•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
ان شاالله که درست باشه .
ولی من جدیدا که از دکترم پرسیدم ایا راهی برای درمان هست گفتن زیاد فکر نکن و سعی کن فقط شاد باشی
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
واقعیت داره یا نه بازم دروغه یکی جواب کامل قاطع بده خسته شدم به خدا
خوب هر تاپیکی که میاد بالا برید اولین پستش رو ببینید که تاریخش کی هست و بخونید می بینید که مثلا این خبر مربوط به چهار و نیم سال پیشه ، بعد خودتون فکر کنید که اگه قرار بود جواب بده تو این سالها مثل بمب تو همه دنیا صدا میداد !

تو اون سالها هر هفته یه چیزی کشف میکردن !
هر چیزی رو بدون طی مراحل علمی ، فوری تو خبر رسانه ها اعلام میکردن و وزارت بهداشت هم بوق بود.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , yas8866 , siamak.m.h , مُنا_منتظر المهدی
100درصد باید جعلی باشه چون هنوز علت ایجاد بیماری کشف نشده بعد اونوقت ایشون چطوری با چیزی که هنوز علتش مشخص نیست مبارزه کرده و شکستش داده؟؟؟
چرا اینجور کلاهبردارها دست از بیماران ام اس بر نمیدارن.....
آقایان وزارت بهداشت و درمان چرا سکوت کردند
به زخمهایت افتخار کن
(2017/06/20, 09:47 AM)nahid نوشته است: خوب هر تاپیکی که میاد بالا برید اولین پستش رو ببینید که تاریخش کی هست و بخونید می بینید که مثلا این خبر مربوط به چهار و نیم سال پیشه ، بعد خودتون فکر کنید که اگه قرار بود جواب بده تو این سالها مثل بمب تو همه دنیا صدا میداد !

تو اون سالها هر هفته یه چیزی کشف میکردن !
هر چیزی رو بدون طی مراحل علمی ، فوری تو خبر رسانه ها اعلام میکردن و وزارت بهداشت هم بوق بود.

شما و مدیرانی که دسترسی دارند وقتی میبینند یه تاپیک این مدلی بالا میاد باید تاپیک رو ببندند که دیگه کسی نتونه توش پست بده
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : mahdi1004 , yas8866
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ناهید خانم و دیگرمدیران عزیز سایت ،
دوستی قبل از من پست گذاشته بود و من هم نخواستم نا امیدش کنم ولی گفتم که از پزشکم پرسیدم ، اگه دوستی به واسطه پیام من دچار مشکل شده ببخشید .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : nahid
تاپیک فعلی به دلیل قدیمی بودن مطلب و بی نتیجه بودنش و به دلیل ایجاد امید واهی و کذب بسته میشه!!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: