امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
(2013/01/23, 07:21 PM)khatereh. نوشته است: من این مدت خیلی گیج شدم حداقل چند تا تاپیک در مورد درمان تو این فروم بوده
یا مثلا چی میدونم رفتم کتاب فروشی یه کتاب ترجمه شده دیدم راجع به زنبور عسل و درمان بیماری ها و ام اس
اگه این داروی گیاهی رو استفاده کنیم داروها قطع میشه؟ اگه اینطور باشه منم درخواست میدم چون از مصرف دارو خسته شدم در غیر این صورت ترجیح میدم وقتی دارویی نتیجه داد استفاده کنم به خاطر اینکه از گشتن و الکی امید دادن راجع به درمان خسته شدم
[/QUOT

خاطره جان اینو یادم رفت بگم این آقای دکتر گفتن این مکمل باید در کنار داروهایی که استفاده میشه مثل اینترفرون ها استفاده بشه.
ایشون خودشون خودسرانه داروشونو قطع کردن. به خودشونم گفتم اگر قطع نمیکردن شاید الان وضعیت بهتری داشتن.ایشون انگار انتظار داشتن بعد 1ماه تزریق بر گردن به حالت قبل بیماریشون،من خودم تاثیر آوونکسو بعد 3سال دارم میبینم. با حرفم موافق بودن ولی بازم حاضر نبودن از داروهای تزریقی استفاده کنن.
[QUOTE='nahid' pid='287354' dateline='1358957304']

نقل قول: ارسال 7 از همدم- منبع ؟:
وی که مدرک دکتری در رشته بیوشیمی تغذیه از دانشگاه انگلستان دارد افزود: با مصرف دوساله این شربت به جز ضعف عضلانی بسیاری از مشکلات مانند وضوح دید، بی اختیاری ادراری، تکلم، نگارش، لرزش دستان و بی حسی اندام های انتهایی بدنم بهبود یافته و اضطرابی که همیشه با من بوده کاهش یافته است.

نقل قول: ارسال 8 - باشگاه خبرنگاران تبریز:
بيماران به مدت 6 ماه تحت درمان و ارزيابي هاي كلينيكي و پاراكلينيكي و شاخص هاي بين المللي قرار گرفتند. نتايج بدست آمده موفقيت آميز بود اثرات ضد التهابي و درماني اين روش مداخله ، مي تواند خواص پيشگيرانه و شفابخش در بيماران مبتلا به MS را داشته باشند.

بالاخره معلوم نشد چند سال روی این مکمل کار شده ؟ دوره مصرفش چقدره ؟ این آقای دکتر چه مدت استفاده کرده ؟ اگه شش ماه تا دوساله چرا یه جا میگن ایشون 5 سال خوردن ؟
ناهید جان به من گفتن خودشون 5سال استفاده کردن،دوره مصرفش هم گفتن 1ساله،یعنی گفتن اگه کسی استفاده کنه(در تاپیک قبلی نوشتم که از نظر ایشون کیا میتونن استفاده کنن) فرد بعد 1 سال نتیجشو میبینه.
 تشکر شده توسط : OMG! , khatereh. , sooorooosh , nahid , paeazan , najva , parisa2011

پیام های داخل این موضوع
RE: کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز (سایت واحد مرکزی خبر - توسط niusha - 2013/01/23, 07:39 PM
توجه! - توسط aazz - 2013/01/26, 10:27 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان