•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟
مدیر یک مرکز درمانی برای کار در اونجا با من مصاحبه کرد و نتیجه مصاحبه تقریبا مثبت بود و قرار تا چند وقت دیگه خبر قطعی رو بهم اعلام کنن. فقط مشکلی که هست دقیقا من برای تزریق به همون مرکز مراجعه می کنم نمی دونم به مدیریت در مورد بیماری چیزی بگم یا نه با توجه به اینکه خیلی به صداقت تأکید کرده؟
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , pariya1361
(2012/12/03, 09:38 PM)PAYA نوشته است: سلام
دوستان من امتحان استخدامی وزارت بهداشت قبول شدم می خواستم دوستانی که پس از ابتلا به ام اس در ادارات دولتی استخدام شدن لطف کنند بهم اطلاع بدن ایا در گزینش, خودشون اشاره ای به بیمار بودنشون کردن یا ازشون سوالی در مورد بیماری شد?
در ضمن من کارت معافیت پزشکی دارم
ممنون از همه ی دوستان عزیز

سلام در مورد استخدام شدن در ادارات دولتی یکسری روال هست از جمله دادن یکسری آزمایشات که هیچ کدوم از اون ها ربطی به بیماری ام اس نداره

لزومی هم نداره که مطرح بشه که به بیماری ام اس مبتلا هستید وقتی شما توانایی و استعداد کار کردن را داشته باشید مطرح کردن بیماری بی فایده هست مگه همه اونایی که سر کار هستن آدمای سالمی هستند wink2
 تشکر شده توسط : مریییم , مریم 1361 , pariya1361
من خودم باشم میگم چون اگه نگم بعدا حتما به شدت وجدان درد میگیرم به نطر من بگوwink2
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : مریییم , pariya1361
به نظرم وقتی مشکلی نیست وکسی نمیتونه با آزمایش و این چیزا بفهمه گفته نشه بهتره..
چه لزومی دارهconfused2
...
اخه وقتی ادم حالش خوبه
چه لزومی داره که بگه
نگی خییییییییییییییلی راحت تر میتونی به کا رات برسی
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
منم تنها دغدغم همین هست فعلا که استخدام نشدم
اما همون بار اول پیش مسوولم یه اشاره به بیماری کردم و نگفتم بیماریم چی هست
که اون گفت چون کارت استرس زا هست و نمیتونی پس کار کنی که منم زود گفتم نه بیماریم ربطی به استرس نداره که اونم دیگه حرفی نزد
حالا اگه یه روز بخوام استخدام شم نمیدونم اگه بفهمن چیکار میکنند
 تشکر شده توسط : pariya1361
هر کاری تا حدی ممکنه استرس داشته باشه بستگی به آدمش هم داره ، ولی عوضش مشغله کاری باعث میشه آدم وقت نکنه به مشکلات خودش فکر کنه .
توی گزینش استخدامی ، اگه خودتون میدونین نیازی به توجه ویژه ندارین ، مثل دیگران کار میکنین و مشکل خاصی ندارین و با گفتنش ممکنه شغل رو از دست بدین ، چرا بگین ؟
اگه هم یه زمانی لازم شد بگین بعد از استخدامه نه قبلش . اول میختون رو محکم کنین بعد اگه گفتنش کمکی بهتون میکنه بگین .
عذاب وجدان هم نداره ، کسانی باید بگیرن که کاری برای اشتغال بیماران خاص انجام نمیدن.
ولی اگه در شرایطی، نحوه کار ما امکان داشته باشه به دیگران ضرر برسونه ، باید شرایطمون رو بگیم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , paeazan , مریییم , FBF , cloner , samiramiss , pariya1361
من چون هنوز از طرف اداره بیمه نشدم دارم کارای تامین اجتماعی برا بازنشتگی و از کار افتادگی رو بصورت آزاد انجام میدم
برا کمسیون پزشکی هم رفتم ازم پرسیدن بیماری خاص و سابقه بستری شدن داری گفتم نه
ازشون پرسیدم من بیمه درمانی دارم و نمیخوام این معاینات برا چی هست گفتن از کارافتادگی داره بیمت
حالا من نمیدونم کار درستی کردم از بیماریم به تامین اجتماعی واسه بازنشستگی از کارافتادگی نگفتم؟بعدا برام مشکل ساز نشه؟
و اینکه چقدر سخت بود که دروغ به این بزرگی رو گفتم !
 تشکر شده توسط : FBF , کارین , nahid , pariya1361
(2014/06/30, 01:59 PM)مریییم نوشته است: من چون هنوز از طرف اداره بیمه نشدم دارم کارای تامین اجتماعی برا بازنشتگی و از کار افتادگی رو بصورت آزاد انجام میدم
ازشون پرسیدم من بیمه درمانی دارم و نمیخوام این معاینات برا چی هست گفتن از کارافتادگی داره بیمت
حالا من نمیدونم کار درستی کردم از بیماریم به تامین اجتماعی واسه بازنشستگی از کارافتادگی نگفتم؟بعدا برام مشکل ساز نشه؟

عزیزم شرمنده این رو میگم اما کاش دروغ نمیگفتی درسته که باید شرایط کار رو برای بیماران خاص فراهم کنن اما این موضوع هیچ دروغی رو توجیه نمیکنه .هرچند شاید منم دارم شعار میدم.شاید اگه جای تو بودم منم همین دروغ رو به زبون می آوردم حالا جای تو نیستم شدم معلم اخلاقHuh
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : cloner , مریییم , pariya1361
(2014/06/30, 03:22 PM)کارین نوشته است:
(2014/06/30, 01:59 PM)مریییم نوشته است: من چون هنوز از طرف اداره بیمه نشدم دارم کارای تامین اجتماعی برا بازنشتگی و از کار افتادگی رو بصورت آزاد انجام میدم

عزیزم شرمنده این رو میگم اما کاش دروغ نمیگفتی درسته که باید شرایط کار رو برای بیماران خاص فراهم کنن اما این موضوع هیچ دروغی رو توجیه نمیکنه .هرچند شاید منم دارم شعار میدم.شاید اگه جای تو بودم منم همین دروغ رو به زبون می آوردم حالا جای تو نیستم شدم معلم اخلاقHuh
ببخشید من رو ولی اینا همش شعاره
این که ما نمیگیم بیماریمونو دروغ نیست وفقط حقیقت رو نمیگیم
چه لزومی داره که حقیقت رو به افرادی بگیم که حتی ذره ای درکش نمیکنن و اگه مشکلی هم نداشته باشیم برامون مشکل تراشی میکنن؟!!
گفته نشه بهتره تا زمانی که حالمون خوبه و کسی این قضیه رو نمیتونه بفهمه گفته نشه بهتره
البته این نظر منه با احترام به نظر شما کارین عزیز
 تشکر شده توسط : nahid , مریییم , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9