• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب غلبه بر بیماری ام اس
بالاخره کتابی که وعده ی ترجمه اش داده شده بود آماده شد:
[تصویر:  M-S.jpg]

این کتاب به افراد مبتلا به مولیتپل اسکلروزیس امید واقعی می‌دهد.
مولیتپل اسکلروزیس (ام.اس) بیماری سخت، پیشرونده وناتوان کنندة عصبی است که درمان‌های دارویی موجود تا حد‌کمی در آن مؤثراست ودارای عوارض جانبی بسیار است.
پروفسور جورج جلینک پزشک باتجربه وپژوهشگر که خود نیز به بیماری ام.اس مبتلاست در این کتاب طیف وسیعی از جایگزین‌های درمانی که بهترین پتانسیل رابرای بازیابی سلامت فراهم می‌آورد، توصیه می‌کند. ازطریق تجزیه وتحلیل مبتنی بر شواهد حاصل ازپژوهشهای پزشکی، پروفسور جلینک به این نتایج جالب دست یافت که بیماری ام.اس عمدتاً از طریق عوامل مربوط به سبک زندگی خود را نشان می‌دهد. اوثابت کرده است که بیماران مبتلا با تغییر عادات تغذیه ای خود، انجام ورزش و دیگر جنبه های سبک زندگی می‌توانند فعالیت بیماری را متوقف وتوانایی خود را بازیابند. تجربه پ جلینک از مرگ مادرش بعد از بیماری ام.اس وتشخیص بیماری خودش در سال 1999 منجر به انجام این کار دقیق و پرارزش توأم با شفقت وهمدلی شد.توصیه جلینک، زندگی هزاران بیمار مبتلا به ام.اس را تغییر داده وعشق را در زندگی آنها تثبیت خواهد کرد. این کتاب هدیه‌ای است باور نکردنی از یک پزشک ومعلم شگفت انگیز.
بازخوردهایی چند به این کتاب:
به عنوان یک پزشک وهمسر شخص مبتلا به مولیتپل اسکلروزیس احساس می‌کنم این کتاب حاوی حکمت وهدایت برای دستیابی به بیشترین پتانسیل برای شفا در زمانی است که فرد با واقعیت بیماری مواجه است.
دکتر برنی سیگل نویسنده کتاب ایمان، امید وشفا وکتاب 365 رهنمون برای زندگی

این کتاب یکی از شوق انگیزترین کتابهایی است که خوانده ام هر شخص مبتلا یا متأثر از ام.اس لازم است آن را بخواند.

ایان گاولر، نویسنده کتاب "شما می‌توانید سرطان را مغلوب کنید" و"آرامش ذهن"

ـ افرادی که برایشان ام.اس تشخیص داده می‌شود، اغلب آسیب‌پذیرند و دنبال ایده و هدفی برای دریافت نور امید هستند. انجمن ما تصدیق می‌کند که کار جورج جلینک امید مهم و واقعی را فراهم می‌آورد. افرادی که با این بیماری مواجه می‌شوند اغلب احساس می‌کنند کنترل زندگی وآینده از دست‌شان خارج شده است. این کتاب منبع شگفت‌آوری است که به برقراری تعادل و رشد وترقی بیماران کمک خواهد کرد. هر فرد با تشخیص بیماری مولتیپل اسکلروزیس با دریافت یک نسخه از این منبع از انگیزه و تشویق لازم برای برخورداری از مراحل منطقی جهت کاهش علائم بیماری و تصعید لذت درزندگی برخوردار خواهد بود.

کری مک ماهون. (Cary MC Mahon) مدیرکل انجمن ام.اس آکلند و کرانه جنوبی، نیوزیلند.

پروفسور جلینک در رویکرد خویش جهت توانمندسازی بیماران به مسئولیت در برابر بیماری خود الهام‌بخش است. رویکرد جامع او برای تشویق بیماران جهت درنظرگرفتن چیزهایی فراتراز درمان دارویی در برابر این بیماری به‌عنوان رویکرد مدرن در مدیریت مولیتپل اسکلروزیس به اثبات رسیده است. تمام بیماران مبتلا به ام.اس باید این کتاب را بخوانند وبه عنوان پالت فرم (خط‌مشی) برای بحث و گفتگو با نورولوژیست خوداستفاده کنند.
پروفسور بالینی، پیتر سیلبرت (Peter Silbert)، مدیر امور خارجه و پزشک مغز واعصاب در غرب استرالیا، رئیس گروه مغزواعصاب بیمارستان رویال پرت وهمسر شخص مبتلا به ام.اس

ازطریق مشاوره با جورج جلینک آموختم که چگونه از سیستم عصبی آسیب‌پذیر خود محافظت کنم وآن ‌را به سوی زندگی آزاد از ام.اس سوق دهم.کار جلینک سلامت واعتماد به نفس را دوباره به من برگرداند و به من زندگی دوباره بخشید. من یک پزشک پرکار، مادر چهار فرزند، اسب سوار، باغدار و همراه با شور هیجان فراوان برای زندگی هستم. به‌عنوان یک پزشک ازتحقیقات و مطالعات کارشناسانة پروفسور جلینک در رابطه با ام.اس سپاسگزارم. گفتن جمله «ما می‌توانیم شما را یاری ببخشیم تا زندگی فعالی داشته باشید» به فردی که تازه بیمار تشخیص داده شده یا حتی ناتوان شده است از نظر پزشکی می‌تواند تحرک برانگیز و تسکین دهنده باشد.
من ازده سال پیش ام.اس دارم، چهار سال اول هریک یا دوسال عود بیماری را با خود داشتم و حالم خوب نبود، شش سال بعدی با رعایت تغذیه و برنامة سبک زندگی به روش جلینک، به سرعت ازحملات بیماری رها شدم وسلامتی و انرژی‌ام به من بازگشت. این کتاب به میزان کافی زندگی هرکس را که دچار مولتیپل اسکلروزیس است تحت تأثیر قرار می‌دهد.

دکتر هدر کینگ Dr.Heather king زیست شناس فرگشتی دانشگاه شیکاگو و بیمار

پیام پروفسور به خوانندگان کتابش:
سلام و درود بر تو همدردم درتمام جای جای دنیا. بسیار خوشحالم که تجربیات آمیخته به عشقم را در اختیار داری و می توانی از آن استفاده کنی و مطمئنم با رعایت تمام مواردی که همه را برپایه ادله علمی و پژوهشی و تجربی ارائه دادم می توانی بربیماری کاملا غلبه کنی. پس لطفا سعی خودت را بکن تا بیماری در تو بدل به یک تجربه گردد نه عاملی برای باز داری تو از لذات زیبای زندگی.
این هم عکسهایی که پروفسور برای خوانندگانش فرستاده:

[تصویر:  26803078602173211589.jpg] [تصویر:  04721424716129733876.jpg]
[تصویر:  18683330854655067697.jpg]
پرفسور به همراه دوتن از بیمارانی که به روش ایشان بر بیماری پیروز شده اند
:[تصویر:  11337070970028012587.jpg]

آخرین کتاب پروفسور جورج جلینک باعنوان "بهبودی از مولتیپل اسکلروزیس" اخیرا منتشر شده است. این کتابِ سوم پروفسور در باره ام.اس است، دو کتاب دیگر او :1- کنترل بیماری مولتیپل اسکلروزیس (به کنترل علایم بیماری می پردازد)2- غلبه بر بیماری ام.اس (که علاوه بر ارزیابی درمانهای موجود برپایه مستندات و تحقیقات به درمانهایی با بهره گیری از رژیم غذایی صحیح و تغییر سبک زندگی، ورزش، مدیتیشن و چشم انداز مثبت در زندگی و.... با بهره گیری از نکات مهم روانشناختی می پردازد) و حال کتاب سوم ایشان :"بهبودی از مولتیپل اسکلروزیس" به داستان واقعی زندگی دوازده تن از افراد مبتلا به ام.اس می پردازد که بعد از مشاوره با جورج و رعایت سبک زندگی و رژیم توصیه ای و متدهای روانشناسی ایشان بطور موفقیت آمیز بیماری را تحت کنترل کامل خود در آورده اند. زندگی این 12 تن الهام بخش و مملو ازنکات امید بخش و سرمشق دهنده است.

تمامی حقوق این خبر متعلق به سایت ام اس سنتر میباشد و انتشار خبر بدون درج نام ام اس سنتر مجاز نمیباشد.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   M-S.jpg (اندازه: 22.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 303)
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : mysis , ghaside , reach usa , fireboud , اهورا , ماه , hamid , neda.n , آسو , biparva , MFhealth , najva , ابراهیم , arezooo82 , havaars , shahrzad.s , sargol , g.someira , محمود , parisa2011 , Prime , anaram , شيدا رها , matinfard , paeazan , یه غریبه , Elinaz , edarzi , بی تـــا , نسيم , AVID2000 , hilda , leili , hengameh.. , Pooya.N , موجود گیاه خوار , Saina , هانیه , earth , مـه ســـا , رامنا , arezoo_azizi , khatereh. , afsaneh , AlirezaS , DavidBili , ساغر , nazii , zohrevand , برگ 7 , فرناز , yummy , chipchip , نگار1353 , rad007 , Hegan , omid , sooorooosh , asall , somayeh90 , عمومهربان , ماريا , Arezu Esmaeili , پروانه , ستاره84 , سینا1366 , مهشید , zohaa , visko , نسیم , tala , hamid_147 , شفا یافته , Sara_GH , فرشته1 , sattar , zohrehasadi641 , mahsa , maedeh , گلناز , مریم۷۲ , undecided , nasr.z , mary mary , موناامیدوار , سوته دلان , sange sabor , hania , نرگس طلا , سمیرا1 , موفقیت , soniya , Exhautless , دلان , سمانه ٧ , بودن , masiha2 , جلال علایی موسوی , غم فروش , mehrangiz , neghar , fariba 68 , سمیرا67 , mana22 , abed6311 , mahdiyehriyahi , msharifian , پریا حقیقت پور
یعنی الان هیچ اطلاعاتی از این کتاب در دسترس نیست؟ما عجله داریم.ما نیاز داریم.
ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamdam , آرزو کلباسی , Arezu Esmaeili , zohaa , نسیم , sange sabor , mana22 , پریا حقیقت پور

چرا دوست عزیز این کتاب نسخه دیجیتالی اشو ناشر چند جلد برام ارسال داشته بود و نسخه اصلی اش تا روز یکشنبه به امید خدا از چاپخونه در میاد. و مال نشر فرا سخن تهرانه و حدود پانصد صفحه است و یه کتاب جامع و مفیدی است که بعد از خواندنش خودتون متوجه آن می گردید. دوستانی که می خواهند میتونند اعلان کنند تا من ترتیب لازم را بدهم.
 تشکر شده توسط : fireboud , Ali 324 , anaram , ghaside , matinfard , آسو , fahiime , Maz , parisa2011 , MFhealth , sooorooosh , هانیه , ساغر , nazii , arezooo82 , Arezu Esmaeili , ستاره84 , zohaa , شفا یافته , Sara_GH , maedeh , undecided , leili-asmaneh , sange sabor , بودن , mana22 , پریا حقیقت پور
اگه وام بدهند منم میخوام !!! اخه کاغذ و کتاب اساسی گرون شده !!confusedconfusedlaughing3laughing3

جدا اگه دوستان زحمت بکشند منم این کتاب رو نیاز دارم !! کسی که میخواد زحمت بکشه و تهیه کنه یه شماره حساب از خودش بذاره تا ما مبلغ کتاب رو واریز کنیم !!

البته اگه کسی فدا کاری کنه !!confusedconfused
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : zohaa , پریا حقیقت پور
(2013/05/20, 09:29 PM)hamdam نوشته است: چرا دوست عزیز این کتاب نسخه دیجیتالی اشو ناشر چند جلد برام ارسال داشته بود و نسخه اصلی اش تا روز یکشنبه به امید خدا از چاپخونه در میاد. و مال نشر فرا سخن تهرانه و حدود پانصد صفحه است و یه کتاب جامع و مفیدی است که بعد از خواندنش خودتون متوجه آن می گردید. دوستانی که می خواهند میتونند اعلان کنند تا من ترتیب لازم را بدهم.
چطوری اعلام کنیم؟
کاش یه آیتمی مثل نظرسنجی میذاشتی
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : mari , hamdam , نسيم , mana22 , پریا حقیقت پور
(2013/05/22, 09:08 AM)atefeh.l نوشته است: سلام
میشه قیمتشو بگین لطفا ؟؟؟

دوست عزیز این کتاب یه کتاب جامع و کاملی است که هر درمان و روشی را همراه با تحقیقات و نتایج آن آورده . روشهایی از سبک زندگی که علاوه بر بیماران ام.اس هر فرد دیگری هم میتونه با عمل بدان از زندگی سالم و لذت بخشی بر خوردار باشه. شیوه هایی از زندگی افرادی بسیار قوی که با روشها و متدهای خاص تمام توان خود را بر غلبه بر دردها بکار گرفته و برآن پیروز گشته اند. کتاب حاضر نزدیک دوسال سرمایه جانی و وقتی و ...... با عشق تمام در بر داشته و با عشق تمام تقدیم شده بر همدردانم قیمتی که در وهله ی اول مد نظرتون واقع شده فقط پول کاغذ و هزینه چاپ و ......خواهد بود.
کتاب را بعد از خواندن می توانید اهمیتش را دریابید و همانطور که در بازخوردهایی از افراد نامی آورده شده: این کتاب حاوی حکمت وهدایت برای دستیابی به بیشترین پتانسیل برای شفا در زمانی است که فرد با واقعیت بیماری مواجه است. امیدوارم بتونه مورد استفاده همه همدردانم قرار گیرد.

(2013/05/24, 03:59 PM)ابراهیم نوشته است: چطوری اعلام کنیم؟
کاش یه آیتمی مثل نظرسنجی میذاشتی
ممنون ابراهیم عزیز
بله حق باشماست اما نمی دونم این آیتم نظر سنجی را چگونه بذارم لطفا راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط : fireboud , edarzi , نسيم , ابراهیم , paeazan , شيدا رها , arezooo82 , شفا یافته , mana22 , پریا حقیقت پور
من هم کتاب رو میخوام.لطفا اسم منو هم یادداشت کنید
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : f_13682012 , hamdam , mana22 , پریا حقیقت پور
منم میخوام کتاب رو اسم من رو هم بنویسید
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : hamdam , پریا حقیقت پور
من تو نظرسنجی شرکت کردم ولی متوجه نشدم این رای دادن چه فایده ای داره؟

تشکر شده توسط : hamdam , پریا حقیقت پور
(2013/05/29, 11:30 AM)leili نوشته است: ؟؟؟؟؟
کتاب عزیزم صحاف یه مقدار تاخیره درکارش ورنه کاملا آماده است و جند نسخه برا خودمن فرستادن انشالله تا چند روز آینده گفته همه کار صحافی تموم شده و آماده است. خبرتون می کنم
 تشکر شده توسط : paeazan , leili , omid , mana22 , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حقیقت پنهان بیماری MS hamdam 2 3,761 2024/01/02, 01:41 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 46,710 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  دلایل احتمالی بروز بیماری ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,394 2019/06/06, 01:07 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 12,905 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  مهرداد شهلایی مبتلا به بیماری دویک، در مسیر بام جهان hamid 0 3,568 2018/03/16, 05:17 PM
آخرین ارسال: hamid
  تاثیر مصرف امگا-3 در روند بیماری ام اس sooorooosh 23 16,470 2017/12/20, 08:07 AM
آخرین ارسال: مهوش
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,632 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,641 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli
  نبرد شجاعانه لوسی کوچولو با بیماری ام اس hamdam 13 12,084 2014/12/03, 08:41 PM
آخرین ارسال: شهره
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,446 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست