجوی درمان وارد این دنیای مجازی می‌گردند و اینک این بیماری برایم مسیری است که درحال پیمایش آن هستم. ....................
 تشکر شده توسط : sooorooosh , earth , paeazan , Nooranta , شيدا رها , najva , nahid , esmaeil , leili , ابراهیم , yummy , hamid , arezoo_azizi , omid , شفا یافته , mahsa , undecided
این هم تکه ای کوچولو از کتاب بنابه درخواست دوستان:

..........كتاب من، درباره مادرم، ام.‌اس و خودم می‌باشد. داستاني كه خوانديد، درباره مادرم و بيماري اش بود و حالا اين بيماري سهم من شده است. نمی‌دانم چطور آن را به انتها خواهم رساند، ‌اما با عزت و احترام فراوان آن را پذيرفته ام و براي آن خوشحالم. شايد، تصور بر اين باشد كه زندگي من قبل از ام.‌اس كامل و بي دغدغه بود، ‌اما اين طور نبود.
با دقت در واژة بيماري (dis-ease) آن را عدم سهولت يا آساني معني می‌كنيم و اين فرايند عدم آساني در زندگي من با ام.‌اس بسيار مشهود بوده است. وقت‌هايي، ام‌.اس آشفتگيهايي را برايم به بار آورده است و گاهي آسايش و ‌امنيت را از من ربوده است و باعث شده خودم را تسلیم خواسته‌های آن کنم. برخي اوقات برآگاهي و بيداري من افزوده و ديدم را نسبت به پيرامونم گسترده است و فكر می‌كنم در بسياري از مکانها و زمانها به آن نياز داشته ام تا مسیر زندگی را دریابم. گرچه در سالهاي اول بعد از تشخيص، درد و تنهايي را زياد حس نمی‌‌كردم. اين تعريف دوباره من از بیماری ام.‌اس، نشأت گرفته از یکسری ارزش‌هاي من بود. من جذابيتها و شگفتيهاي زندگي را خيلي وقتها پیش در لحظاتي ساده دريافته ام و هر آن با اشتياق كامل منتظر دريافت شگفتيهاي زندگي هستم و مطمئنم شما نيز می‌توانيد.
 تشکر شده توسط : najva , sooorooosh , nahid , earth , ابراهیم , شيدا رها , arezooo82 , hamid , arezoo_azizi , omid , شفا یافته , mahsa , undecided
درود به شرف شما همدم گرامی. لطفا شماره حساب و نحوه اریال برای شهرستان رو هم بفرمایید.
 تشکر شده توسط : hamdam , ehsan 10054
پس چرا هیشکی هیچ بازخوردی نمیده راستش با اون پیگیری جدی که داشتید سعی کردم هرجوری هست خودم بیام و کتاب را توزیع کنم اما بعد توزیع هیشکی نمیگه کتاب را گرفته و خوانده. اما بازخورد ماه عزیزم که درمسافرت و کنار دریاست و برام اس.ام.اس زده چنان مشعوفم کرد که حیفم میاد اینجانیارم:

سلام دنیزم.راستش طاقت نیاوردم که ابراز نکنم احساساتی که موقع خواندن کتاب زیبایت در کنار دریا تجربه می کنم.
ترجمه بی نظیر انجام شده و واقعا سلیس و روانه. با اینکه تا الان فقط مقدمات کتاب و کمی از فصل 1 را خواندم ولی انگار می بینم که عشق نگارنده و مترجم چه زیبا و بی سروصدا مرا به نگرشی متفاوت دعوت میکنه. شوقی که در وجود من موج میزنه با امواج گوش نواز دریا هم صحبت شده ..
ازدوستی با تو به خود می بالم.....

راستش با این پیغام تمام زحمات و انتظار و فشاری که در این مدت بجان خریده بودم به حلاوتی جان بخش بدل شد. ممنون ماه عزیزم از تمام مهرت و سپاس که کتاب چنین تاثیر زیبایی رویت داشته که هدفم از ترجمه انعکاس همین اثر روی همدردان خوبم بود. بچه ها لطفا مرا از نظراتتون و تاثیراتی که از کتاب می گیرید با خبر سازید. متشکرم
 تشکر شده توسط : leili , sooorooosh , minoshka , nahid , yummy , شيدا رها , paeazan , ماه , hamid , omid , شفا یافته , mahsa
همدم عزیزم بینهایت ممنون که انقدر دلسوزانه پیگیر این هستی که بچه ها از کتاب استفاده کننlove51.من چند روز بی نت بودم الان اومدم نفهمیدم دنبال انتشارات چهر باشم یا فراسخن!چهر که جلوی دانشگاه تهران.نداشته باشه فراسخن داره؟اونم انقلابه؟
سلام دنیز خانم.
واقعاً از لطفی که کردین و این کتاب رو نگارش کردین ممنونم. icon_question
متاسفانه تهران نیستم که کتاب رو تهیه کنم. صد در صد روز دیدار کتاب به دستم میرسه.
مطمئناً با توجه به تسلطتی که به ترجمه دارین و شیوایی و سلیس بودن قلمتون . متنی فوق العاده خلق شده.
بینهایت از زحمتی که کشیدین ممنونم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ابراهیم , minoshka , hamdam

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حقیقت پنهان بیماری MS hamdam 2 3,769 2024/01/02, 01:41 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 46,753 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  دلایل احتمالی بروز بیماری ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,395 2019/06/06, 01:07 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 12,914 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  مهرداد شهلایی مبتلا به بیماری دویک، در مسیر بام جهان hamid 0 3,569 2018/03/16, 05:17 PM
آخرین ارسال: hamid
  تاثیر مصرف امگا-3 در روند بیماری ام اس sooorooosh 23 16,485 2017/12/20, 08:07 AM
آخرین ارسال: مهوش
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,633 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,643 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli
  نبرد شجاعانه لوسی کوچولو با بیماری ام اس hamdam 13 12,086 2014/12/03, 08:41 PM
آخرین ارسال: شهره
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,457 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان