•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
(2012/12/03, 10:40 PM)paeeze نوشته است: خب اگه نگین چطوری بیمتون رو به خاص تبدیل میکنید؟confused0006.gif

دارو و ....شاید بیمه تکمیلی هم داشته باشه که برای هزینه های ام آر آی و دارو خیلی خوبه!

خوب بعد از استخدام قطعی از مزایای همون بیمه تکمیلی که همه دارن چه سالم چه بیمار، استفاده میکنه. داشتن بیمه تکمیلی ربطی به بیماری نداره و هزینه ام آر آی رو میده.
اما برای گرفتن آمپولهامون با بیمه ، بیمه خدمات درمانی میگه باید دفترچه خاص بشه یعنی کد 5 بخوره که اونم لزومی نداره اداره بفهمه.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : PAYA , شفا یافته , pariya1361
با تشکر از دوستان عزیزی که راهنمایی کردن
مشکل کوچولوی دیگه هم هست: در بخشی که توی دانشگاه قراره استخدام بشم احتمالا دو نفر از بیماریم مطلع هستن
بازم ممنونم
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2012/12/07, 09:26 AM)PAYA نوشته است: با تشکر از دوستان عزیزی که راهنمایی کردن
مشکل کوچولوی دیگه هم هست: در بخشی که توی دانشگاه قراره استخدام بشم احتمالا دو نفر از بیماریم مطلع هستن
بازم ممنونم
اون دو نفر که در آزمون استخدامی شما حضور ندارند. اهمیتی نداره، مهم اینه که قرارداد بسته بشه، پس از اون دیگه مشکلی پیش نمیاد.
من وقتی سرکار رفتم 4سال بود ام اس داشتم. چندماهی بیشتر نبود مشغول بکار بودم که حمله شدیدی بهم دست داد. 3روزی پالس داشتم، وقتی برگشتم خواستم به همکارام بیماریم را بگم اما متوجه شدم زمانش نیست، واکنشها خیلی هیجانی بود.
بنابراین خندیدم و گفتم شوخی بود! و همه خندیدند و گفتند ما را ترسوندی!
زمانی فهمیدند که بیماریم خیلی پیشرفت کرده بود و استخدام رسمی هم شده بودم. بنابراین امنیت شغلی داشتم و شرایط خوبی داشتم و تونستم دوره بحران بیماریم را بخوبی سپری کنم.
جامعه ما بازار کار خوبی نداره بنابراین این فرصت را از دست ندهید. خودتون شرایطتون را بهتر میدونید پس در شرایط مورد نظر، بهترین راه را انتخاب کنید.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : PAYA , ساغر , pariya1361
به نظر منم نگو
جامعه ما آمادگی و برخورد مناسب با ام اس ندارد
چرا بگیم؟
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : parisa2011 , PAYA , آیدا , pariya1361
وقتی از ظاهرتون مشخص نیست نگین من و خانوادم برای استخدامم خیلی اذیت شدیم قبلاً توی تاپیک http://mscenter.ir/Thread-%D8%A8%DB%8C%D...28631k,aji نوشته ام .
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : PAYA , pariya1361
دوستان یه مشکل جدید برام پیش اومده

توی فرم اطلاعات فردی که باید برای هسته گزینش پر کنم خواسته شده که زمان اغاز و پایان هر کدوم از مقاطع تحصیلی رو بنویسم و در صورت وقفه دلیلش رو ذکر بشه
و من به خاطر ام اس ۱ سال عقب افتادم

حالا چه کار کنم?
با همین دیدگان اشک آلود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : pariya1361
منم استخدام وزارت بهداشتم . واسه طب کار که رفتم اصلا نگفتم . همه ازمایشا رو هم دادم . مرحله اخر هم باید همه مدارکتو ببری تایید کنی . یه برگه میذارن جلوت که مشخصا نوشته ایا شما ام اس دارید ؟ منم کلی بهشون خندیدم . بعد زدم خیر !!!! N_aggressive (35)N_aggressive (35)

رسید به مرحله انتخاب بیمارستان . یامو کردم توی یه کفش که من ام اس دارم . عمرا اگه برم بیمارستان نمازی . با اون همه استرس . اونا هم قبول کردن از اون جایی که خیلی گلم و حیفه که منو از دس بدن و استرس واسم خوب نیس منو بذارن یه جای خوب happy0065.gifhappy0065.gif

ولی از شوخی گذشته همش لطف خدا بود .
شما هم اگه نگرانی میخای یه سر برو امور بیماریهای خاص با مسولش در میون بذار ( فک کنم هنوز دکتر درویشه )

ایشالا که مشکلی پیش نیاد agreement2agreement2
هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
 تشکر شده توسط : PAYA , ساغر , pariya1361
من که جایی واسه استخدام دولتی نرفتم ، اما اگه برم راستش رو نمی گم، چون از بقیه سالم ترم و بهتر کار می کنم ، اسم بیماریه که باعث می شه کار پیدا نکنی ...
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : PAYA , ابراهیم , pariya1361
دوستان من با توجه به توصیه ی شما عزیزان توی فرم گزینشم در مورد ام اس چیزی ننوشتم
برام دعا کنید که این کار برام جور بشه که بهش خیلی نیاز دارم
با تشکر از توجه تون
با همین دیدگان اشک آلود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : parisa2011 , برگ 7 , nahid , Ermia , ashegh , ابراهیم , هانی , arezooo82 , pariya1361
عزیزان استخدام اصلا به ام اس ربط نداره فقط خدا هر چی بخواد خودمم این مساله برام خیلی دغدغه ی بزرگی شده بود که حتی به لغو معافیت پزشکی فکر میکردم تو فرم اصلا ننویسین اونا بخوان بفهمن لا توجه به ماده و تبصره ی معافیت روی کارت پایان خدمت متوجه میشن،اگر هنگام مصاحبه فهمیدن اینطور بیان کنین که کلا من مشکلی ندارم و حاضرم یه مدت هم آزمایشی کار کنم،با اعتماد به نفس باشین و اون که دندون میده نان هم میده خدا پشت و پناهت
 تشکر شده توسط : ابراهیم , PAYA , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان