امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
بچه ها من رسیدم ولی باور کنید نمی دونم چطوری بنویسم که همه متوجه بشند ولی سمانه ضبط کرده صبر کنید اون دریافتهاشو از این جلسه جمع بندی کنه و بیاد بگه بی شک مفید تر خواهد بود. فقط اینو بگم اگه از این به بعد از این برنامه ها گذاشته شد هرکس در توانش هست ردیف کنه بیاد باور کنید برای اونایی که اطلاعات موثقی راجع به این بیماری ندارند اینجا کامل و مطمئن بهشون گفته می شه. برای من که اینطوری بود شما رو نمی دونم. فقط بازم می گم من به صورت عامیانه آنچه که باید انجام بشه و نشه رو تو امضام گفتم که برید و پروفایلم رو بخونید. باور کنید نمی خوام احساس کنید که دارم برای خودم نوشابه باز می کنم ولی آنچه که هست من تو امضام با زبون خودم گفتم که اونا با اصطلاحات پزشکی و جایگاه یه پزشک درست و حسابی مطرح کردند. جالبه من اصلن حوصله خوندن متنهای طولانی رو ندارم ولی این اطلاعات رو از کجا می دونستم رو خدا می دونه confused2
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : ghaside , Elinaz , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط earth - 2013/05/12, 06:13 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,097 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,260 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,112 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان