امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
برای استخدام شدن در ارگانهای دولتی قبل از قرارداد واستخدام برای مراحل بیمه شدن یکسری ازمایشات ودکترهای مختلف نیازه برید
اما تجربه شخصی من!!!!!!!!
1-بار اول صادقانه گفتم و نامردانه پذیرفته نشدم
2-بار دوم با شجاعات تا مرحله گزینش رفتم واونجا قبل از بیمه شدم متوجه شدن،ولی از ادامه همکاری باهام پشیمون نشدن ولی صفحه برگشت!(رفتارشون ومیزان حقوقی که قرار بود بدن تغییر کرد)از اونجاییکه به کارم شک نداشتم اون غرور مخصوصم اومدسراغم وگفتم من نمیخوام باهاتون کار کنم
3-بار سوم کارولطف وپاداش خدا بود.مدیر کارمو خیلی پسندید وبرای اینکه نرم،گفت زود بیمه ات میکنم از اونجاییکه متاسفانه عقل مردم به چشمشونه !اون بند قرارداد بیمه ارو که باید قبلش برگه معاینات پزشکی داشته باشیم رو گفت ادم به این ورزشکاری قطعا سالمه و تیک گزینه معاینات پزشکی دارد را برای مازد!
اینجا بود که گفتم شکرت خدا ام اس انقدر در من حل شده که ...............
این بود ماجرای بیمه گشتن ماSmile (16)Smile (16)Smile (16)
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Pooya.N , chipchip , paeeze , PAYA , parisa2011 , nahid , parastoo joon , blue sky , mojdeh4398 , ساغر , paeazan , marjanr , nooshin snf , arezooo82 , saeid.jahansouz , pariya1361

پیام های داخل این موضوع
RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - توسط shokolat - 2012/12/03, 10:24 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان