•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
سلام دوستان
خبر جدیدی ندارین؟ تا اونجائی که متوجه شدم خانم فیروزی در تبریز مطب مشاوره تغذیه باز کرده و مشتریان زیادی به همت صدا و سیما و بوق تبلیغاتیش داره. داروئی که هنوز تائید نشده رو پیش فروش میکنه و طی شش ماه به بیماران میده باقیمت یک میلیون و هشتصدهزارتومن نقد که ابتدای درمان نقداً میگیره. الان که این همه مشتری داره آیا عقلانیه که دنبال تائیدش باشه و هفت خان رستم رو به جان بخره؟ شکر خدا یه نون و بوقلمونی میاد سر سفره اش .
گروه آماری که باید رایگان دارو بگیرن هم دستشون درد نکنه ، یک میلیون و هشتصد میدن و کلی ممنون هستن.......
حالا دوستان خبر جدیدی دارن؟ دو نفر از دوستان رفتن اولش راضی بودن که احتمالاً تلقین بود و الان ناراضی هستن و میگن تاثیری نداره !. کسی از بچه ها خبر دقیقتر و جدیدتری داره؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : neghar , همسر یک قهرمان , محمد جواد
خدا همه مدعیان دروغین رو لعنت کنه!!!!!!!!!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , hessam , آنا , موناامیدوار , neghar , kohedard
سلام لطفا توضیح بیشتری بدید که چطوری وکجاباید فرمهاشو تهیه کنیم داروهاشو وهمین طور رژیمهاشو من شنیده بودم که تورژیمهاش فست فودوکالباسو سوسیس و منع میکنن من از کودکی لب به این آشغالها نزدم توخونه ای بزرگ شدم که مادرم جز غذاهای خونگی سالم به ماچیزی نداده آیا واقعأ این تأثیر گذاره اگه هست منکه لب به اینا نزدم چرا ام اس گرفتم آیا واقعأ این داروهاورژیمها واسه افرادی مثل من تأثیرگذاره لطفأ کسایی که استفاده کردن راهنمایی کنن دلم میخواد از راهنمایی شماعزیزان استفاده کنم لطفأ هرکس که این دارو را استفاده کرده باشماره من تماس بگیره وراهنماییم بکنه........ من منتظر شما عزیزان هستم؛

گذاشتن شماره در سایت خلاف قوانین است.
 تشکر شده توسط : sange sabor , neghar , kohedard
(2013/01/16, 03:07 PM)mehdernet2 نوشته است: من كهتو داروسازي هستم خودش هم تو تبريز چيزي نشنيدم الان مي رمپيش دكترامون ببينم چه خبره؟
بچه ها پرسيدم
هنوز رسميه رسمي نيست
اما هر خبري بود مي دم بهتون
چونتو شهر ماستمنپيگيري مي كنم از دكترامونممي پرسم
فقط دعا كنين اين يكي آبكي نباشه ديگه
angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
(2013/01/16, 03:01 PM)nahid نوشته است: اگه بشه خیلی خوبه . ولی زمان دوسال تحقیق برای گفتنِ درمان قطعی زود نیست ؟
خدا کنه این واقعی باشه ، شربتم هست خیلی خیلی آسونه حتی اگه درمانم نشیم ، تضمین کنه که همینطور بمونیم و بدتر نشیمم خوبه.Rolleyessad2

ايشالا ناهيدجان ايشالله

170 ساله از کشف ام اس می گذره امیدوارم جواب بده این دارو ولی ما که بتافرون استفاده می کنیم این شربت تداخل دارویی نداره باهاش ،این دارو حداقل باید رو مزیضهایی از نژادهای مختلف طی چندین سال امتحان بشه،زشته هرچی درس می کنن روش برچسب درمان قطعی می زنن ، ولی من به همین یه ذره نور هم قانعم،خدا به هر کسی که فکر بیماراست قدرت و علم و توانایی بده
 تشکر شده توسط : kohedard
ای خدا من که امیدوارم
 تشکر شده توسط : kohedard
با اجازه اصلا خوشبین نیستم به این قضیهconfused2
 تشکر شده توسط : محمد جواد , kohedard
بچه ها امید ندین به خودتونچن
پارسال همون موقع که این داستان سر و صدا به پا کرد دکتر مقدسی به من گفت که اینا برداشتن جوشونده ی ماری جوآنارو دادن به مردم که فقط تو رفع خستگی 10 تا 15 نفر موثر بوده
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : ابراهیم , kohedard
اون بنده خدا مدیون صدا و سیماست که الان شکر خدا بار خودشوبسته بابت این جوشونده بیشتر از یک و نیم میلیون میگیره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

یه زمان یه برنامه جک به اسم جدی نگیرید نشان میداد اگه یادتون باشه الانم اونطوری هستش زیاد جدی نگیرید شما
سلام دوستان کسی از این دارو نتیجه گزفته؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان