امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
جلسه پرسش و پاسخ با حضور آقایان : دکتر لطفی و دکتر صحراییان و دکتر سیکارودی راجع به بیماری ام. اس و ساعت 2 الی 4 بعدازظهر به آدرس : خ انقلاب، خ قدس، درب شرقی دانشگاه تهران آمفی تأتر پردیس علوم
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : paeazan , hessam , paeeze , maryamgoli , nahid , shaytoon , فرناز , afshinkamal , یه غریبه , AVID2000 , naazanin , DavidBili , Azad , ماه , spring , elham 66 , MFhealth , melody , OMG! , zenith , khatereh. , parastoo joon , baron , earth , ساسان , gor911 , arezooo82 , mostafa00
دوستان من نمیتونم بیام سر کارم هرکی میره از طرف من راجع به فینگولیمود بپرسه که میشه دوستانی که تزریق میکنن برن رو فینگولیمود و چقدر جلوگیری میکنه از حمله و اینا متشکرم agreement2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : نازی ی
(2013/05/08, 01:13 AM)zenith نوشته است: همه میتونن بیان ؟
یعنی برای عموم ازاده ؟icon_cryicon_cryicon_cry

مگه چیه خانوم دکتر !!!!مگه ما دل نداریم؟!!!Tonguerolleyes

اگه خدا بخواد منم میامconfused سعادتیه بعد از مدتها نصیبم شدangel Smile (16)

سوالاتونو بدین من میپرسم چون من سوال خاصی ندارم جز اینکه کی درمان قطعی میاد عایا؟!!wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : shaytoon , spring , نازی ی , movahedi
(2013/05/08, 01:59 PM)paeeze نوشته است:
مگه چیه خانوم دکتر !!!!مگه ما دل نداریم؟!!!Tonguerolleyes

اگه خدا بخواد منم میامconfused سعادتیه بعد از مدتها نصیبم شدangel Smile (16)

سوالاتونو بدین من میپرسم چون من سوال خاصی ندارم جز اینکه کی درمان قطعی میاد عایا؟!!wink2
سلام
میشه لطفا در مورد دکتر رضایی و ادعای درمان علایم ام اس بپرسید؟؟
در مورد قیمت دارو ها و اینکه از کجا میشه تخفیف گرفت هم بپرسید چون واقعا نمیتونیم این همه پول بدیمsad2sad2
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : spring , paeeze , نازی ی , movahedi
کاش همه ی دوساعت رو به پرسش و پاسخ اختصاص بدن و خودشون چیزای تکراری نگن ( مثلا معرفی ام اس و مقایسه ابتلای خانمها و آقایان و.... که خسته شدیم بس که شنیدیم)
به جاش پرسشهای مهم و جدید رو برگزار کنندگان دسته بندی و انتخاب کنن که دکتر جواب بده تا از 2 ساعت خوب استفاده بشه.
می خواهید خودمون پرسشها رو همین جا فهرست کنیم ؟ پس هرچی می خواهین بپرسین اینجا بنویسین .

پرسشها تاکنون:
1- اگه بخواهیم فینگولیمود رو جایگزین تزریق کنیم می تونیم ؟ درمقایسه با آمپولها چطوره و چقدر جلوگیری میکنه از حمله ؟
2- نظرتون درباره ادعای درمان علایم ام اس با مکمل گیاهی ام اس نوت توسط دکتر رضایی چیه ؟
3- با توجه به گرانی داروها آیا جایی برای دریافت داروها با تخفیف هست ؟ چه میتوان کرد ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : spring , Elinaz , elham 66 , hessam , paeeze , MFhealth , نازی ی , movahedi , simin , khatereh. , arezooo82
4- وضعیت یارانه داروی بیماران خاص
(اون طور که گفته میشد با تخصیص یارانه دارو icon_cryبه بیماران خاص ,بیمار بین داروی ایرانی و خارجی حق انتخاب داره)

5-سوال دیگه ی من در مورد کمکاری اداره بهزیستی تو شهرستان هاست نمیدونم ربطی داره یا نه ولی اینم بپرسیم خوبه -ظاهرا فقط تو تهران و یه جند تا شهر محدود بیماران ام اس جز معلولین محسوب میشن و حداقل میتونم بگم تو استانی که زندگی میکنم از قبول همچین چیزی شونه خالی میکنن و بیمار رو به انجمن مربوطه ارجاع میدن.واقعا دلیل این کمکاری چیه؟angry2 اگه مصوبه مجلسه پس باید همه ی شهرها اجرایی بشه نه فقط جاهایی که دلشون میخواد

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : نازی ی , spring , hessam , movahedi , nahid , arezooo82 , آسو
دوستای خوبم دکتر لطفی دیگه بیمار ویزیت نمی کنه متاسفانه اما به خاطر حضور در کنگره نورولوِی که هفته قبل برگزار شد اومدن ایران.
ایشون دکتر مخصوص خانواده سلطنتی انگلستانن و من و خیلی دیگه از دوستام حال به نسبه خوب امروزمون رو مدیون ایشون و دانششون هستیم.
این جلسه هم فرصت معرکه ای هست برای همه دوستای خوبم واسه همین دوست دارم هممون بریم سالن 300 نفر ظرفیت داره اگه هممون شرکت کنیم تشویق می شن که بازم ازین جلسات برگزار کنن و از علم ایشون بی نصیب نمونیم .
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : آرزو , spring , paeeze , ابراهیم , hessam , movahedi , paeazan , nahid , arezooo82
. . .

چون هفته ی پیش کنگره بوده احتمالا حرف های جدیدی برای شنیدن باید باشه agreement2

کاش بچه هایی که نمی تونن برن ( از جمله اینجانب confusedconfused ) سوال هاشون رو تو این تاپیک بذارن تا یک یا چند نفر از دوستای عزیزمون به نمایندگی از بچه ها بپرسن و جواباشونو بهمون بگن و سعادت دنیا و آخرتشونو بخرن wink2wink2
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : paeeze , hessam , paeazan , nahid , roya-n , spring , نازی ی , arezooo82
اگه هوا گرم نباشه میام...خدایی ساعت بدی رو در نظر گرفتن...2تا 4 که آدم هلاک میشهangry3angry3
ولی خوب اگه نیومدم..مشغول زنبه اید اگه نپرسید:آقا اخرش که چی؟؟؟؟چی میخواد بشه؟؟؟؟ته تهشو بگید بدونیم!!!بعدشم تا کی امپول؟؟؟خوب یه حرکتی بزنید این فینگولیمود کوفتی رو به همه بدید خوب...خسته شدیم از تزریقsad2sad2sad2
داروی گیاهی و ادعای مختلف دانشمندان بزرگ کشور(!!!) هم که هرچند وقت یه بار از شرق و غرب و جنوب کشور میشنویم رو ببینید تایید میکنن یا نه؟؟؟؟
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : paeeze , zenith , shaytoon , nahid , نازی ی , arezooo82
سلام بچه ها خواهش میکنم سوال من رو هم بپرسید از دکتر صحراییانsadconfused2
من قصد باردای دارم دکترم گفت دیگه دارو هاتو استفاده نکن میگم شاید تا یک سال باردار نشدم میگه باشه نباید بزنی جدیدا به این نتیجه رسیدن برای نوزاد ضرر داره.2سال هم هست هیچ علائمی ندارم دکترم میگه بیماریت خفیفه طوریت نمیشه اگه هم طوری شد پالس استفاده میشه.خواهشاا بپرسید مشکلی برام پیش نیاد
آیا واقعا 1 یا 2 سال تا بارداری طول کشید باز امپول نزنم.دوستانم بپرسید ها تو رو خدا اگه سلامتیمون واسه همدیگه مهمه
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : یه غریبه , paeeze , ماه , zenith , shaytoon , nahid , نازی ی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,050 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,143 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,068 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان