امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
من گوش کردم خیلی خوب بود کلی چیز یاد گرفتم می تونم الان حتی بهتر از دکترا معاینه تون کنم و نسخه بنویسم براتونagreement2

کیفیتش در کل خوب بود سمانه جون بازم مرسی love51

بچه ها یه تیکه از ورزش سوال کردن چی جواب دادن؟ همونجا بود که حرف تو حرف اومد و دیگه این سوال رو جواب نداد، بود یا من دقت نکردم چی جواب داده؟

راستی علیرغم اینکه درمان گیاهی رو چندان تایید نکردن من شنیدم کندر و چایی سبز خیلی خوبه برای تقویت حافظه درکنار اون کارایی که دکتر توصیه کرد(حل جدول، سودوکو و یادگیری زبان جدید) اینم امتحان کنین بد نیست البته چای سبز برای میگرنیا خوب نیستBlush
http://www.beytoote.com/health/cure-herb...-tea1.html
(2013/05/13, 08:13 PM)earth نوشته است: گوشه ی دلم چرا نیومدی منم تو رو ببینم که از دیدارت خوشحال بشم؟ این به نظرت بی انصافی نیست که الان من تورو ندیدم ولی تو منو دیدی؟sad2sad2sad2

(2013/05/13, 01:27 PM)hessam نوشته است: الهام خانم انشالاه شما هم به جواب هایتان رسیده باشیدangel
منم تو همان ردیف نزدیک دیوار نشسته بودم

حالا دیگه چی بگم این به نظر دیگه خیلی بی انصافیه الان شما ها منو دیدید. اما من چهره های گل شما رو ندیدم. باشه عیبی نداره خدای منم بزرگه.sad2sad2sad2

9 خرداد هم به مناسبت روز ام اس برنامه هست خدا رو چه دیدی شاید اون روز همو دیدینAngel
 تشکر شده توسط : earth , edarzi , نازی ی , nahid , zenith

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط OMG! - 2013/05/13, 08:25 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,103 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,274 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,120 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست