•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
(2013/01/23, 04:52 PM)niusha نوشته است: سلام به همگی،
من امروز نتونستم خانم فیروزیو ببینم ولی آقای دکتر عارف حسینیو دیدم.اولا ایشون گفتن قصد دارن از صدا و سیما شکایت کنن که همه ی حرفاشونو پخش نکردن و فقط جاهای خوبشو گلچین کردنو نشون دادن ثانیا گفتن این مکمل بیشتر در بیماران 20_25 ساله که از شروع ابتلاشون به ام اس مدت زمان زیادی نمیگذره جواب میده،برای ام اس پیشرونده ثانویه هم مفید نیست،بر روی ضعف حرکتی،اگر سالیان ابتلا به ام اس زیاد باشد اثر کمی دارد، همچنین از بروز ام اس در افراد سالم جلوگیری می کند.
این آقای دکتر 14 ساله که به ام اس مبتلان.داروشون بتافرون بوده که خودشون بدون اطلاع دکترشون زیاد استفاده نکردن و قطع کردن.بعد از 5 سال استفاده از این مکمل همه ی علائمی که داشتن بجز ضعف حرکتی بهبود پیدا کرده.
اگر هم کسی این مکملو می خواد باید به سایت[تصویر:  <a href=www.jsic.ir]" class="mycode_img" /> مراجعه کنه و پائین صفحه سمت چپ روی قسمت فرم مخصوص بیماران MS-NUT کلیک کنه و مشخصاتشو براشون ایمیل کنه.این ایمیل برای تیم تحقیقاتی فرستاده میشه و اونا هر وقت تونستن مراحل قانونیو طی کنن از طریق ایمیل با شما تماس میگیرن.
به امید سلامتی همه کسانی که دکترا بهشون گفتن ام اس دارنWink

خیلی خیلی ممنون نیوشا جانicon_question
نظر به اینکه روی این آقا که حتما بیشتر از 25 سال دارند تاثیر خوبی داشته روی بقیه هم تاثیر خوبی میتونه داشته باشه حالا نه به خوبی اونا ولی بازم جای امیدواریهicon_biggrin

تشکر شده توسط : khatereh. , niusha
بینهایت ممنون نیوشا خانم لطف کردینicon_question
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : niusha

جابتر از همه پخش شدن خبرها در سریعترین زمان ممکن در جهان است
مثلا این سایت آذربایجانی خبر را این جوری یک کلاغ چهل کلاغ می کند داروی همیوپاتی بهبود کامل ام اس در ایران

http://en.trend.az/regions/iran/2108864.html

یا مثلا این یکی که باز کلی امید در جهان ایجاد کرده و از درمان قطعی در ایران خبر داده است

http://vestnikkavkaza.net/news/society/35943.html
 تشکر شده توسط : paeazan , khatereh.
نمیدونم چرا بعضی اخبار بسرعت پخش میشه وبعضی هم اصلا سر به نیست!icon_cryicon_cryicon_cry
جالبه بشنوین اینو:یه همکاری دارم که خیلی خیلی دبیر سرشناس مدارس خاص هست دیفرانسیل وحسابان وکلا ریاضیات درس میده.
یه مقدار که راه میرفت با مشکل قدم برمیداشت(یه چیزی شبیه گره خوردن پاها در همدیگه) برام همیشه سوال بود از اول سال که این خانوم چرا اینجوریه وبا اینکه موقعیت خوبی داره چرا بفکر خودش نیست!!!!!!!!
کاشف به عمل امد که ایشون18ساله ام اس دارن و حتی پزشک معالج اصلی ایشون در امریکا هستن ولی دکتر داخل کشور اقای صحراییان،پرسیدم چی مصرف میکنی :گفت دکتر من(امریکاییه)به من 2تا قرص داده واصلا تا بحال نزاشته من داروی تزریقی(همین آمپول های جوروواجور ماها!)مصرف کنم.ولی بهم گفته که این مکمل که الان معرف حضور شماست رو میتونم استفاده کنم!!!!!!!!!!!!!!!!
چون گیاهیه ! یا یه مورد جالبتر اینکه میگفت خیلی راحت ازیه ماده مخدر نام برده که میشه استفاده کنه.
ولی خیلی جالبه برای خودم کسیکه پاهاش گره میخوره و18ساله ام اس داره، اجازه استفاده ازامپول و لزوم زدن نداشته و بهش گفتن فقط گاباپنتین ویه قرص دیگه ارو بخوره وفقط ورزش کنه!!!!!!وحالا میتونه این مکمل چون گیاهیه ارو مصرف کنه.
خبر چه زود میرسه اون سر دنیا!!
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeazan , Yanis , khatereh. , parisa2011 , OMG! , Parla , MFhealth
یکی نیست به اینا,بگه مگه شماعلت بیماری ام اس روکشف کردین,که حالاادعای کشف درمان قطعی ام اس رومیکنین.کلی دانشمندهنوزا,که هنوزتوی علت ام اس موندن,نمی دونن کلابیماری ام اس چیه. وقتی ام اس درست معنی میشه,که علتش کشف شه.آخه من موندم چطوربدون کشف علت بیماری میگن ام اس چیه,وقتی شمامیگین ام اس چی هست,پس علتش روهم بگین.اصن به چه علت یکنفر مبتلابه ام اس میشه؟ یکی پیداشه جواب این سوال ماروبده,بعددرمان قطعی رودست مابده وگرنه اون درمان بدردخودش میخوره.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : khatereh.
(2013/01/24, 09:37 AM)همسر یک مشکوک به ام اس نوشته است: جابتر از همه پخش شدن خبرها در سریعترین زمان ممکن در جهان است
مثلا این سایت آذربایجانی خبر را این جوری یک کلاغ چهل کلاغ می کند داروی همیوپاتی بهبود کامل ام اس در ایران

http://en.trend.az/regions/iran/2108864.html

یا مثلا این یکی که باز کلی امید در جهان ایجاد کرده و از درمان قطعی در ایران خبر داده است

http://vestnikkavkaza.net/news/society/35943.html
این سایته که انگلیسی بود و متاسفانه من نفهمیدم چی نوشتهconfused

آره همیوپاتی جزئ روشخای درمانیه.اما خیلی مهمه که کی همیوپاتیستت باشه

من حدودا شش ماه همیوپاتی کردم.و پیش دوتا همیوپاتیست رفتم.فک کنم اولی بهتر بودconfused
دیدم تاثیر خاصی نداره ولش کردم
اولی از آشناهامون بود که خودش هم ام اس داشت و این داروهای شیمیایی حالشو بد میکرد و به حالت کما میرفت! به خاطر این رفته بود دانشگاه و مدرک همیوپاتی رو گرفته بود.خودش که حالش خیلی بهتر شده بود و امید داشت بهتر هم بشه.یه همایش هند بود رفته بود و هم برای خودش و هم برای بقیه بیمارها چیزهای جدیدی بهش گفته بود
من اون چند ماه که زیر نظر این خانم بودم کنترل ادرارم خوب شده بود و اصلا اکسی بوتینین استفاده نمیکردم
میشه همزمان با همیوپاتی داروهای شیمیایی هم استفاده کرد اما خب تاثیر همیوپاتی کم میکنه
همه ی بیماری ها و غده ها رو میشه با همیوپاتی درمان کرد

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : khatereh. , parisa2011 , آلوورا
(2013/01/24, 11:16 AM)sargol نوشته است: یکی نیست به اینا,بگه مگه شماعلت بیماری ام اس روکشف کردین,که حالاادعای کشف درمان قطعی ام اس رومیکنین.کلی دانشمندهنوزا,که هنوزتوی علت ام اس موندن,نمی دونن کلابیماری ام اس چیه. وقتی ام اس درست معنی میشه,که علتش کشف شه.آخه من موندم چطوربدون کشف علت بیماری میگن ام اس چیه,وقتی شمامیگین ام اس چی هست,پس علتش روهم بگین.اصن به چه علت یکنفر مبتلابه ام اس میشه یکی پیداش جواب این سوال ماروبده,بعددرمان قطعی رودست مابده وگرنه اون درمان بدردخودش میخوره.

عصبی نشو دخترم
حیف شد مهندسی خوندم وگرنه خودم جواب سوال شما رو میدادم Tongue

تشکر شده توسط : sargol , OMG!
(2013/01/21, 12:51 AM)shaytoon نوشته است: من پیش هر دکتری میرم میپرسه آخرین حملت کی بوده
بدبختی حمله ای در کار نیست از وقتی شروع شده همین طور روز به روز بدتر میشه
شانسم نداریم فردا میبینی این دارو شامل نوع ام اس من نمیشه
حالا خدا کنه خوب باشه بقیه خوب شن پناه ما هم به خدا

دوست عزیز منم در طی این سالها حمله ای نداشتم و بتدریج علائمم بدتر شد.چون نوع ام اسم از نوع پیشرونده اولیه است .
پزشکان ما متاسفانه یه سری اطلاعات محدود در این مورد دارن و با اینکه خودشون میگن 4 نوع ام اس وجود داره ولی عملاً فقط ام اس را محدود میکنن به عودکننده -فروکش کنندهangry
امیدت به خدا باشه اینها همش وسیله هستن.

(2013/01/21, 08:04 AM)sooorooosh نوشته است: زهرا خانم شما برو هر کاری دلت میخواد بکن.طرف بحث من هم شما نبودین.که میاین الکی در گیر میشین.
اون که ام اسش میخوابه دلیل مصرف دارو یا رژیم خاصی نیست.تغذیه هیچ اثری نداره.جز اینکه دارهای خیلی گرون با عوارض خطرناک مصرف بشن.بعدشم.وقتی میینید ام اس کسی با مصرف اینترفرون خاموش میشه اثر دارو نیست.خود بیماریش ذاتش خوبه.و سیر خوش خیم داره
من به داروی قوی خیلی اعتقاد دارم.هیچ وقت هم این خزعبلات رو در مورد نوع تغذیه و سردی و گرمی قبول ندارم.نه بحث منه هر فکر منطقی که باهاش بحث کنید و رشتش پزشکی باشه این رو تایید میکنه.آخه چه ربطی؟چرا تو چیزی که سر رشته نداریم دخالت کنیم؟
من کاری اصلاً به پزشکای خودمون ندارن؟99 درصد حرف صد تا یه غاز میزنن.
ولی میبینم که تو غرب دارن ام اس رو برای همیشه خاموش میکنن.نه با نخوردن ماست و شیر و مصرف عسل و زعفرون و زنجقیل .با منطق با فکر با عقل.
آقا سروش پس با این حساب اعتراف میکنین که اینترفرونها اثری ندارن Smile (16)
تغذیه خیلی هم اثر داره پیشنهاد میکنم کمی اطلاعتتون را در مورد علم وسیع زیست شناسی بیشتر کنین اونوقت متوجه سردی و گرمی و اصطلاح علمی آن هومئوستازی و ph خون و لزوم ثابت ماندن آن میشید .

(2013/01/24, 11:22 AM)paeazan نوشته است: این سایته که انگلیسی بود و متاسفانه من نفهمیدم چی نوشتهconfused

آره همیوپاتی جزئ روشخای درمانیه.اما خیلی مهمه که کی همیوپاتیستت باشه

من حدودا شش ماه همیوپاتی کردم.و پیش دوتا همیوپاتیست رفتم.فک کنم اولی بهتر بودconfused
دیدم تاثیر خاصی نداره ولش کردم
اولی از آشناهامون بود که خودش هم ام اس داشت و این داروهای شیمیایی حالشو بد میکرد و به حالت کما میرفت! به خاطر این رفته بود دانشگاه و مدرک همیوپاتی رو گرفته بود.خودش که حالش خیلی بهتر شده بود و امید داشت بهتر هم بشه.یه همایش هند بود رفته بود و هم برای خودش و هم برای بقیه بیمارها چیزهای جدیدی بهش گفته بود
من اون چند ماه که زیر نظر این خانم بودم کنترل ادرارم خوب شده بود و اصلا اکسی بوتینین استفاده نمیکردم
میشه همزمان با همیوپاتی داروهای شیمیایی هم استفاده کرد اما خب تاثیر همیوپاتی کم میکنه
همه ی بیماری ها و غده ها رو میشه با همیوپاتی درمان کرد

هامیوپاتی روش خیلی خوبیه و جزو روشهاییه که من اثرش را دیدم .
قبلاهم گفته ام در سال 73 که دکتر ناصری بنیانگذار هامیوپاتی در ایران ، همشهری ما بودن تحت نظر ایشون بودم با اولین سری درمان که 3 تا قرص بود دست راست من که قدرتش را از دست داده بود خوب شد همچنین حالت گزگز و مورمور که خیلی اذیتم میکرد خوب شد.
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : آلوورا , OMG! , Parla , paeazan
دوستان دقت کردین که پزشکای عزیز همه ی روشهای درمانی دیگه (مزاجی، همیوپاتی،گیاهی...) رو شدیدا رد می کنند؟ ولی درمانای شیمیایی علیرغم عوارض شدیدشون و مشکلاتی که پیش میاره که گاها از خود بیماری بدتر هست رو همه جوره تایید می کنند؟فکر نکنم تو کشورای غربی اینقد که پزشکای ما دشمن طب سنتی و اینا هستند با این طبا مخالف باشند!confused2
تو شبکه خبر یه برنامه در مورد همین طب سنتی و اینا بود و می گفتند باید اصولی تر به طب سنتی پرداخت و با طب امروز تطبیقش داد و بعد یکی از همین پزشکا گفت که یه تحقیق در2005 نشون داده تنها در خود آمریکا 2میلیون در اثر عوارض دارو کارشون به بیمارستان کشیده و حدود 100 هزار نفر هم در اثر عوارض دارو مردند که رقم کمی نیست ! تازه یه آماری هم داد در مورد مقالاتی که در مورد persian medicine در دنیا انجام شده که رقم کمی هم نبود!
 تشکر شده توسط : paeazan , pariya1361 , ostad2000 , parisa2011 , آلوورا , khatereh.
اطلاعیه درباره مکمل گیاهی ام اس نوت

با توجه اخبار متعدد مندرج در سایتهای خبری درباره مکمل گیاهی ام اس نوت از طرف مرکز تحقیقات علوم و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، بدینوسیله اعلام می نماید که مکمل مورد مطالعه، درمان قطعی بیماری ام اس نبوده و به عنوان مکمل، مورد بررسی قرار گرفته است و اثرات بهبودی نسبی در بیماران مشاهده گردیده است. در ارتباط با طرح تحقیقاتی به عمل آمده اطلاعات ذیل را به استحضار عزیزان می رساند:

طرح تحقیقاتی مربوطه با عنوان «بررسی تاثیر مکمل روغنی گیاهی خوراکی همراه با توصیه رژیم غذایی با طبیعت گرم بر علائم بالینی و فاکتورهای التهابی در بیماران مولتیپل اسکلروزیس» در مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد طی مراحل مختلف داوری، بررسی و ثبت در مرکز کارآزماییهای بالینی ایران در سال ۱۳۸۹ تصویب و طی یک و نیم سال به مرحله اجرا درآمد. از ۱۰۰ بیمار ام اس وارد شده با فرم بالینی عود و بهبود یابنده با شدت بیماری (EDSS ) ۶ و پایین تر، ۶۵ نفر دوره درمانی ۶ ماهه را به اتمام رساندند و بقیه، اغلب به علت حالت روغنی این مکمل و عدم تحمل آن شرکت در مطالعه را ادامه ندادند. در گروهی که مکمل روغنی دریافت نمودند و رژیم غذایی با طبیعت گرم را رعایت کردند بهبودی قابل توجهی در علائم ملاحظه گردید و بطور متوسط شدت بیماری یک درجه پائین آمد و در گروه دریافت کننده مکمل بدون رعایت رژیم اثر بهبودی کمتر بود. فاکتورهای التهابی نیز بطور متناسب تغییر یافت.

دو باره یادآوری می کند که در این مطالعه، درمان فوق به عنوان مکمل و در کنار سایر داروهای معمول مثل اینترفرونها بکار رفته بود و تغییرات احتمالی در داروهای معمول، زیر نظر متخصصین امکان پذیر بوده است.

با توجه به محدودیت تعداد بیماران مورد مطالعه و مدت محدود دریافت مکمل گیاهی مذکور، بررسی ابعاد بیشتر موضوع نیازمند مطالعات تکمیلی است. دسترسی به درمان گیاهی مکمل فوق بعد از اخذ تاییدهای لازم و صدور مجوزهای مربوطه از طریق مراجع ذیصلاح میسر خواهد بود و دریافت آن با نظر پزشکان متخصص مغز و اعصاب انجام خواهد شد و هرگونه تغییر در رژیم دارویی معمول بیماران (مثل اینترفرونها) با نظر پزشک معالج مربوطه ممکن خواهد بود.

شنبه 7 بهمن 1391 1:29
http://www.iranms.ir/
 تشکر شده توسط : آیدا , paeazan , parisa2011 , OMG! , niusha , khatereh. , شفا یافته , omid , sahel1 , MFhealth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان