امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
(2013/01/21, 11:54 AM)paeazan نوشته است: آقا سروش نوشتی "حالا شماها بشینین آب تو هاون بکوبین." و من صفحه ی قبل نوشته بودم که میخوام اینو امتحان کنم.اگ میدونستم با همه این بجز من که هرگز جواب نمیدادم که خاطرت مکدر بشه

خب شما اعتقاد نداشته باش و عمل نکن.امثال من که اعتقاد داریم رعایت میکنیم.حداقل میدونم که اگ مثلا ماست نخورم و برای تامین کلسیم بدنم انجیر بخورم برام عوارضی نداره

من هم معتقدم که سیر بیماری بعضی ها خوش خیم یا بد خیمه و دارو و تغذیه بنظر من تا حدی روشون اثر داره.وگرنه وقتی بیماری شخص پیشرفت میکرد بهش که داروی قویتر نمیدادن اگ کلا بی تاثیر بود

بعضی هام وقتی رژیم رو رعایت میکنن و بعدش حالشون بهتر میشه و میتونن داروشونو قطع کنن میگن رژیم تاثیر داشته
مثلا بعضی ها میگن وقتی ماست میخورن گزگز دارن.خب اینو متوجه شدن که بعد از ماست دچار گزگز میشن.این یعنی تغذیه تاثیر داره.حالا شما بگو نداره

غرب داره خاموش میکنه اما بقول خودت اینقدر عوارض دارن که ممکنه خود بیمار هم خاموش بشه

زهرا جون این جمله را خبلی خوب اومدی خوشم اومد.agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : paeazan , فرناز , sooorooosh , نازی ی

پیام های داخل این موضوع
RE: کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز (سایت واحد مرکزی خبر - توسط parisa2011 - 2013/01/21, 12:05 PM
توجه! - توسط aazz - 2013/01/26, 10:27 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست