•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر كاشان
نهههههه!!! با ون خيلي سخته. من خفه ميشممم....
تازه هي كله مون مي خوره به سقف
شما که نگفتین پنجشنبه هست یا جمعه ؟ چطور میخواین نظر بدن مردم ؟!!
گفتین ؟ ! کو ؟ کجا ؟ من که ندیدم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
مهسا جان اگه با ون بريم از اين ون ها ميگيريم كه سقفش بلنده و سر شما به سقف نخوره smiling

ناهيد فعلا ميخوايم تعداد دستمون بياد . فردا كه مهلت تموم بشه نظر سنجي ميزاريم راجع به جمعه يا پنجشنبه بودنش . نظر سنجي هم نهايت 2 روز فعال ميمونه و بعد بسته ميشه . من كه با چند نفر صحبت كردم به نظرم پنجشنبه تاييد بشه ولي باز امكان داره نظرا عوض بشه . به هر حال در نظر سنجي همه چيز مشخص ميشه .

از حامد عزيز هم تشكر ميكنم كه مهلت رو از طرف من تمديد كرد . icon_question
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Matilat
نمیشه تاریخشو عوض کنید؟آخه 23و24و25 کنکور ارشد هستش.یا تاریخ کنکور رو عوض کنید یا تاریخ کاشان رفتنو که ما هم بتونیم بیایم.اگه نشد که بشه هم آرزو میکنم که به همتون خوش بگذره.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : Matilat
بچه ها صبح زود وقت چيدن گلهاست توي كاشان.كي مي خواين راه بيفتين كه به موقع برسين؟دير برسيم فايده نداره.
حميد تو مي گي تا امروز نظر همه مهلت دارن بگن ميان يا نه
آخه اول روزش مشخص شه بعد ديگه.ببينم حتما هفته ديگه هست يا ممكنه هفته بعدش باشه؟اطلاعات رو تكميل كن لطفاًwink2
حالا چند نفر هستیم احتمالا؟؟؟شاید تعدادمون از یه ون بیشتر شد
صبح ساعت چند راه میوفتیم؟
مير علي جون نميشه تاريخش رو عوض كرد چون تدارك ديديم . شمام سعي كن تا جايي كه ميشه بياي . خوشحالمون ميكني .

ببينيد ( نميدونم تو سايت گفتم يا نه اگه گفتم كه تكراريه ) رفيق من 3 سال دانشجوي كاشان بوده و تمام فوت و فن گلابگيري رو بلده smiling
من باهاش صحبت كردم گفت صبح ساعت 5 اينجورا راه بيوفتيد . ساعت 8-8:30 ميرسيد كاشان . اول بريد باغ فين ( چون صبحش خيلي قشنگه و فواره هاشو روشن ميكنن ) بعد از اون بريد نياسر . ابشار و گلابگيري و ...
گلابگيري هم گفت از 10 صبح هست تا 4-5 بعد از ظهر . كه ما اول ميريم گلابگيري بعد ميريم ابشار .

اينم جاهايي هست كه ميتونيم بريم : مراسم گلابگیری سنتی در نیاسر -باغ و حمام فین ، خانه بروجردیها ، ابشار نیاسر، باغ تالار، آتشکده چهار طاقی ، چشمه اسکندر

راجع به پنجشنبه يا جمعه بودنش هم نظر سنجي ميزاريم امشب .

بازم ميگم كساني كه ميان اعلام كنن تا شب چون ممكنه بعدا به دليل كمبود جا شرمندشون بشيم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : voodoo
حمید جون به نظر من اول روز دقیق رو معلوم کنید بهتر میتونید تعداد رو مشخص کنید.
تاریخ دقیق حرکت و ساعتشو مشخص کنین بعد اعلام آمادگی بشه خیلی دقیق تر میشه آمار گرفت اونجوری بچه ها هم با ساعت و زمان دقیق رفتن خودشونو هماهنگ میکنن.
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : nazaninn
نظر سنجي رو گذاشتم . خواهشا فقط كساني كه قصد شركت در اين ديدار دارند در نظر سنجي شركت كنند .
زمان اتمام نظر سنجي هم شنبه ميباشد .
مث حس ی عشق تازه بودی
بالا امدن تاپيك
مث حس ی عشق تازه بودی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5