امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
نمیدونم چرا بعضی اخبار بسرعت پخش میشه وبعضی هم اصلا سر به نیست!icon_cryicon_cryicon_cry
جالبه بشنوین اینو:یه همکاری دارم که خیلی خیلی دبیر سرشناس مدارس خاص هست دیفرانسیل وحسابان وکلا ریاضیات درس میده.
یه مقدار که راه میرفت با مشکل قدم برمیداشت(یه چیزی شبیه گره خوردن پاها در همدیگه) برام همیشه سوال بود از اول سال که این خانوم چرا اینجوریه وبا اینکه موقعیت خوبی داره چرا بفکر خودش نیست!!!!!!!!
کاشف به عمل امد که ایشون18ساله ام اس دارن و حتی پزشک معالج اصلی ایشون در امریکا هستن ولی دکتر داخل کشور اقای صحراییان،پرسیدم چی مصرف میکنی :گفت دکتر من(امریکاییه)به من 2تا قرص داده واصلا تا بحال نزاشته من داروی تزریقی(همین آمپول های جوروواجور ماها!)مصرف کنم.ولی بهم گفته که این مکمل که الان معرف حضور شماست رو میتونم استفاده کنم!!!!!!!!!!!!!!!!
چون گیاهیه ! یا یه مورد جالبتر اینکه میگفت خیلی راحت ازیه ماده مخدر نام برده که میشه استفاده کنه.
ولی خیلی جالبه برای خودم کسیکه پاهاش گره میخوره و18ساله ام اس داره، اجازه استفاده ازامپول و لزوم زدن نداشته و بهش گفتن فقط گاباپنتین ویه قرص دیگه ارو بخوره وفقط ورزش کنه!!!!!!وحالا میتونه این مکمل چون گیاهیه ارو مصرف کنه.
خبر چه زود میرسه اون سر دنیا!!
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeazan , Yanis , khatereh. , parisa2011 , OMG! , Parla , MFhealth

پیام های داخل این موضوع
RE: کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز (سایت واحد مرکزی خبر - توسط shokolat - 2013/01/24, 11:08 AM
توجه! - توسط aazz - 2013/01/26, 10:27 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست