•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
من حتی نمیدونم به طرف مقابل چه طور بفهمونم یه زمانی مشکوک به ام اس بودم (الان هم با اینکه دکترها میگن ام اس نیست ولی من باور نمیکنم )چه برسه به خانوادش این یک سال انچنان از ازدواج و موقعیت هام فرار کردم که تقریبا همه قانع شدن ازدواج نکنم بهترهsad2sad2

ترو خدا اگه میدونید این موضوع رو چطور میشه مطرح کرد کامل شرح بدید لطفا
چه به طرف مقابل چه به خانوادشicon_question
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : عمومهربان , hamsare booshveg , paeeze
خانوادش ندونن بهتره .............. angry2 فقط همسرت بدونه .......... تا روزی که دیگه نشه پنهونش کرد ...........sad2 اونوقت ترجیح میدم تنها باشم و از نگاهه ترحم آمیزه همشون دور باشمangry
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : عمومهربان , hamsare booshveg , ورپریده
بالا آوردن تاپیک
 تشکر شده توسط : hamsare booshveg
سلام
من به خانومم قبل از ازدواج گفتم ایشون هم صلاح دید که خانواده اش چیزی ندونه confused2
تا الان هم به خوبی و خوشی زندگی کردیمicon_biggrin
چه دختر بیمار باشه چه پسر خانواده طرف مقابل ندونه بهترهSmile (52)
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : عمومهربان , movahedi , hamsare booshveg , sooorooosh , paeeze , ورپریده , tala
من فقط چند دقیقه خودم رو جای هر پدرو مادری میذارم(چه دختر چه پسر) برای فرزندم سالها تلاش کردم و زحمتشو کشیدم
حالا بزرگ شده...میخواد ازدواج کنه
با کسی که مبتلا به ام اسه...
اگه بدونم اول مخالفت میکنم..چون عروس یا دامادم قراره مث بچه خودم باشه و دوسش داشته باشم...دوس ندارم روزی بچم حتی یه کوچولو مریض باشه
اما اگه ببینم همدیگرو میخوان شرایط رو واسشون مهیا میکنم و ترجیح میدم مساله رو با منم درمیون بذارن بهر حال قراره یه خونواده بشیم هممون
هر مادر و پدری از فرزند خودش سهمی داره
دوست دارم کسی باشم که مشکلاشونو باهام درمیون بذارن تا کمکشون کنم
در ضمن اگه بعدا بفهمم که ازم قایم کردن خیلی ناراحت میشم!
پس خودم به شخصه به هرکس از خونوادم نگم به پدر مادر طرفم میگم(گفتم)
وقتی این مساله مطرح شه..خیالت راحته و استرس نداری...حساسیتتو درک میکنن
اگه برای بدحالیت تو جمعشون نباشی و تکرار شه دلگیر نمیشن و خیلی دلایل دیگه.....
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : عمومهربان , movahedi , hamsare booshveg , parisa2011 , ورپریده , عروس
خب من می خوام تجربه یکی از دوستام رو اینجا مطرح کنم .دختری که با یه آقا پسر ،چند سالی دوست بود و مصرانه تصمیم به ازدواج با این دختر خانم رو داشت . پسر که جریان رو میدونست و مشکلی هم نداشت و اما دختر که خودش اصرار داشت ازدواج با وجود این بیماری سر نگیره بهتره ،با مادر و پدر پسر صحبت کرد ، مبسوط و کامل . اونا خندیدند . مادر پسر گفت اگه پسر ما همین فردا تصادف کرد و فلج شد چی ؟ کی میتونه پیش بینی کنه تو مریضی و اون همیشه سالم خواهد بود . پدر پسر گفت : با هم بودن یعنی پای همه چیز هم بودن . پای خوشی و نا خوشیش .
اینم یه تجربه از جنس دیگه است بچه ها . نمیگم همه اینطورین . ولی این مدلیش هم هست . همه خانواده ها مثه هم نیستن .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , بهــار , عمومهربان , negar_ka84 , آقا صادق , elham 66 , hamid t , sooorooosh , nazaninamiri70 , parisa2011 , movahedi , ورپریده , Rahil-Abdi , هيوا , roya-n , tala , زهرا59 , pinkrose , mandana18 , آنا , sepideh61k , ali1357
تشکر لطفآ نظر بدهید
 تشکر شده توسط : movahedi
حتما باید همسر ادم بدونه همین کافیه زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : ابراهیم , movahedi , ورپریده , عمومهربان , tala
جل الخالق!!!!!!نداجون مطمئنی خواب ندیدی؟منکه عمرا این داستانو باور نمیکنم.مث قصه ی دخترشاه وپسر گداست!باشنیدن این داستان یادم به شعر فروغ افتاد که میگه:بی گمان روزی زراهی دور،میرسد شهزاده ای مغرور......
شاید پسرها بیماری دختررو بپذیرن اما خانواده ها علی الخصوص مادرپسر عمرا اجازه نمیده.منکه اصلا این داستان واسه ی خودم باورکردنی نیست
 تشکر شده توسط : movahedi , ورپریده , عمومهربان , roya-n , persiankitty80
درسته که همه ی خانواده ها یک جور نیستن منم موارد مشابه چند تا دیدم ولی باید ببینیم ملاک های اصلی خانواده ای که طرف مقابل رو با وجود این بیماری قبول میکنن چیه

(حالا هی نیاین نگین بیماری نیست و دید مردم اشتباه و اینا بالاخره ام اس یه بیماری غیر قابل پیش بینی و درمان نشده هست هنوز و سیرش دقیقا دست بیمار و دارو نیست!)

ممکنه ملاکاشون اینا باشه که تو وجود طرف مقابل دیده باشه

اخلاق و ایمان

تحصیلات بالاTongue

ثروت و مادیاتevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

که من بیشترین موردی که تا حالا دیدم مورد سوم بوده.تو این موارد دختر یا پسر به طبقه ی پایین تر از خودشون رجوع میکنن !!!!

متاسفانه یا خوشبختانه همیشه و در همه ی زمانها مادیات بر معنویات و اخلاق پیروزه!(زندگی با شعار برابر شکسته,واقعیت تلخ به نظرم قشنگتره)

(2013/02/23, 05:05 PM)عمومهربان نوشته است: 1: آیا به خانواده همسر موضوع را میگویید ؟

به نظرم پدرو مادرش بدونن خوبه ولی دوست ندارم خواهر و برادر و فامیلا و دوستاش بدونن.تو این زمینه هم اگه نظرش این بود که مطرح نشه من اصرار نمیکنم ولی تو عقد نامه باید ذکر بشه smiling

2:البته صداقت حرف اول را میزند آنها که این تجربه را دارند از اینکه به خانواده همسر خود اعلام بیماری را کرده اند آیا پشیمان نیستند ؟

تجربه نکردمsmiling
.
.

wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ورپریده , عمومهربان , persiankitty80

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,289 2,468,350 2024/04/12, 05:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,095 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,663 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ Prime 430 274,499 2019/11/19, 01:25 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,643 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,990 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,094 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان