•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
(2013/01/16, 05:42 PM)زهراخانم نوشته است: این دارویی که کشف کردند و ادعا کرده اند که طی 6 ماه ام اس درمان میشه بر ای من دادند و اونقدر امیدواری دادند و در کنارش هزارتا عرقیات گیاهی دادند ویک لیست گنده که باید از اینها پرهیز کنی هم دادند و روزانه 3 قاشق هم از این روغن که خوردن اون بیشتر حالت تهوع میاره دادند ولی من نتونستم مصرف کنم و پزشکم هم تایید نکرد و گفت ام اس مگه سرماخوردگی طی 6 ماه درمان بشه اخرش هم به این نتیجه رسیدند که اثر خوبی داره ولی نه به اندازه سینووکس.بابا ما که موش آزمایشگاهی نیستیم که هر روز یه چیزی رو ی ما امتحان میکنید.angry3

زهرا جان سلام اگه اين رژزيم و كامل داري واسم مي فرستي؟؟؟wink2

سلام زهرا جون اگه اين رژيم و داري واسم مي فرستي؟؟؟؟/wink2
 تشکر شده توسط : آلوورا , مریم۷۲
(2013/01/29, 09:02 PM)نجمه 65 نوشته است: سلام زهرا جون اگه اين رژيم و داري واسم مي فرستي؟؟؟؟/wink2

رژیم آقای خدادادی که در سایت هست رژیم بسیار کاملی هست که خودم بیش از 5سال هست که رعایت میکنم و خیلی راضی هستم.

من روی تک تک مواردش مطالعه کردم و بجز تاثیری که در از بین بردن علت ام اس داره، تمام ویتامینهای مورد نیاز بدن هم تامین میشه.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : همسر یک مشکوک به ام اس , paeazan , parisa2011 , sahel1 , movahedi , neghar , niloofary
اطلاعیه درباره مکمل گیاهی ام اس نوت
شنبه 7 بهمن 1391

با توجه اخبار متعدد مندرج در سایتهای خبری درباره مکمل گیاهی ام اس نوت از طرف مرکز تحقیقات علوم و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، بدینوسیله اعلام می نماید که مکمل مورد مطالعه، درمان قطعی بیماری ام اس نبوده و به عنوان مکمل، مورد بررسی قرار گرفته است و اثرات بهبودی نسبی در بیماران مشاهده گردیده است. در ارتباط با طرح تحقیقاتی به عمل آمده اطلاعات ذیل را به استحضار عزیزان می رساند:

طرح تحقیقاتی مربوطه با عنوان «بررسی تاثیر مکمل روغنی گیاهی خوراکی همراه با توصیه رژیم غذایی با طبیعت گرم بر علائم بالینی و فاکتورهای التهابی در بیماران مولتیپل اسکلروزیس» در مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد طی مراحل مختلف داوری، بررسی و ثبت در مرکز کارآزماییهای بالینی ایران در سال ۱۳۸۹ تصویب و طی یک و نیم سال به مرحله اجرا درآمد. از ۱۰۰ بیمار ام اس وارد شده با فرم بالینی عود و بهبود یابنده با شدت بیماری (EDSS ) ۶ و پایین تر، ۶۵ نفر دوره درمانی ۶ ماهه را به اتمام رساندند و بقیه، اغلب به علت حالت روغنی این مکمل و عدم تحمل آن شرکت در مطالعه را ادامه ندادند. در گروهی که مکمل روغنی دریافت نمودند و رژیم غذایی با طبیعت گرم را رعایت کردند بهبودی قابل توجهی در علائم ملاحظه گردید و بطور متوسط شدت بیماری یک درجه پائین آمد و در گروه دریافت کننده مکمل بدون رعایت رژیم اثر بهبودی کمتر بود. فاکتورهای التهابی نیز بطور متناسب تغییر یافت.

دو باره یادآوری می کند که در این مطالعه، درمان فوق به عنوان مکمل و در کنار سایر داروهای معمول مثل اینترفرونها بکار رفته بود و تغییرات احتمالی در داروهای معمول، زیر نظر متخصصین امکان پذیر بوده است.

با توجه به محدودیت تعداد بیماران مورد مطالعه و مدت محدود دریافت مکمل گیاهی مذکور، بررسی ابعاد بیشتر موضوع نیازمند مطالعات تکمیلی است. دسترسی به درمان گیاهی مکمل فوق بعد از اخذ تاییدهای لازم و صدور مجوزهای مربوطه از طریق مراجع ذیصلاح میسر خواهد بود و دریافت آن با نظر پزشکان متخصص مغز و اعصاب انجام خواهد شد و هرگونه تغییر در رژیم دارویی معمول بیماران (مثل اینترفرونها) با نظر پزشک معالج مربوطه ممکن خواهد بود.

منبع انجمن ام اس ایران
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : paeazan , n.gh , omid , sahel1 , movahedi , sange sabor
سلام
خوبی دوستان،ظاهرا به این دارو باید اعتماد کنیم ظاهرا هم نه بلکه یوزا یوز فایز از دوستان ام اسی زنگ میزنن میکن آقا اینو فلانی استفاده کرده جواب هم گرفته اون هم تو مدت اندک گفتن بیا بریم پیش فلان دکتر چون اون تجویز میکنه این دارو را،خوب از آنجا هم که من درگیره کارام هستم بهشون گفتم آقا شما یه وقتی را با اونهای که استفاده کردن تنظیم کنید بریم پیششان خوب بعد چند روز من هم وقتمو تنظیم کردمو رفتیمevilgrin0039.gifبابا معرکه است خیلی خوبه هماشون رازی هستن به عبارتی جواب گرفتنhappy0065.gif البته تنها کاره خانم فیروزی نبود بلکه چهار پنج دکتر هم روش کار کرده بودن و از ارگانهای بین المللی هم مجوز گرفته که ان شاالله جواب میده فقط از دوستان یه خواهشی که دارم اینه که اون سایتی را که نیوشا گذاشته بود برینو نامتان را بنویسی با تشکر

تشکر شده توسط : afsaneh , آلوورا , parisa2011 , movahedi , sange sabor
با سلام وتبریک سال نو من فرم دریافت ام اس نوت را پر کردم بعد از یک ماه برایم ایمیل فرستاند که بایدتعداد متقاضیان این دارو به هزار نفر برسد وخواستند که این دارو را به بیماران ام اسی که میشناسم معرفی کنم تا تعداد زودتر به هزار نفر برسد آخه من دارو را مصرف نکرده نتیجه را ندیده چطور میتوانم به دیگران توصیه کنمHuh
 تشکر شده توسط : parisa2011 , movahedi , sange sabor
منم فرم را پر کرده ام اسفند ماه به من هم ایمیل اومد که به دوستانی که نمیدونن اطلاع بدم منم توی سایت نوشتم ولی متاسفانه پستم پاک شد
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : movahedi , آلوورا
confused2

تاريخ ارسال : 3شهريور1392

مکمل خوراکی گیاهی برای درمان بیماری ام اس

سلامت نیوز : کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه تبریز موفق شد مکمل خوراکی گیاهی برای درمان بیماری ام اس تولید کند. این مکمل خوراکی از روغن گیاهان خاصی تهیه شده است که باید همراه با تغدیه مناسب و داروهای تجویز شده از سوی پزشک استفاده شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم ؛ سهیلا رضاپور فیروزی با بیان مطلب فوق، افزود: این مکمل خوراکی برای بیماران ام اس عوارض به همراه ندارد و در مدت کمتر از یک سال با مصرف روزانه سه قاشق غذاخوری ازاین مکمل و به کار بردن رژیم غذایی توصیه شده می توان بیماری ام اس را در مراحل ابتدایی و یا حتی پیشرفته درمان کرد .

به گفته وی، این مکمل خوراکی گیاهی با شماره اختراع «۷۶۷۴۵» به ثبت رسیده است و به زودی با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای تولید انبوه آن اقدام می شود.

رضاپور فیروزی خاطرنشان کرد: هم اکنون در حال فراهم آوردن امکان تولید و اخذ پروانه های بهداشتی این مکمل غذایی در یکی از کارخانه های استان آذربایجان شرقی هستیم.

این کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه تبریز اظهار کرد: درابتدای طرح تحقیقاتی این مکمل را بر روی استادم که خود از بیماری ام اس پیشرفته رنج می برد آزمایش کردم که نتیجه آن رضایت بخش بوده و بهبودی نسبی در وی مشاهده شده است.همچنین این مکمل خوراکی بر روی ۱۰۰ نفر از بیماران ام. اسی آزمایش شده است و ۶۵ نفر از این بیماران که در مراحل بیماری از ابتدا تا پیشرفته قرار داشته، تقریبا بهبودی نسبی پیدا کرده اند.

مجری این طرح افزود: هزینه این طرح بالغ بر۴۵۰ میلیون ریال بود که ۱۳۰ میلیون ریال این هزینه از سوی دانشگاه تبریز تامین شده است.

وی اظهار کرد: اساس این روش درمانی بر پایه تغذیه استوار است. بسیاری از بیماری های سیستم عصبی به دلیل سوتغذیه در فرد بروز می کند. به عنوان مثال «آنسفالوپاتی ورنیکه - کورساکوف» یا «نوریت اعصاب محیطی» به دلیل کمبود «ویتامین B۱» در سیستم عصبی بروز می کند.کمبود این ویتامین می تواند روند «میلینیزاسیون» اعصاب را در مرحله جنینی با اشکال مواجه کند.

رضاپور فیروزی خاطرنشان کرد: بحث تغذیه در بیماران ام. اس کمی پیچیده ترومتفاوت تر است. در بدن ما دو نوع سیستم ایمنی به نام های سیستم ایمنی سلولار وهمولار فعال است که بر اساس شواهد علمی دربرخی افراد سیستم ایمنی سلولار فعالتر از سیستم ایمنی همولار است. در این افراد استعداد ابتلا به انواع بیماری های «اتو ایمیون» مثل بیماری های ام اس و دیابت بیشتراست.

مجری این طرح تحقیقاتی افزود: بر اساس طب های سنتی چینی و ایرانی در زنان سیستم ایمنی سلولار فعال تر از مردان و کودکان است از این رو ابتلا به بیماری ام اس در زنان دو تا سه برابر بیشتر از مردان است.

این کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه تبریز یادآور شد: مصرف غذاهایی که سیستم ایمنی سلولار را تقویت کند برای این بیماران بسیار مضر است، پس بر این اساس باید رژیمی غذایی طراحی شود که با کاهش عوامل پیش التهابی در رژیم بیمار، فعالیت سیستم ایمنی سلولار را محدود و سیستم ایمنی همولار را در بدن بیمار تقویت کند.
منبع
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : رامنا , mehdisalimi , MFhealth , عمومهربان
یکی از خانمایی که ام اس داره تو کلاس ما ...
حدودا از فروردین تا حالا داره این دارو رو استفاده می کنه اما ما تغییری توشون ندیدیم
خودشم میگه از نظر حرکتی و ضعف فرقی نکردند ..
تازه داروی گرونیه توی فروردین 6 تا از اونو گرفته بود 1.800.000 تومن
اگه تاثیر داشت می ارزید ، اما تا حالا که نتیجه ای نگرفته...
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : paeazan , رامنا
من هم دارو گياهي را گرفتم قيمتش يك ميليون وششصد هزار تؤمان است شانزده شيشه شربت است هنوز كه بهبودي در بيماريم نداشته اگر يك تأثير مثبتى گذاشت اطلاع ميدهم
 تشکر شده توسط : paeazan , رامنا
دوباره نشستم صفحات اول رو یه نگاهی کردم
آخرش نفهمیدم یک سال و نیم تحقیق کرده یا بیشتر ؟
یه جا نوشته بودن آقای دکتر که اولین مورد مطالعه بوده 5 سال مصرف کرده
حالا اینا به کنار ...فقط روغن گل مغربی و شاهدونه هست ؟ اینا شده یک میلیون و هشتصد ؟ کلا 45 میلیون هزینه ی این تحقیق شده !
کسانی که گفتن ثبت نام کردن ،لطفا گزارش بدن برای بقیه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : رامنا , رهاورد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: