•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب غلبه بر بیماری ام اس
(2013/05/20, 09:29 PM)hamdam نوشته است: چرا دوست عزیز این کتاب نسخه دیجیتالی اشو ناشر چند جلد برام ارسال داشته بود و نسخه اصلی اش تا روز یکشنبه به امید خدا از چاپخونه در میاد. و مال نشر فرا سخن تهرانه و حدود پانصد صفحه است و یه کتاب جامع و مفیدی است که بعد از خواندنش خودتون متوجه آن می گردید. دوستانی که می خواهند میتونند اعلان کنند تا من ترتیب لازم را بدهم.

با سلام , دوست خوبم من هم بسیار مشتاق مطالعه این کتابم.لطفا راهنمایی بفرماییدHeart
 تشکر شده توسط : hamdam
[ضمن تشکر از اظهار لطف همه شما عزیزان و با عرض پوزش در تاخیر به عمل آمده در پخش و توزیع کتاب لازم به توضیح است که طبق قول ناشر کتاب قرار شده تا آخر همین هفته پخش و توزیع گردد. حتما نحوه تهیه آن را به اطلاع شما عزیزان می رسانم و در فکر این هم هستم که کاری کنم که برای دوستان شهرستانی امکان تهیه پستی یا خرید آنلاین فراهم آید.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : paeazan , ghaside , maryamgoli , leili , نازلی , نسيم , هانیه , omid
مرسی گلم واسه ماهایی که تهران هستیم اگر میشه پیک باشه ممنون گلم ببخشید ببخشید icon_question
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : hamdam
ازتون ممنون میشیم اگه ما شهرستانی ها هم بتونیم این کتاب رو تهیه کنیم
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : hamdam , nazii
(2013/06/10, 07:28 AM)sargol نوشته است: همدم جوون بابت ترجمه کتاب دستت دردنکنه بخدابهمه ی ماشمادوست عزیزلطف دارید.عزیزم اگرشمالطفی درحق مابکنید وترجمه کتابتان رابرای دانلود توی اینترنت هم بگذارید واقعاازشماممنون میشم هرچند سرعت نت من به اندازه ای نیست که بشود کتاب دانلودکنم ولی همین خب بقیه دوستان ازاین زحمت ارزشمند استفاده میکنند من هم خیلی مشتاقم هرچه زودتر کتاب شمارابخوانمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

ممنون
ولی دوست من اینکار میدونی که علاوه بر هزینه جانی و وقتی و... چقدر هزینه مالی برایم در بر داشته که میخوای بصورت دانلود دریافت کنی؟! راضی میشی واقعا؟ یعنی کتابها فقط انبار بشه برام؟
 تشکر شده توسط : sargol , نازلی , mahmah , ghaside , AlirezaS , hamid , yummy , arezooo82 , محمود , undecided , OMG!
(2013/06/10, 10:35 AM)hamdam

ممنون
کتاب آماده است و ناشر بهم اطلاع میده بچه های تهران از کدام کتابفروشی تهیه کنند. و برای بچه های شهرستانی فروش پستی را درحال فکرشیم.
ولی دوست من اینکار میدونی که علاوه بر هزینه جانی و وقتی چقدر هزینه مالی برایم در بر داشته که میخوای بصورت دانلود دریافت کنی؟! راضی میشد واقعا؟ [/color' نوشته است:
[/size]
نه بخدا اصلا راضی به زاحمت شمادوست عزیزم نیستم منوبه بزرگواری خودتون ببخشید که همچین جسارتی کردم بخدا خیلی شرمنده.موفق وسالم وپیروزباشی
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , mahmah , hamdam
ممنون همدم جان!منم می خوام به هر طریقی که برای شهرستانی ها در نظر بگیرید. بازم مرسی
اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , mahmah , hamdam
ضمن تشکر از همه دوستان به عرض می رسانم که کتاب بطور کامل آماده است و به امید خدا روز دوشنبه( برای توزیع و تسویه حساب کاملش با ناشر محترم ) تهران خواهم بود و کتابفروشی هایی که این کتاب را خواهم داد بهتان معرفی خواهم کرد. و دوستان شهرستانی که خواهان کتاب هستند اگر بخواهند خرید پستی برایشان امکان پذیر است.
 تشکر شده توسط : neda.n , nazaninamiri70 , sooorooosh , sargol , paeazan , هانیه , najva , omid
همدم خانم خیلی برام مهمه که این کتاب رو تهیه کنم. متاسفانه متن اصلی رو نتونستم پیدا کنم. خواهشاً خبر بدین. از زحمتی که کشیدین بینهایت ممنونمicon_question
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

(2013/06/13, 10:02 PM)sooorooosh نوشته است: همدم خانم خیلی برام مهمه که این کتاب رو تهیه کنم. متاسفانه متن اصلی رو نتونستم پیدا کنم. خواهشاً خبر بدین. از زحمتی که کشیدین بینهایت ممنونمicon_question

سروش جان کتاب همه نسخه ها آماده است (در انتشارات فراسخن)
منتها باید بیام و تحویل بگیرم و اقدام به توزیعش کنم.
متاسفانه این مدت خودم حال مساعدی نداشتم برا همین نتونستم بیام و زودتر کتاب را دست شما عزیزان برسانم/ کسی را هم نیافتم در این مورد ازش کمک بگیرم. اما دوشنبه انشالله تهرانم و آدرس دقیق تهیه کتاب را خدمتتان عرض خواهم کرد. اگر تهران دسترسی به اینترنت نداشتم به یکی از بچه های ام.اس سنتر که شماره اشون را دارم زحمت میدم که اینجا اطلاع رسانی کند. منتظر باشید
 تشکر شده توسط : hamid , ghaside , sooorooosh , شيدا رها , ابراهیم , Nooranta

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حقیقت پنهان بیماری MS hamdam 2 3,761 2024/01/02, 01:41 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 46,708 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  دلایل احتمالی بروز بیماری ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,394 2019/06/06, 01:07 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 12,905 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  مهرداد شهلایی مبتلا به بیماری دویک، در مسیر بام جهان hamid 0 3,568 2018/03/16, 05:17 PM
آخرین ارسال: hamid
  تاثیر مصرف امگا-3 در روند بیماری ام اس sooorooosh 23 16,469 2017/12/20, 08:07 AM
آخرین ارسال: مهوش
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,632 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,641 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli
  نبرد شجاعانه لوسی کوچولو با بیماری ام اس hamdam 13 12,084 2014/12/03, 08:41 PM
آخرین ارسال: شهره
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,445 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست