امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
حسام جان ممنون که تا حدودی به بچه ها اطلاع رسانی کردی و کاملن درسته که قسمتهای مهم رو گفتی، ولی یه نکته هم به نظر من خیلی مهم بود اعتماد نکردن به گفته های متفرقه و ناموثق هم مهم بود که به صراحت از جانب هر سه دکتر مطرح شد (رها نکردن داروهاشون و چسبیدن به یه سری روشهای ناموثق و گفته های دیگران به هیچوجه). این تیکه بدجور حرف دل من بود. خیلی دلم می خواد که بچه های اینجا این قسمت رو گوش بدن و به گفته های دیگران کاری نداشته و فقط و فقط یه دکتر معتمد پیدا کنند و بهش اعتماد کنند و دستورات اونو پیگیری کنند. خلاصه بچه ها یا حضور خودتون لازم بود یا صبر کنید تا ضبط شده این جلسه رو گوش بدید. من که خیلی راضیم. از همه مهمتر اینکه به نظرم تایم مناسبی آخر جلسه دکتر سیگارودی رو دیدم و تکلیفم رو روشن کرد که با این تردید و دو دلی این روزها چه کنم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : shaytoon , hessam , fireboud , afsaneh , zenith , Elinaz , N00shin , ghaside , MFhealth , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط earth - 2013/05/12, 06:37 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,097 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,259 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,112 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست