•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران
من که گفتم اونی که پیوند مغز استخوان شده بود دیدم اصلا خوب که نشده بودبدتر هم شده بودrolleyesrolleyesrolleyesکه مه سا جان هم در آماری که داده بود این مورد رو تایید کرده بودsad2sad2اما من فقط این مورده کمیته اخلاق رو نفهمیدم icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : seyyed reza , baran1390
دوستان چیزی که من شنیدم کار آسونی هم نیست و خیلی سخته
و اگر هم فایده ای داشته باشه فقط برای افرادی که در مرحله حاد بیماری هستن نتیجه داره ...
البته من در جلسه دکتر صحرائیان شرکت نکردم ولی این حرف ها رو از دکتر دیگه ای شنیدم
به امید روزی که هممون خوب خوب بشیم...
 تشکر شده توسط : baran1390 , Hasty , بابک57 , AVID2000
کمیته اخلاق؟ !!!!!!!!!!!!!منظورشون چی بوده؟
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : baran1390
سلام به همه دوستای گل.
من یک ساعت اول صحبتهای دکتر صحراییان رو موفق شدم ضبط کنم.
تا فیلمش آماده بشه.wink2
http://wdl.persiangig.com/pages/download...%d9%86.amr
در ضمن ، دلیل اینکه یک ساعتش ضبط شد.این بود که گوشی نوکیا سر یک ساعت خودش ضبط رو متوقف میکنهconfused
انقدر هم جمعیت زیاد بود که امکانش نبود سمت میز دکتر بریمangry2
همین که تونستیم گوشی رو بفرستیم روی میز ...confused
بقیه اشکالات رو به بزرگی خودتون ببخشیـــدwink2
 تشکر شده توسط : N00shin , MFhealth , baran1390 , hamid , TootFarangi , Prime , earth , ساغر , parisa2011 , sara.arsham , Matilat , Hasty , بابک57 , AVID2000 , بهــار , nahid , fireboud , arezoo_azizi , zenith
به برنامه احتیاج هست چون پسوندش amr هست
میتونید codec دانلود کنید یا در اینترنت سرچ کنید سایت های زیادی هست که amr رو تبدیل به mp3 میکنه و بهتون میده
من فرصت کنم لینک میدم بهتون
ولی میتونید این متن رو در گوگل سرچ کنید

convert amr to mp3 online
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , TootFarangi , مـه ســـا , earth , بابک57 , AVID2000 , zenith
مرسی بچه ها من منتظر تصویریشم هستم کسی اصلا فیلم گرفته یکی از دوستان نوشته بود بهرحال من منتظرما smiling
 تشکر شده توسط : naz.gigili , Hasty
یاس عزیز فیلم برداری هم شد. فیلمش هم شنبه تو سایت میذارنwink2
 تشکر شده توسط : yas
بفرمایید لینک دانلود نرم افزار
حجمش 790 کیلوبایت هست.

یاس جان شما هم بایس تبدیل فرمت کنید تا بتونید گوش بدید. ضمنی که می تونید نرم افزار KM Player هم گوش بدید راحت بدون تبدیل فرمت.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Matilat
با سلام
راجع به داروهای خوراکی ام اس هم از آقای دکتر صحرائیان سوال شد و ایشان پاسخ دادند در حال حاضر 2 داروی خوراکی جهت کنترل ام اس وجود دارد اولین دارو فینگولی مود است این دارو در سال ۲۰۱۰ از طرف سازمان غذا و داروی امریکا (FDA ) تأئیدیه مصرف گرفت این دارو ازطریق تغییر در برخی گیرنده های موجود در سطح سلولهای عصبی اعمال اثر میکندو می تواند تعداد حملات بیماری ام اس را کاهش دهد . استفاده از این دارو نیز میتواند عوارض خاصی را همراه داشته باشد. داروی بعدی آمپیرا نام دارد .هر دو دارو به دلیل اینکه توسط بیمه در ایران پوشش داده نمیشود از قیمت بالایی برخوردار است .

خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : مـه ســـا , naz.gigili , hamid , nahid , hanie
ممنون از دوستان عزیزی که زحمت می کشن و وقت میزارن.
ولی دوستان دیگر ! فعلا همون خلاصه مطالب مهم کافی نیست ؟
اصلا انجمن ام اس مگه این سخنرانی رو بازتاب نمیده ؟ این برنامه تو انجمن بوده و باید انجمن مطالب رو انتشار بده .
دیگه جزییات مطالب سخنرانیش رو انقد جدی نگیرین. اگه به پیشرفتهای مهمی دست پیدا کرده بودن مثل خبرهای دیگه زود پخش می شد هممون می فهمیدیم. فایل صوتی و تصویریش انقدر ضروری نیست که دوستان به زحمت بیفتن.
حالا با این احوال اون آدم شیاد دروغگو تو شبکه دیدار داره قرص سلول بنیادی می فروشه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : naz.gigili , baran1390 , fireboud , AVID2000

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,596 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,318 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,185 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,520 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 57,714 2018/09/17, 08:07 PM
آخرین ارسال: nahid
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,162 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,497 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,931 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,086 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان