امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكلات اقتصادي ناشي ازms
سلام اینجانب یوسف موحد از سال83 به بیماری ام اس دوچار شدم بیماری من یک طرف اقتصادی من طرف دیگر منو له کرده تحت پوشش امدادم؟ توی میشت زندگی ماندم خانم من مرا تنها میگذاره میره خانه پدرش؟؟؟؟؟؟دوباره بیماری من تشدید میشه انجمن هم کمکی به من نمیکنه به هر دری میزنم هیج فایده نداره ؟مثل این هست برم دگتر پول ویزیت بدم ولی پول دارو را نداشته باشم از انجمن ام اس تقاضا دارم یگ فکری بحالم کنید دگه به حالت انفجار رسیدمangry3angry3angry3angry3؟این گل برای انجمنicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : cly , نونا
دوست عزیز امیدوارم همه مشکلاتتون بزودی حل بشه .
جواب شما رو مدیران سایت باید بدن.
ولی تا جایی که من میدونم اینجا یه انجمن مجازی برای اطلاع رسانی درباره ام اس و تازه ترین تحقیقات درباره اونه.
شما بهتره مشکلتان را به انجمن ام اس ایران بگین که قسمتی از هدفشون کمک اقتصادی و مشاوره ای برای بیماران نیازمنده .
بازم مدیران عزیز ببخشین که قبل از شما من جواب دادم .نمیتونم بی تفاوت باشمangry2angry2
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : hamid , ابراهیم , cly , zenith , movahedi
دوست عزیز انشاا... تمامی مشکلات شما حل شه ،

در شرایط شما نیستم ولی شرایط شمارو درک میکنم انشاا... مشکلات شما زودتر حل شه

بنده چند روز پیش بیمه عمر پارسیان رفتم و با اینکه خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که شغل مناسب و در آمد خوبی

دارم و بیمه هم هستم به این بیمه مراجعه کردم برای عاقبت اندیشی خودم و آینده که هزینه های سنگین زندگی برام

استرس به دنبال نیاره ولی متاسفانه طبق نظر کارشناسی رد صلاحیت کردن، یکم عصبانی شدم با این حال خدا بزرگه

و راه های دیگه رو امتحان میکنم جالب شد تا حضورا خدمت مدیر انجمن در وصال شیرازی برسم و با ایشون یک صحبتی

بکنم مبنی بر اینکه آیا تدابیری دارن یا خیر؟
 تشکر شده توسط : movahedi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست