•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
مثلا کدومش؟
سخته رژیمش نیست؟چایی شکلات برنج سیب زمینی کامل حذف!!!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : okhtapus , zohrevand
(2010/02/16, 07:09 PM)zaynab نوشته است: مثلا کدومش؟
سخته رژیمش نیست؟چایی شکلات برنج سیب زمینی کامل حذف!!!
از آمپول و اینهمه سم که سخت تر نیستWink
 تشکر شده توسط : sattar , okhtapus , zohrevand
سلام دوست خوب
من نزدیک 3سال است که رژیم ایشان را رعایت میکنم. توصیه میکنم حتما این رژیم را رعایت کنید. من مکمل این رژیم از داروهای گیاهی آقای ملکیان در کرمانشاه نیز استفاده کردم و داروهای ایشان بیماری مرا کاملا بهبود بخشید. الان من دیگر بیمار نیستم در حالیکه قبلا کاملا زمینگیر شده بودم.
 تشکر شده توسط : sattar , okhtapus , رزمینا , zohrevand
(2010/02/23, 02:44 PM)شفا یافته نوشته است: سلام دوست خوب
من نزدیک 3سال است که رژیم ایشان را رعایت میکنم. توصیه میکنم حتما این رژیم را رعایت کنید. من مکمل این رژیم از داروهای گیاهی آقای ملکیان در کرمانشاه نیز استفاده کردم و داروهای ایشان بیماری مرا کاملا بهبود بخشید. الان من دیگر بیمار نیستم در حالیکه قبلا کاملا زمینگیر شده بودم.

خیلی خوشحالم که بهبودی کامل یافتید
لطفاً یه کم بیشتر در مورد داروهای گیاهی که استفاده میکنید توضیح دهید
امیدوارم همیشه سلامت باشید
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .

عزیزم میشه یه کم در مورد نحوه رژیم غذاییت بیشتر توضیح بدی؟icon_question
میخوام بدونم که دقیقاً رعایت میکنی یا کمابیش این رژیم و رعایت میکنی icon_cry
مثلاً لبنیات و کلاً کنار گذاشتیHuh
جایگزینش چی استفاده میکنی؟
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
::

سلام شفایافته جان خدا رو شکر agreement2agreement2
یعنی واقعا تاثیر دارو و رژیم بوده یا نه یه دوره ای بوده که الان دیگه تمام شدهHuhHuhHuh

و همون سوالای پریاجونagreement2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
خيلي ببخشيد ولي من بايد بگم كه هيچ كدوم از اين چيزايي كه آقاي خداداي ميگن درمورد علت ام اس من صدق نمي كنهsmiling
چون من نه آدم حساس و عصبي هستم و نه پيله مي كنم ، اصلنم عادت ندارم براي مدت طولاني فكرمو درگير كنم در ضمن هيچ تمايلي هم به خوردن غذاهاي سرد ندارم و اصلا تمبر هنديو ترشي و اينجور چيزا معمولا نمي خورم .
بخاطر همين وقتي داشتم درمورد طبع گرم و سرد مي خوندم برام خيلي جالب بود چون من پنير دوست ندارم ( حالا از هرنوعش)badtastebadtastebadtaste بخاطر همين هميشه يا عسل مي خورم يا مربا و يا چيزاي شيرينsmiling
اصلنم طرف غذاهايي كه ترش باشن نمي رم.
بخاطر همين وقتي خوندم كه معمولا اونايي كه طبع سرد دارن ام اس مي گيرن تعجب كردمicon_cry
البته من نمي تونم بگم چون اين چيزا درمورد من درست نيست پس نظريه ايشون رد، نه اصلا اينطوري نيست شايد درمورد خيلي از اونايي كه ام اس دارن اين چيزا درست باشه.
فقط مي خوام بدونم ايشون اين اطلاعات رو از كجا آورده ؟ آيا تحقيق كرده؟ وآيا اطلاعات ايشون از نظر علمي مورد تائيد دكترا و اونايي كه در اين زمينه تحقيق مي كنن هست يانه؟
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : kami , reza , ورپریده
دوست من توی اصفهان زندگی می کنه ولی اون یه چیزهای دیگه ای در مورد خدادادی می گه . کدومشو باور کنم ؟
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/02/26, 02:30 AM)mojtaba2iran نوشته است: دوست من توی اصفهان زندگی می کنه ولی اون یه چیزهای دیگه ای در مورد خدادادی می گه . کدومشو باور کنم ؟
دوست شما چی میگه؟
شفا یافته که میگه: شفا یافته! حالا چی کار کنیم رعایت کنیم یا نه ؟
آقا یا خانوم شفا یافته لطفا یکم از وضعیت الانت و اینکه چی کار کردی و چیا خوردی برامون بگو ...
شایدم این رژیم رو بعضیا جواب میده ها!!!
الان رژیم خدادادی و خوندم اگه قرار باشه از اول صبح این رژیم و رعایت کنیم یه وقت به خودمون میایمو می بینیم یه روز که نه یه عمر و از دست دادیم و تماما تو فکر این بودیم که چی خوبه چی بده!چی بخوریم چی نخوریم، اون وقت اعصابمون خورد میشه در نتیجه پلاکه میغله مارو...
تمام مواردش ممنوعست!!! حتی نمیشه نفس کشید...
اگه به من یکی بگن تنها راه خوب شدنت همینه ، رعایت نمیکنم ... کبوتر بیچاره رو بخورم که چی!!!!
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
 تشکر شده توسط : Ali 324 , اميدوار

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,626 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,537 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست