امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
سلام سمانه جونمی می دونم سوال من خیلی شخصی است ولی اگه وقت شد لطفاحتما از دکتر بپرس ممنون می شم عزیزمashamed0006.gif
من یه پلاک تو سرم دارم اول که حمله داشتم نیمه فعال بودیعنی کامل رنگ نگرفت بدون کرتون حمله از بین رفت هیچ داروییی مصرف نکردم بجز ویتامین d3 ویتامین که توبدنم تامین شد 1ساله که اونم قطع کردم هر 6 ماه دکتر برام ام ار ای مینویسه و کلا پلاک خیلی کمرنگ شده
حالا سوال من اینه که بهترنیست دارو مصرف کنم مثلا اونکس رو شروع کنم دکترم حتی نمیگه اسم بیماری من ام اس هست یا نه فقط میگه باید صبر کنیم انشالله که چیزی نیست
فدات شم اگه بپرسی خیلی لطف بزرگی به من میکنیlove51 من واقعا شرایطش رو ندارم برای ویزیت حتی یک بار هم بیام تهران مرسی گلمrolleyes
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : zenith , nahid , spring , shaytoon , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط ورپریده - 2013/05/11, 10:09 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,103 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,282 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,120 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان