•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
خسته شدم از این ام اس کوفتی
 تشکر شده توسط : niloofary , hyd69hyd , simin
سلام برای کم شدن درد محل تزریق باید با ورزش عضله رو تقویت کرد این روشیه که حتما جواب میده که البته براى همه ى تزریقها موثر خواهد بود
 تشکر شده توسط : ارزو , helli , eleana , niloofary , simin
(2010/04/22, 08:57 PM)mirali نوشته است:
(2010/04/22, 07:14 PM)Aram نوشته است: دوستان سلام، در مورد محل تزریق و دردناک شدنش مشکل دارمconfused بعد از دو سال و خورده ای تزریق در عضلات باسن، حدود دو ماهی هست به شدت محل تزریق دردناک شده و 24 ساعت بعد از تزریق همچنان اذیتم میکنه و به همین دلیل کل روز بعد از تزریق حالم بده، شبش که وحشتناک میگذرهangry3، نمیدونم باید چیکار کنم که بعد از تزریق درد نداشته باشم،جدیدا جای سوزن قرمز میشهConfused جای تزریق رو هم که بیشتر از دو جا نیست که عوض بشه! روی ران هم بعضی از دوستان میگن خیلی خوب نیست و دردناکه، در ضمن من اصلا چاق نیستم و فکر نکنم روی ران برای من عملی باشهconfused
آقا حمید نوشته روی محل تزریق از کیسه یخ استفاده کنیم، این در مورد همه نوع دارو هست و هر محل تزریقی؟ من شنیده بودم از حوله داغ استفاده میکنن!!!
فکر میکنید این درد به خاطر تزریق بد میتونه باشه؟Huh
آرام جان شما باید نیم ساعت قبل از تزریق مسکن استفاده کنید تا شب کمتر درد داشته باشید.کیسه یخ هم قبل از تزریق اگه روی محل تزریق استفاده کنید درد تزریق خیلی کمتر میشه.اینا تجربیات من بود.شاید بقیه بچه ها پیشنهادای بهتری داشته باشن.

عزیزم اگه دو دقیقه قبل از تزریق کیسه یخ بذاری اصلاه درد نداره و جاش هم نمیمونه بعد از 24 ساعت میتونی کیسه اب گرم بذاری
 تشکر شده توسط : niloofary
برای کمتر شدن درد تزریق دارتون رو بلافاصله پس از بیرون آوردن از یخچال استفاده نکنید و برارید نیم ساعت بیرون یخچال بمونه تا با بدن هم دما بشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : silent , niloofary , simin
برای جلوگیری از کاهش درد محل تزریق یه یخ بزارید رو محل حدوده ده ثانیه و دوباره بعد از تزریق ده ثانیه بزارید ...
دیگه نه کبود میشه نه درد میگیره
البته به غیر از اینکه نیم ساعت بیرون از یخچال بزارید برای تزریق
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : niloofary , مُنا_منتظر المهدی
من ب حرف دکترم گوش نکردم
چند ماه فقط به یه محل تزریق میکردم
دیگه تا تزریق میکردم پام 4متر میپرید هوا
ب شدت هم درد میکرد
ولی دیگه هم محل تزریقو سعی میکنم عوض کنم هم آمپولو نیم ساعت قبل تزریق بیرون بیارم ک یکم دماش بهتر شه.
اینجوری دیگه اذیت نمیشم
 تشکر شده توسط : niloofary , مُنا_منتظر المهدی
من حدودیک هفته اس کف پاهام سنگین شده و احساس میکنم یخ زده گاهی حس میکنم مورمورمیشه الان هم زده به اگشتای دستم.به نظرتون چرا اینجورشدم درصورتی کخ امپولامو هم به موقع میزنم.میترسم برم دکتر و بگه باید بستری بشم.کسی هستم اینجوری شده باشه مشکل منو داشته باشه؟305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
من جایی که برای اموزش تزریق رفتم گفتم برای کاهش درد یک ساعت قبل وبعد از تزریق مسکن بخورید .
دمای امپول با دمای محیط یکسان شود .
محل تزریق را قبل و بعد از تزریق سرد کنید .
از عضله ران و بازو به صورت گردشی استفاده کنید.
برای استراحت دادن به این عضلات از عضله باسن استفاده کنید .
اگر هم از هر سه محل استفاده شود بهتر است چون هر یک ماه و نیم یکبار نوبت هر عضله میشود و احتمال دردناکی کاهش می یابد .
موفق و پیروز باشید .icon_question
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : simin
سلام.
من چون موقع تزریق روی پا و پشت بازوها خیلی درد احساس میکردم   دیگه فقط روی شکم و باسنم زیفرون و تزریق میکنم.به نظرتون اینجوری ضرر داره؟ چون ی مقدار راه رفتنم بدتر شده احساس میکنم به خاطر اینه . به نظرتون میتونه این موضوع تو راه رفتن تاثیر داشته باشه؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2019/11/22, 04:37 AM)majid1 نوشته است: سلام.
من چون موقع تزریق روی پا و پشت بازوها خیلی درد احساس میکردم   دیگه فقط روی شکم و باسنم زیفرون و تزریق میکنم.به نظرتون اینجوری ضرر داره؟ چون ی مقدار راه رفتنم بدتر شده احساس میکنم به خاطر اینه . به نظرتون میتونه این موضوع تو راه رفتن تاثیر داشته باشه؟

تا جایی که من اطلاع دارم محل های متفاوت تزریق فقط به خاطر عوارض تزریق روی اون نقطه هست و به تاثیر دارو کاری نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : majid1

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی