امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا
ممنونم که دیشب دوستان همراهی کردن و تاپیک بالا بود
من مطمئنم طی یک هفته دوباره این تاپیک به شرایط ایده آلی میرسه که انتظارش میره
ازتون ممنونم icon_question
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , paeazan , nafass , parastoo joon , zenith , sargol
سلام من که زیاد فعال نیستم و مثل سایه گاهی وقتها میام ومیرم ولی گفتگو ها را می خوانمWinkموفق باشیدicon_biggrin
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : Pooya.N
پویا جان میدونی علت چیه؟ Huh
علت اینه که من توی تاپیک گفتگو فعال نیستم .laughing3laughing3laughing3laughing3 خوب بقول قدیمیا هر چی نباشه من 1-2 پیرهن بیشتر از شما پاره کردمsmilingsmilingsmiling
تو ببین وقتی که من توی این تاپیک باشم چقدر تعداد زیاد میشه ( ستاد اعتماد به نفس خیلی بالا )laughing3laughing3laughing3laughing3
خوب قرار هم نیست که شب ساعت 10 باشه آخه اون موقع زمان پخش سریالهای داخلی و خارجیه
اگه تاپیک فعال باشه صبج یا بعدازظهر هم میشه جمع شد و حرف زد .
خوب این نظر من بود.fighting0030.gif
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : Pooya.N , ehsan 10054 , nazaninamiri70
(2013/01/02, 08:48 AM)Pooya.N نوشته است: ممنونم که دیشب دوستان همراهی کردن و تاپیک بالا بود
من مطمئنم طی یک هفته دوباره این تاپیک به شرایط ایده آلی میرسه که انتظارش میره
ازتون ممنونم icon_question
پویا ، داداش گلم
هر شب تا دیروقت تاپیک بالاست شما هم که گفتی مزید بر علت میشه که حتما بیایم
راستی سعید و پروانه هم یادم رفت بگم که همیشه هستن این چند روزه وقت امتحاناته که کمتر میان البته از داداش بزرگمون سیدرضا هم غافل نشیم
ولی باز هم بروی چشم بیشتر میایم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Pooya.N , nazaninamiri70
از این به بعد هر کی ساعت 10 نیاد گفتگو حداقل یه سلام علیک نکنه ایشالا کچل بشه

angry
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : zenith , paeazan , yummy , hamid , نگار1353
من اووووووووووووومدم!ولی 2ساعت دیر اووومدمicon_cry
 تشکر شده توسط : chipchip
(2013/01/24, 10:26 PM)chipchip نوشته است: از این به بعد هر کی ساعت 10 نیاد گفتگو حداقل یه سلام علیک نکنه ایشالا کچل بشه

angryآقا اجازه ما 10خوابیم اخه.من ماهان که بخواد بره مدرسه 6بیدار میشم شب بیهوشم.نمیشه 1ساعت هم بزارید برا ما مادر های فداکار؟!

[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : nahid , chipchip , parisa2011 , hamid
من نمیدونم نظرمن برای کسی مهم است یانه ولی من نظرم رومیگم بنظرمن تایپیک گفتگوی اعضابا 3_4فعال نمیشه.اگرکاربران سایت چه قدیمی ,چه جدیدببینیدکه مدیران سایت وناظرین سایت به تایپیک گفتگواعضامیان واونجاحرف میزنن به اینصورت همه کاربرا مشتاق میشن بیان گفتگواعضا.اینطوری تایپیک جون گفتگواعضاجون میگیره.اگرمن کاربرمثلاساعت 10شب به گفتگواعضاسربزنم ببینم بجز2-3 نفرکسی اونجانیست.خوب طبیعی که من ازاونجازده میشم.یک شب برای مدت کمی حمیدگفتگواعضااومداون شب کل کاربرهای سایت که نه ولی کاربرهای زیادی بخاطرگل روی حمیداومدن.خودمن که تا10-10:30 میخوابم امااون شب چون مدیرسایت ام اس سنترتوی تایپیک گفتگواعضابودتاساعت 11:30من اونجابودم.جون گفتگواعضامدیران سایت هستنداگرحمیدوسیناگفتگوبیایندگفتگوخیلی گرم میشه اصن یک جون خاصی میگیره.شمامدیران سایت ام اس سنترسرام اس سنترهستید.اگرمدیران سایت وناظرین سایت گفتگواعضابروندبطور اتوماتیک وارگفتگوجون میگیره.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : نازلی , parisa2011 , hamid
دیشب جهت رونق بخشی دیشب اومدیم، خوش گذشت ولی بعضیا صحنه رو خالی کردن! ما هم رحمشون کردیمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : chipchip , paeazan , hamid
خودت کچل شی چیپ چیپ ! من نمیتونم بیام Confusedangry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اشتباهات اعضا behzad mkh 15 11,536 2014/05/10, 09:31 PM
آخرین ارسال: مریییم
  تاپیک های مربوط به خبرهای ام اس nahid 10 6,411 2012/07/25, 08:52 AM
آخرین ارسال: hamid