امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگل نوردی برای كنترل ام اس ( روزنامه ایران )
كوهنوردان گروه همگام برای حمایت از بیماران ام اس در یك برنامه جنگل نوردی همراه با این بیماران شركت كردند.

[تصویر:  mscenter_jangal_rash1.jpg]

در این برنامه كه با شعار «با ورزش سبك و مداوم بر ام اس غلبه كنیم» در جنگل راش برگزار شد 17 بیمار ام اس حضور داشتند.
حمیدرضا رحیمی در گفت وگو با زندگی با اعلام این خبر گفت: از چهار سال قبل كه متوجه بیماری ام اس در خود شدم تصمیم به راه اندازی یك سایت و دادن اطلاعات لازم به این بیماران گرفتم. طی این مدت نیز 4هزار نفر از بیماران ام اس به عضویت این سایت درآمدند.
وی ادامه داد: هفته گذشته گروه كوهنوردی همگام برای حمایت از بیماران ام اس پیشنهاد برنامه جنگل نوردی را ارائه دادند و روز جمعه همگی آنها به همراه 17 بیمار ام اس با پوشیدن لباس نارنجی كه نماد این بیماری است به مدت 6 ساعت در جنگل راش در شهرستان فیروزكوه پیاده روی كردند.
رحیمی با اشاره به این كه این برنامه با شعار «با ورزش سبك و مداوم بر ام اس غلبه كنیم» برگزار شد ادامه داد: این بیماران می توانند با ورزش مستمر و سبك بر این بیماری پیروز شوند.

"با تشکر از عمه عزیزم که زحمت هماهنگی ارتباط با روزنامه ایران رو کشیدند"

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   mscenter_jangal_rash.jpg (اندازه: 494.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , DavidBili , بابک57 , سـاناز , mehdisalimi , paeeze , fireboud , edarzi , parastoo joon , arezooo82 , Narges , Pooya.N , رنگین کمان , شفا یافته , paeazan , neda.n , Ghost , baran , nafass , shokolat , ELI , parisa2011 , kheiri.mahdi , AVID2000 , MortezaRaoof , hilda , جوردیگربایدزیست , leili , نازلی , Elinaz , yummy , melody , kaveh_plus , omid_nejad , mahdiye1989 , pariya1361 , کارین , تندیس , گولن , hani
پست دوم رو هم خودم بزارم :

واسه شروع همکاریمون با روزنامه ایران مطلب خوبی بود ولی واسه من رضایت بخش نبود .
از طرف روزنامه زنگ زدن بهم و حدود 3-4 دقیقه صحبت کردیم که حتی اسمم نگفتم نمیدونم چرا گزارشگر تاکید بر اسم من داشت فقط !

زمان پیاده روی رو هم اشتباه نوشتن که من اصلاح میکنم ؛ حدود 1 ساعت و 30 دقیقه پیاده روی داشتیم .

برنامه اول گردشگریمون با همکاری گروه کوهنوردی همگام با وجود مشکلات کوچک و بزرگ برای من بسیار رضایت بخش بود .
جا داره از تمام اعضای گروه همگام مخصوصا آقای مهدی خیری تشکر ویژه داشته باشم .
از تمام دوستان گلم که زحمت کشیدن و بعد از شب یلدا ساعت 5 صبح بیدار شدن و به برنامه خودشون رو رسوندن هم تشکر ویژه دارم.
و تشکر خیلی مخصوص از سید رضا عزیز برای زحمتی که بابت تندیس بهش دادیم .

عکسی که مخصوص روزنامه گرفته بودیم و فکر میکردم این عکس چاپ میشه رو هم میزارم فقط امیدوارم نپرسید که این کیه اون کیه ! تعداد بالاست معرفی اعضا واقعا سخت و شاید غیرممکن باشه .

انشالا در برنامه های آتی ام اس سنتر شاهد حضور بیشتر دوستانمون باشیم تا به هدفمون یعنی شناساندن وضعیت واقعی ام اس به جامعه نزدیک تر بشیم .

تا یادم نرفته میخوام یه تشکر بسیار بسیار ویژه تر داشته باشم از دوستانی که حاضر شدن جلو دوربین قرار بگیرن . یکی از لذت بخش ترین لحظات برنامه واسه من زمانی بود که دیدم بیش از 90% بچه ها اعلام امادگی کردن که تصویرشون در روزنامه چاپ بشه .
دست همگی درد نکنه

[تصویر:  mscenter_jangal_rash2.jpg]

[تصویر:  mscenter_jangal_rash3.jpg]

مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : شهرزاد , DavidBili , بابک57 , سـاناز , ghaside , paeazan , mehdisalimi , paeeze , fireboud , نگار1353 , ashrafi , chipchip , edarzi , parastoo joon , arezooo82 , مـه ســـا , neda.n , Narges , Pooya.N , رنگین کمان , Ghost , nafass , shokolat , ELI , parisa2011 , kheiri.mahdi , amirfarhag , AVID2000 , hilda , نازلی , Elinaz , MFhealth , yummy , FBF , melody , coffeedot , ز- سادات , kaveh_plus , ستار , mahdiye1989 , pariya1361 , تندیس , hani
ایشالا خبر جنگل نوردی آمازن و فتح قلل هیمالایااا happy0065.gif

من فربود و شناختم jumping0047.gif (نیست همش عسکشو میزاره واسه همونrolleye0012.gif)

فک کنم حمیدم شناختم icon_cry

میگما واسه برنامه های مشترک بنر مشترکم میخواینا Smile (16)

واسه همگی (اونایی که بودن و نبودن) آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم icon_question
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , شهرزاد , parastoo joon , arezooo82 , Pooya.N , paeazan , sargol , nafass , parisa2011 , نازلی , Elinaz , MFhealth , pariya1361
به نظر من این یه کار خیلی مفید و مثبتیه برای ام اسها واقعا دستشون درد نکنه. برنامه های تلوزیون که وقتی یه بیمار ام اسو نشون می دن آدم از زندگی سیر میشه نمیدونم دیدید یا نه مال خیلی وقته پیشه یه دختره را نشون می دادن داغوووون می گفتن ام اس داره. واقعا در حق ما ظلم می کنن
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , matinfard , نازلی , pariya1361
ما را هم توی این برنامه ها بی خبر نگذاریدConfused
 تشکر شده توسط : pariya1361
این برنامه برای تمامی اعضا اس ام اس شد .
اگر شمارتون رو در سایت وارد میکردید از این برنامه جا نمیموندید !
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Pooya.N , paeazan , nafass , neda.n , AVID2000 , pariya1361
راستش اون روز به منم خیلی خوش گذشت!!!
من جلسه بودم اون روز ... angry
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : parastoo joon , nafass , neda.n , pariya1361
حمید جان من از طریق سایت مطلع شدم ولی sms ای برای من نیومدش!!!!!!
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : pariya1361
چون سایت از دسترس خارج شده بود ما برای تمام کسانی که شمارشون رو داشتیم اس ام اس ارسال کردیم .
ولی خوب به طبع در ارسال اس ام اس مشکلاتی وجود داره :
طرف دریافت اس ام اس تبلیغاتی رو بسته باشه .
گوشی خاموش باشه .
یا مشکلات مخابرات که یا اس ام اس دیر برسه یا اصلا نرسه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : ghaside , paeazan , nafass , AVID2000
(2012/12/30, 08:54 PM)hamid نوشته است: كوهنوردان گروه همگام برای حمایت از بیماران ام اس در یك برنامه جنگل نوردی همراه با این بیماران شركت كردند.

[تصویر:  mscenter_jangal_rash1.jpg]

در این برنامه كه با شعار «با ورزش سبك و مداوم بر ام اس غلبه كنیم» در جنگل راش برگزار شد 17 بیمار ام اس حضور داشتند.
حمیدرضا رحیمی در گفت وگو با زندگی با اعلام این خبر گفت: از چهار سال قبل كه متوجه بیماری ام اس در خود شدم تصمیم به راه اندازی یك سایت و دادن اطلاعات لازم به این بیماران گرفتم. طی این مدت نیز 4هزار نفر از بیماران ام اس به عضویت این سایت درآمدند.
وی ادامه داد: هفته گذشته گروه كوهنوردی همگام برای حمایت از بیماران ام اس پیشنهاد برنامه جنگل نوردی را ارائه دادند و روز جمعه همگی آنها به همراه 17 بیمار ام اس با پوشیدن لباس نارنجی كه نماد این بیماری است به مدت 6 ساعت در جنگل راش در شهرستان فیروزكوه پیاده روی كردند.
رحیمی با اشاره به این كه این برنامه با شعار «با ورزش سبك و مداوم بر ام اس غلبه كنیم» برگزار شد ادامه داد: این بیماران می توانند با ورزش مستمر و سبك بر این بیماری پیروز شوند.

"با تشکر از عمه عزیزم که زحمت هماهنگی ارتباط با روزنامه ایران رو کشیدند"

تشکر شده توسط : spring , Elinaz , MFhealth , فرناز , تندیس

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,512 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,242 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,425 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  نمایشگاه ایران فارما ۲۰۱۸ hamid 8 3,802 2018/09/27, 05:01 PM
آخرین ارسال: مینوو
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 31,695 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,602 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,235 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,887 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,068 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان