امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
92/02/06

علائم بهبودی بیمار "ام.اس" پس از 3 روز ظاهر می‌شود

آمادگی مخترع دشتستانی برای تست داروی ریشه‌کنی بیماری "ام.اس"
مخترع دشتستانی برای تست داروی ریشه‌کنی بیماری "ام.اس" توسط مجامع رسمی اعلام آمادگی کرد و خواستار حمایت مسئولان شد.

احمد رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با اشاره به کشف داروی بیماری "ام.اس" و انتشار اخبار مربوط به این کشف در رسانه‌ها خواستار حمایت مسئولان استان و کشور شد.

وی افزود: تاکنون اختراعات زیادی داشته‌ام که 2 مورد از اختراعاتم از جمله دستگاه تولید انرژی و دستگاه تولید آب از هوا ثبت جهانی شده است و سایر اختراعات نیز در آستانه ثبت قرار دارند.

این مخترع جوان دشتستانی خاطرنشان کرد: ساخت فیلتر تهویه هوای سالم به جای هوای آلوده نیز از جمله اختراعات بنده است که امیدوار هستم مورد استفاده عموم قرار گیرد.

رجبی با اشاره به سابقه 14 ساله در شناسایی خواص داروهای گیاهی تصریح کرد: با توجه به نیاز بشریت برای درمان و ریشه‌کنی "ام.اس" و با توجه به سابقه 14 ساله در شناسایی خواص داروهای گیاهی، شناخت بیماری و سپس درمان‌های اصولی و بنیادین، اقدام به مطالعه و پژوهش در این زمینه کردم و پس از کسب اطلاعات مربوطه، موفق به شناسایی نوع بیماری و سپس درمان و ریشه‌کنی کامل آن شدم.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت ملی و جهانی این موضوع، انتظار می‌رفت که علاوه بر حمایت‌های ملی و دولتی از این طرح، اقدامات مسئولانه و بشردوستانه برای ریشه کنی این بیماری در بیماران مبتلا به "ام.اس"در ایران عزیز و سپس به صورت بین‌المللی صورت پذیرد که تاکنون اقدامی انجام نشده است.

علائم بهبود پس از سه روز ظاهر می‌شود

این مخترع دشتستانی با اشاره به درج خبر در خبرگزاری فارس و استقبال مردمی از این کشف گفت: در خبرگزاری‌ خبری درج شد که سه روز پس از مصرف دارو، علائم ریشه‌کنی بیماری‌ که تاکنون در دنیا لاعلاج بوده به وضوح ظاهر خواهد شد، لذا این وظیفه را در تک تک مسئولین کشوری برمی‌انگیخت که حداقل اقدامی برای صحت و سقم این کشف مهم با گستردگی جهانی و بین‌المللی که ایران را سربلندتر خواهد کرد، داشته باشند که اقدامی انجام نشد.

رجبی افزود: تنها چیزی که اتفاق افتاد سیل تماس‌های مبتلایان به این بیماری و خانواده‌های رنج کشیده آنان بود که اندک امیدی به بهبودی پیدا کرده بودند، لذا با توجه به موارد مطرح شده، ممکن است این شبهه در بین مردم به‌وجود آید که اخبار فوق، ادعایی بیش نبوده است.

وی از آمادگی کامل برای تست داروی ریشه‌کنی بیماری "ام.اس" خبر داد و ابراز داشت: آمادگی کامل برای تست این دارو به منظور ارائه به وزارت بهداشت یا هر مرکز رسیدگی کننده دیگر را دارم.

رجبی در تشریح جزئیات این دارو و خواص درمانی آن اظهار داشت: فرد بیمار پس از مصرف دارو نهایتاً طی مدت 24 ساعت نخستین علائم بهبودی را در خود مشاهده می‌کند و اطرافیان نیز نهایتاً ظرف مدت 3 روز علائم بهبودی را مشاهده می‌کنند و در ادامه بین هفت روز تا 12 روز علائم بهبودی و ریشه‌کنی در تصاویر MRI به وضوح نمودار می‌شود.

وی با انتقاد از حمایت نکردن مسئولان از این کشف مهم یادآور شد: نامه‌نگاری با مسئولان داشته‌ام و درخواست‌های متعددی برای تست و آزمایش دارو ارائه داده‌ام و این سئوال را دارم که اگر اینچنین کشفی در کشور دیگری اتفاق می‌افتاد، آیا اینقدر بی‌تفاوتی احساس می‌شد؟

رجبی تصریح کرد: من به خاک ایران اسلامی و میهنم وفادارم و اگر این وفاداری‌ام نبود تا به حال می‌توانستم چندین و چند بار اختراعاتم را به خارجی‌ها بفروشم ولی بنده یک ایرانی مسلمان و ولایت‌مدار هستم و به ایرانی بودن خود می‌بالم و از مسئولان نیز انتظار حمایت و پشتیبانی دارم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ابراهیم , parisa2011 , shaytoon , DavidBili , hamdam , omid , Elinaz , آقا صادق , najva , احسيني , hilda , roya-n

پیام های داخل این موضوع
آمادگی مخترع دشتستانی برای تست داروی ریشه‌کنی بیماری "ام.اس" - توسط paeazan - 2013/04/26, 09:20 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 19,063 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,798 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 157,468 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,277 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,605 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,423 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,231 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,791 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,991 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,147 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان