•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
سلام.امیدوارم این نتیجه بده.بچه ها میشه اون سایتی که برا این دارو ثبت نام میکنن رو دقیقا بمن بگید کجاس و چطوری ثبت نام می کنن.خدا رو چی دیدید!شاید زد و خود خودش بود!مرسی
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
(2013/01/20, 07:42 PM)paeazan نوشته است: آقا سروش اون زمان که بوعلی سینا بیمارهارو با داروهای گیاهی درمان میکرد میدونست گلبول سفید چیه؟
نه آقا سروش ما هیچی نمیفهمیم.1 نفر چیز میفهمه اونم تویی.خوش بگذره با داروهای شیمیایی و عوارضشون

من کاری به این دارو ندارم که الکی گذاشتنش تو بوق و کرنا و بیخودی گفتن درمان قطعی ام اس اما مطمئنم داروهای گیاهی اثر داره.1 تاپیک هم گذاشتم که بجا استفاده بشه

من خودم از یه قسمتی از این رژیم ها نتیجه گرفتم حالا تو بیا جنجال بپا کن که اینا تاثیر نداره
مثلا برای خواب، اجابت مزاج و یسری مشکلاتی که مسلما چند سال پیش نداشتم و الان که بیماریم پیشرفت کرد میبینمشون

غذاهای گرم هم باید به اندازه مصرف بشه.زیادی گرمی خوردن تاثیر بدی داره که برای کاهش بدیش گفتن فعلا چیز رو بخورن

البته من این مقاله را درمورد داروهای گیاهی پیدا کردم که در آمریکا در حال کار کردن هستند که لینک آن را برایتان می گذارم

چگونه گیاهان دارویی ام اس را درمان می کنند

تشکر شده توسط : paeazan , parisa2011
من خودم 9 ماهه که دارومو یعنی بتا فرون و قطع کردم و نزدیک 1 ساله گیاهی مصرف میکنم سه جور آب داده و دو جور کپسول که داخلش پودر گیاهیه و وقتی هم مثلا دو سه روز مصرفشون نمیکنمو پشت گوش میندازمشون خودم احساس میکنم بدنم داره شل میشه
میخام بگم اثرات گیاهان و نباید نادیده بگیریم
گاهی سکوت برای بقا لازمه ؛نشکونش
 تشکر شده توسط : OMG! , gilane
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن

محققان ایرانی نوعی ترکیب دارویی گیاهی برای درمان بیماری ام .اس ساختند
این مکمل گیاهی به صورت شربت و از روغن گیاهان خاصی تهیه شده است. استفاده از این ترکیب دارویی برای بیماران ام اس بی خطر است و عوارضی جانبی به همراه ندارد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران اراک این دارو بر روی 100 نفر بیمار ام. اسی آزمایش شده است و 65 نفر از این بیماران با توجه به مراحل بیماری از ابتدا تا پیشرفته و همچنین مدت زمان ابتلا به این بیماری بهبودی قطعی تا نسبی پیدا کرده اند.

این کشف دارویی با شماره اختراع 76745 به ثبت رسیده است و به زودی با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای تولید انبوه آن اقدام می شود.

تحقیق برای ساخت این ترکیب دارویی بیش از دو سال طول کشید و این تحقیق با راهنمایی استاد سید رفیع عارف حسینی در مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام شده است .

بیماران ام .اسی با مصرف شش ماه تا یک سال از این داروی مکمل گیاهی توانسته اند تا حدودی توانایی خود را به دست آورند و عود بیماری و پیشرفت بیماری ام اس در آنان کنترل شده است
این داروی گیاهی به همراه سایر داروهایی که پزشکان برای بیماران ام اسی تجویز می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.

بیماری ام .اس نوعی بیماری خود ایمنی است که در آن بدن بر ضد خود آنتی بادی درست می کند و در قسمت های مختلف مغز پلاک هایی تولید می شود که موجب ضایعات عصبی می شود.
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : OMG! , sahel1
سلام
ببخشی تا اونجا که نظرات دوستان را خوندم همه یه نظر خاصی داشتن خوب حالا ظاهرا 5 اسفند یه کنفرانس در مورد ام اس تو تالار پتروشیمی تبریز تشکیل خواهد شد که این دارو را هم مورد گفتگو قرار خواهند داد که اونجا همه چیز مشخص خواهد شد احتمالا من هم برم خبرش را حتما اگه وقت کردم اینجا میزارم Angel

تشکر شده توسط : OMG! , parisa2011 , paeazan , ابراهیم , niusha , sahel1 , khatereh. , najva
سلام به همگی،
من امروز نتونستم خانم فیروزیو ببینم ولی آقای دکتر عارف حسینیو دیدم.اولا ایشون گفتن قصد دارن از صدا و سیما شکایت کنن که همه ی حرفاشونو پخش نکردن و فقط جاهای خوبشو گلچین کردنو نشون دادن ثانیا گفتن این مکمل بیشتر در بیماران 20_25 ساله که از شروع ابتلاشون به ام اس مدت زمان زیادی نمیگذره جواب میده،برای ام اس پیشرونده ثانویه هم مفید نیست،بر روی ضعف حرکتی،اگر سالیان ابتلا به ام اس زیاد باشد اثر کمی دارد، همچنین از بروز ام اس در افراد سالم جلوگیری می کند.
این آقای دکتر 14 ساله که به ام اس مبتلان.داروشون بتافرون بوده که خودشون بدون اطلاع دکترشون زیاد استفاده نکردن و قطع کردن.بعد از 5 سال استفاده از این مکمل همه ی علائمی که داشتن بجز ضعف حرکتی بهبود پیدا کرده.
اگر هم کسی این مکملو می خواد باید به سایت[تصویر:  <a href=www.jsic.ir]" class="mycode_img" /> مراجعه کنه و پائین صفحه سمت چپ روی قسمت فرم مخصوص بیماران MS-NUT کلیک کنه و مشخصاتشو براشون ایمیل کنه.این ایمیل برای تیم تحقیقاتی فرستاده میشه و اونا هر وقت تونستن مراحل قانونیو طی کنن از طریق ایمیل با شما تماس میگیرن.
به امید سلامتی همه کسانی که دکترا بهشون گفتن ام اس دارنWink
 تشکر شده توسط : paeazan , paeeze , parisa2011 , sahel1 , yummy , khatereh. , nahid , OMG! , sooorooosh , esmaeil , ostad2000 , آلوورا
ببخشید
دوباره سایتو قرار دادم،در قسمت پایین سایت
شرکت تعاونی پیوند علم و صنعت
درسمت چپ تو یه کادر سبز رنگ نوشته فرم مخصوص بیمارانMS-NUT که باید روی اون کلیک کنین.
 تشکر شده توسط : sahel1 , paeazan , OMG!
(2013/01/23, 04:52 PM)niusha نوشته است: سلام به همگی،
من امروز نتونستم خانم فیروزیو ببینم ولی آقای دکتر عارف حسینیو دیدم.اولا ایشون گفتن قصد دارن از صدا و سیما شکایت کنن که همه ی حرفاشونو پخش نکردن و فقط جاهای خوبشو گلچین کردنو نشون دادن ثانیا گفتن این مکمل بیشتر در بیماران 20_25 ساله که از شروع ابتلاشون به ام اس مدت زمان زیادی نمیگذره جواب میده،برای ام اس پیشرونده ثانویه هم مفید نیست،بر روی ضعف حرکتی،اگر سالیان ابتلا به ام اس زیاد باشد اثر کمی دارد، همچنین از بروز ام اس در افراد سالم جلوگیری می کند.
این آقای دکتر 14 ساله که به ام اس مبتلان.داروشون بتافرون بوده که خودشون بدون اطلاع دکترشون زیاد استفاده نکردن و قطع کردن.بعد از 5 سال استفاده از این مکمل همه ی علائمی که داشتن بجز ضعف حرکتی بهبود پیدا کرده.
اگر هم کسی این مکملو می خواد باید به سایت[تصویر:  <a href=www.jsic.ir]" class="mycode_img" /> مراجعه کنه و پائین صفحه سمت چپ روی قسمت فرم مخصوص بیماران MS-NUT کلیک کنه و مشخصاتشو براشون ایمیل کنه.این ایمیل برای تیم تحقیقاتی فرستاده میشه و اونا هر وقت تونستن مراحل قانونیو طی کنن از طریق ایمیل با شما تماس میگیرن.
به امید سلامتی همه کسانی که دکترا بهشون گفتن ام اس دارنWink

من این مدت خیلی گیج شدم حداقل چند تا تاپیک در مورد درمان تو این فروم بوده
یا مثلا رفتم کتاب فروشی یه کتاب ترجمه شده دیدم راجع به زنبور عسل و درمان بیماری ها و ام اس
اگه این داروی گیاهی رو استفاده کنیم داروها قطع میشه؟ اگه اینطور باشه منم درخواست میدم چون از مصرف دارو خسته شدم در غیر این صورت ترجیح میدم وقتی دارویی نتیجه داد استفاده کنم به خاطر اینکه از گشتن و الکی امید دادن راجع به درمان خسته شدم
نقل قول: واحد مرکزی خبر :
وی گفت : سهیلا رضاپور فیروزی با استاد راهنمای خود ،سید رفیع عارف حسینی دو و نیم سال روی این طرح فعالیت کرده است.
وی افزود : مدت زمان درمان با ام اس نوت ، یک دوره شش ماهه تا یک ساله بوده و بیمار برای درمان روزانه سه قاشق غذاخوری از این شربت مصرف می کند .

نقل قول: ارسال 7 از همدم- منبع ؟:
وی که مدرک دکتری در رشته بیوشیمی تغذیه از دانشگاه انگلستان دارد افزود: با مصرف دوساله این شربت به جز ضعف عضلانی بسیاری از مشکلات مانند وضوح دید، بی اختیاری ادراری، تکلم، نگارش، لرزش دستان و بی حسی اندام های انتهایی بدنم بهبود یافته و اضطرابی که همیشه با من بوده کاهش یافته است.

نقل قول: ارسال 8 - باشگاه خبرنگاران تبریز:
بيماران به مدت 6 ماه تحت درمان و ارزيابي هاي كلينيكي و پاراكلينيكي و شاخص هاي بين المللي قرار گرفتند. نتايج بدست آمده موفقيت آميز بود اثرات ضد التهابي و درماني اين روش مداخله ، مي تواند خواص پيشگيرانه و شفابخش در بيماران مبتلا به MS را داشته باشند.

نقل قول: ارسال 97 ازنیوشا: بعد از 5 سال استفاده از این مکمل همه ی علائمی که داشتن بجز ضعف حرکتی بهبود پیدا کرده.

بالاخره معلوم نشد چند سال روی این مکمل کار شده ؟ دوره مصرفش چقدره ؟ این آقای دکتر چه مدت استفاده کرده ؟ اگه شش ماه تا دوساله چرا یه جا میگن ایشون 5 سال خوردن ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/01/23, 07:21 PM)khatereh. نوشته است: من این مدت خیلی گیج شدم حداقل چند تا تاپیک در مورد درمان تو این فروم بوده
یا مثلا چی میدونم رفتم کتاب فروشی یه کتاب ترجمه شده دیدم راجع به زنبور عسل و درمان بیماری ها و ام اس
اگه این داروی گیاهی رو استفاده کنیم داروها قطع میشه؟ اگه اینطور باشه منم درخواست میدم چون از مصرف دارو خسته شدم در غیر این صورت ترجیح میدم وقتی دارویی نتیجه داد استفاده کنم به خاطر اینکه از گشتن و الکی امید دادن راجع به درمان خسته شدم
[/QUOT

خاطره جان اینو یادم رفت بگم این آقای دکتر گفتن این مکمل باید در کنار داروهایی که استفاده میشه مثل اینترفرون ها استفاده بشه.
ایشون خودشون خودسرانه داروشونو قطع کردن. به خودشونم گفتم اگر قطع نمیکردن شاید الان وضعیت بهتری داشتن.ایشون انگار انتظار داشتن بعد 1ماه تزریق بر گردن به حالت قبل بیماریشون،من خودم تاثیر آوونکسو بعد 3سال دارم میبینم. با حرفم موافق بودن ولی بازم حاضر نبودن از داروهای تزریقی استفاده کنن.
[QUOTE='nahid' pid='287354' dateline='1358957304']

نقل قول: ارسال 7 از همدم- منبع ؟:
وی که مدرک دکتری در رشته بیوشیمی تغذیه از دانشگاه انگلستان دارد افزود: با مصرف دوساله این شربت به جز ضعف عضلانی بسیاری از مشکلات مانند وضوح دید، بی اختیاری ادراری، تکلم، نگارش، لرزش دستان و بی حسی اندام های انتهایی بدنم بهبود یافته و اضطرابی که همیشه با من بوده کاهش یافته است.

نقل قول: ارسال 8 - باشگاه خبرنگاران تبریز:
بيماران به مدت 6 ماه تحت درمان و ارزيابي هاي كلينيكي و پاراكلينيكي و شاخص هاي بين المللي قرار گرفتند. نتايج بدست آمده موفقيت آميز بود اثرات ضد التهابي و درماني اين روش مداخله ، مي تواند خواص پيشگيرانه و شفابخش در بيماران مبتلا به MS را داشته باشند.

بالاخره معلوم نشد چند سال روی این مکمل کار شده ؟ دوره مصرفش چقدره ؟ این آقای دکتر چه مدت استفاده کرده ؟ اگه شش ماه تا دوساله چرا یه جا میگن ایشون 5 سال خوردن ؟
ناهید جان به من گفتن خودشون 5سال استفاده کردن،دوره مصرفش هم گفتن 1ساله،یعنی گفتن اگه کسی استفاده کنه(در تاپیک قبلی نوشتم که از نظر ایشون کیا میتونن استفاده کنن) فرد بعد 1 سال نتیجشو میبینه.
 تشکر شده توسط : OMG! , khatereh. , sooorooosh , nahid , paeazan , najva , parisa2011

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: