امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد عصب سه قلو ( Trigeminal neuralgia)
(2014/07/28, 01:32 AM)mahdiye1989 نوشته است:
(2014/07/28, 01:20 AM)baharan نوشته است: من چند روز یک چیزی مثل فرو رفتن سوزن در چشم چپمو داشتم که باعث پلک زدن میشد..توجهی نکردم تا اینکه امروز چشم چپم درد گرفت وبدنبالش سر درد....مردم تا تموم شد...ایا این به همان عصب سه قلو ربط داره؟کسی تجربهشو داشته از دوستان؟؟؟

عزیزم توضیحات دوستان در چند پست اول صفحه قبل کامله، من فکر نمیکنم این که شما میگی ربطی به عصب 3قلوی صورت داشته باشه ، این درد ، درد تیز و وحشتناکی هست که اطراف گوش ، چشم و دهان و فک را درگیر میکنه.....
ولی بازم حتما با دکترت مشورت کن، ایشالله که چیزی نیست agreement2
این حالت بیشتر میخوره خشکی چشم باشه تا بیماری عصبی
به نظر من اول به چشم پزشک مراجعه کنید بعد به متخصص مغز و اعصاب
شرایط خشکی چشمم همینطوریه که اگه درمان نشه میتونه منجر به کدورت قرنیه چشم بشه
در شرایط معمولی خودتونم میتونید زمان درد از ارتلاک استفاده کنید
اشک مصنوعی ضرر نداره دارو نیست برای درمان خشکی چشم میدن..
خشکی چشم
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
سلام دوستان
مادر من حدود 15 سال هست که بیماری درد عصب سه قلو (نورولوژی تری ژمینال) داره. در این مدت از داروهایی مثل گاباپنتین و کاربامازپین استفاده میکرد ولی الان مقاوم به درمان دارویی شده میخاستم ببینم کسی این بیماری رو داشته و از روشهای دیگه ای مثل تزریق یا جراحی با اشعه گامانایف یا جراحی باز استفاده کرده؟ نتیجه اش خوب بوده؟
مادرم چند ساله این درد رو داره اما مدتیه خیلیییی بیشتر شده خیلی عذاب میکشه نمیتونه هیچی بخوره هیچ درمانی روش اثر نداره،۶ جلسه لیز درمانی کردیم اثر نکرد
نمیدونیم چیکار کنیم?

(2017/06/20, 11:58 AM)saden نوشته است: سلام دوستان
مادر من حدود 15 سال هست که بیماری درد عصب سه قلو (نورولوژی تری ژمینال) داره. در این مدت از داروهایی مثل گاباپنتین و کاربامازپین استفاده میکرد ولی الان مقاوم به درمان دارویی شده میخاستم ببینم کسی این بیماری رو داشته و از روشهای دیگه ای مثل تزریق یا جراحی با اشعه گامانایف یا جراحی باز استفاده کرده؟ نتیجه اش خوب بوده؟

سلام
مادر منم ۶ ساله این درد رو داره میخواستیم جراحی باز کنیم اما منصرف شدیم چون خیلی عوارض داره گامانایف هم تازه معرفی کردن گفتن هزینه ش زیاده ۱۰ میلیونDash2
ولی انگار با گامانایف خوب میشهConfused

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان