امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا صدای سوت در سر و فس فس گوش مربوط به ام اس می باشد
منم چنین علائمی مثل صداهایی توی سر و گوش نداشتم
بارها پشت سرم درد میگرفت و دردش میزد توی گردنم
پروفن و استامینوفن و ... هم اصلا اثری نداشت تا اینکه دکتر گفت ناپروکسن فقط تسکین دهنده این نوع درده
چندین بار هم عضلات گردنم میگرفت و دردش میزد روی شونه هام
و همینجور کج می موندم که با آمپول متاکاربامول و ماساژ و دوش آبگرم و گاهی پمادهای مسکن، بعد از چند روز بهتر میشدم

ولی این اواخر اسپاسم های گردن و درد کمر طولانی مدت بود که زیاد اهمیتی بهش نمیدادم و فکر میکردم مثل همیشه است و بالاخره خوب میشه
که نهایتا اوایل امسال با سرگیجه و اختلال در دید و عدم تعادل در راه رفتن و لرزش دست و ... سریعا به پزشک مراجعه کردم که با MRI تشخیص ام اس دادند بعد بستری و کورتون و دارو و الانم ده دوازده روزه آمپول بتافرون میزنم

خودم فکر میکنم اون دردها و اسپاسم ها، خواب رفتن پاها، شب بیداریها بخاطر دروس دانشگاه و مسئولیت کار اداره و مدرسه دخترم و خونه داری و دانشگاه و چه و چه و چه ... همچنین فوت پدر نازنینم به یکباره فشار روحی و جسمی زیادی به من وارد شد و علائمی که نشون میداد رو جدی نگرفتم

تا اینکه با اختلال در بینایی و عدم تعادل در سوم فروردین امسال، سریع به پزشک مراجعه کردیم و با شروع داروها خدا رو شکر خیلی بهترم

الهی همه دوستان و عزیزانمون همیشه سلامت و سرحال باشن
icon_question
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : hamed2006

پیام های داخل این موضوع
RE: این درست هست که اکثر ام اسی ها تو سرشون صداهای سوت و فس فس گوش دار - توسط soheila.f.d - 2013/05/08, 10:22 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وز وز و صدای داخل گوش رسول جاسمی 21 13,581 2018/08/04, 01:53 PM
آخرین ارسال: silent
  پرسش و پاسخ مربوط به ام اس! mohammad.ali 112 103,498 2010/07/15, 10:52 PM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان