امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 11 : لوگو اختصاصی ام اس سنتر
با سلام خدمت کاربران محترم ام اس سنتر
در راستای طراحی لوگو اختصاصی ام اس سنتر تاکنون اقدامات فراوانی صورت گرفته که نتیجه کار رضایت بخش نبوده است.
ضمن تشکر از تمام عزیزانی که در این زمینه زحمت کشیدن ، اعلام میداریم لوگو کنونی ، لوگوی نهایی ام اس سنتر میباشد که زحمت طراحی آن را جناب آقای آرتاباز مکبری برعهده گرفتند و بعد از حدود 1 ماه با تغییرات فراوان درخواست شده از سوی تیم مدیریتی ام اس سنتر ، طرح مذکور را به اتمام رساندند .

با تشکر فراوان از ایشان متنی که از طرف وی برای ما ارسال شده است را نقل قول میکنیم .

نقل قول: آرتاباز مکبری :
با پیشنهاد لوگوی انجمن ام اس سنتر برای طراحی به من، فقط به یک موضوع فکر میکردم...
که افراد این انجمن چطور فکر میکنند ؟ و دغدغه هاشون در ایران چی میتونه باشه؟
وقتی اولین بار با شعار تحسین برانگیزه «ام اس تلنگری برای بهتر زیستن» آشنا شدم
باید اعتراف کنم بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم چرا که با خودم فکر کردم ما همه به جسم
بی توجهیم و چه زیباست جسم و روحی داشته باشیم که با هم هماهنگ باشن
و نه جدای هم و گاها در تضاد هم. در لوگوی طراحی شده که بعد از طراحی و تغییر چند لوگوی دیگر مقبول افتاد
و امروز به شما یاران انجمن ام اس سنتر معرفی میشود، حقیر سعی بر آن داشتم مفاهیمی چون سرشت یکسان آدمی، اتحاد و البته شاد بودن
و اشاراتی گذرا به لوگوی همبستگی جهانی ام اس داشته باشم که این ها تنها فلسفه لوگوی شما خواهد بود و یقین دارم
شما عزیزان با فعالیت خود، هویتی بیش از آنچه اشاره کردم به لوگوی انجمن ام اس سنتر خواهید داد و من لذت بیشتری از طراحی این لوگو خواهم برد

با تشکر
تیم مدیریتی ام اس سنتر

فایل‌(های) پیوست شده
.png   final-presentation-eddited.png (اندازه: 184.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 25)
 تشکر شده توسط : Majid , nafass , Pooya.N , hamid , afsaneh , paeazan , sargol , مـه ســـا , fireboud , فرناز , eglantine , parastoo joon , نازلی , rahaei , بهــار , رنگین کمان , parisa2011 , arezooo82 , N00shin , niusha , Hasty , nazaninamiri70 , paeeze , آرزو , shokolat , آنا , سـاناز , yummy , arezoo_azizi , shahrzad.s , neda.n , آقا صادق , TootFarangi , edarzi , glassheart
تشکر ویژه از طراح خلاق لوگوی جدید انجمن ام اس سنتر، جناب آقای آرتاباز مکبری icon_question
و البته ...
مدیریت محترم evilgrin0039.gif
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : hamid , paeazan , sargol , فرناز , nafass , eglantine , parastoo joon , arezooo82 , Hasty , arezoo_azizi
من هم تشکر میکنم از آقای آرتاباز مکبری و مدیریت سایت مخصوصا حمید جان که میدونم خیلی برای سایت زحمت میکشه

اگ نظر یا انتقادی داریم همینجا بگیم یا تاپیک جدا میذارین براش؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid , eglantine , arezooo82 , Hasty , constant
زهرا جان فکر کنم پیشنهادت به رنگ سایت ربط داره . در همون تاپیک پیشنهادات ادامه بده . من میخواستم راجع به لوگو بحث نشه تا زمانش .

جا داره منم از آرتا عزیز تشکر کنم .
و همچنین از تیم مدیریتی که فعالیت های این چند وقتشون رو بزودی میبینید .

از همه شما دوستان گلمم ممنونم که همیشه در کنارمون هستید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , eglantine , nafass , Pooya.N , نازلی , rahaei , sargol , arezooo82 , Hasty , Majid
لفظ تشکربرای زحمات بی دریغ آقای آرتابازوتیم مدیریت انجمن ام اس سنترخیلی کم است.بازم به بزرگواری خودتون ببخشید.لفظی بزرگترازتشکرسراغ ندارم.واقعابابت زحماتی که میکشید,دست شمادردنکنه.همیشه موفق وپیروزوسالم باشید.
حمیدخان وآرتابازوسیناخان همیشه درزندگیتان جزپیروزی چیزی نینید.شکست راهرگزتجربه نکنید.خداپشت وپناه شماوهمه دوستان عزیزباشد
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid , Hasty
منم تشکر میکنم از آقای آرتابازمکبری عزیز...کانسپت ایشون بسیار عالی بوده واسه طراحی لوگو
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Hasty , hamid
با تشکر از تیم مدیریت و آقای آرتاباز مکبری.....واقعا دست همه درد نکنه icon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , sargol
منم متشکرم بسیار زیاد Smile
ولی چرا من تغییری نمیبینمHuh همون سایت آبی رنگ قبلیه واسه منHuh یعنی منو دوس نداشتن icon_cry با من لجه لوگوicon_cry چشای من ایراد داره؟ icon_cry ایراد نداره من نمیبینم icon_cry حسودای سایت(همونایی که تو ستاره دزدی تکن) لوگوی منو دزدیدن icon_cry هیچکدام icon_cry هر چند گزینه icon_cry همه مواردicon_cry
 تشکر شده توسط : نازلی , hamid
(2013/01/19, 07:32 PM)nazaninamiri70 نوشته است: منم متشکرم بسیار زیاد Smile
ولی چرا من تغییری نمیبینمHuh همون سایت آبی رنگ قبلیه واسه منHuh یعنی منو دوس نداشتن icon_cry با من لجه لوگوicon_cry چشای من ایراد داره؟ icon_cry ایراد نداره من نمیبینم icon_cry حسودای سایت(همونایی که تو ستاره دزدی تکن) لوگوی منو دزدیدن icon_cry هیچکدام icon_cry هر چند گزینه icon_cry همه مواردicon_cry

نازنین جان باید بری پروفایلت بخش ویرایش تنظیمات بعد قسمت استایل انجمن ms_ orange را انتخاب کنی تا تغییر بکنه icon_question
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خاله نازلی icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
درست شد هورااااااااااااااااااااااparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
چقده خوشگله Smile (16) چه کسی اینو طراحی کردهicon_cry میشه یه لوگو هم واسه من طراحی کنه icon_cry در کل عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیهlove28love28love28icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : نازلی , hamid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,855 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,377 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,379 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,512 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,790 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,047 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,600 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,844 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,243 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,360 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست