امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
1392-06-18
مصاحبه با بیماری که بر ام اس غلبه کرد
پس از 17 سال روی پای خود ایستادم/ غلبه بر بیماری ام اس با داروی گیاهی
بیماری که پس از 17 سال بر روی پای خود ایستاده است، گفت: با مصرف داروی گیاهی بر بیماری ام اس غلبه کردم.
خبرگزاری فارس: پس از 17 سال روی پای خود ایستادم/ غلبه بر بیماری ام اس با داروی گیاهی
ساسان سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تایید خبر بهبودی خود اظهار داشت: از 17 سال پیش به دلیل بیماری ام اس دچار مشکل بودم و در چند سال اخیر مشکلات بسیار زیاد و غیرقابل تحملی داشتم.

وی افزود: در چند سال اخیر تقریبا فلج شده بودم و قادر به هیچ گونه حرکتی نبودم و قادر به انجام نیازهای شخصی خود نیز نبودم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم تحرک دچار زخم شدید بستر شده بودم و این مسئله بیشتر از فلج بودن مرا عذاب می‌داد.

وی اضافه کرد: در ماه گذشته اطلاع پیدا کردم که شخصی به نام رجبی که دشتستانی است داروی گیاهی برای درمان بیماری ام اس اختراع کرده که با مشورت با پزشک معالجم با ایشان ارتباط برقرار کردم.

سلیمانی بیان کرد: با مراجعه به جناب رجبی و شرح بیماری خود، دوره درمان را آغاز کردم و بر اساس دستورات ایشان مصرف داروهای گیاهی را بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام دادم.

وی یادآور شد: در کمتر از 48 ساعت علائم بهبودی در اینجانب ظاهر شد و در روز چهارم علائم بهبودی برای اطرافیان نیز مشهود بود.

سلیمانی گفت: در روز هفتم با کمک اطرافیان برای نخستین بار از روی تخت بلند شدم و روی پای خود ایستادم که به هیچ وجه برای من و اطرافیان باورکردنی نبود.

وی افزود: در روز دهم بدون کمک اطرافیان و با توان خودم موفق شدم روی پای خود بایستم و پس از 17 سال که از بیماری رنج می‌بردم احساس کردم که از فلج بودن فاصله گرفته‌ام.

سلیمانی ابراز داشت: هم‌اکنون که بیش از 2 هفته از مصرف داروها می‌گذرد روز به روز روند بهبودی اینجانب بهتر شده و طبق گفته جناب رجبی(کاشف داروی گیاهی) دوره کامل درمان 17 هفته به طول می‌انجامد.

وی خاطرنشان کرد: از فردا با دستور پزشک متخصص آزمایشات مربوطه و "ام آر آی" را انجام می‌دهم که نتیجه این آزمایشات تاثیرگذاری دارو را به صورت علمی نیز اثبات می‌کند.

سلیمانی بیان داشت: واقعا پس از 17 سال که هیچ حرکتی از خودم نداشتم امروز احساس راحتی می‌کنم و امیدوار هستم با کمک خداوند بتوانیم زندگی عادی خود را از سر گیرم.

وی افزود: از مسئولان انتظار دارم از این گونه افراد که برای سلامتی جامعه تلاش می‌کنند حمایت کرده و موجبات پیشرفت بیشتر در کشور را فراهم کنند.
لینک خبر

نمیدونم چی بگم
اما میدونم خبرنگاری در ایران دروغ زیاد تحویل میده
این عین جمله ی آقای رجبی هست که باید حمایت بشم تا دارو تولید بشه. بنظر من این خبر هم این رو نشون میده. وگرنه آقا ابراهیم و.. که دنبال این دارو بودن چرا زد زیرش و باهاشون قرار نذاشت؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : شیرین , DavidBili , MFhealth , ابراهیم , دربند

پیام های داخل این موضوع
RE: مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS - توسط paeazan - 2013/09/11, 02:04 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 19,054 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,795 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 157,463 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,276 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,605 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,422 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,231 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,791 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,990 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,147 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان