امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه
منم از کارت سبزا دارم ولی همیشه باید برم تامین اجتماعی نسخه رو تایید کنم اینقدم بدمسیره که نگوconfused2confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
سلام
من ساکن شهرستانم آیا میتونم وقتایی که مثلا تهرانم داروم رو از یه داروخونه ی دیگه تهیه کنم؟confused2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : hadisss
سلام
من که فکر نمی کنم این امکان وجود داشته باشهicon_cryچون هرنفر توی داروخونه ی معرفی شده سهمیه دارهangry3داستان برای منم جالب شدwink2جوابش رو به ما هم بگو تا آگاه بشیمicon_biggrin
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss
قبلا فکر کنم حدیث در این مورد نوشته بود و گله کرده بود که چرا برای یه دارو باید برم شهر خودمون ؟ ! چون یه وقتایی از اهواز میاد تهران پیش برادرش و زمانی که تهرانه باید داروشو داشته باشه وگرنه اینجا نمیتونه بخره.
من حواله سینووکس دارم به اسم یه داروخانه خاص و حتا تو خود تهرانم فکر کنم نمیتونم از جای دیگه بخرم . البته تا حالا امتحان نکردم که از هلال احمر که مرکزیت داره هم میشه گرفت یا نه ؟!confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : محبوب64 , hadisss , OMG! , samiramiss
منم یه بار که توی اهواز بتافرون نبود رفتم از اصفهان تهیه کنم خیلی دردسر داشت و تاییدیه میخواست اونم فقط واسه یک بار! در غیر این صورت باید سهمیه مونو از اهواز به اصفهان تغیر میدادیم
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : hadisss , OMG! , nahid
بله برا منم همچین ماجرایی وجود داشته
اولا که توی شهرستان خودم یعنی بهبهان ربیف وجود نداره و فقط مرکز استانم یعنی اهواز داره. پس باید هر ماه من دویس کیلومتر برم تا اهوازو بیام برای دارو!
بعدشم سهمیه ی داروی من در اهوازه
بیمه ی من یعنی نیرومسلح حواله و این چیزا نداره و فقط هر ماه باید اول برم سازمان بیمه م و نسخه م رو تایید کنم و بعدش برم داروخانه و گرفتن دارو
تهران دو یا سه بار بهم ربیف دادن البته با شرط شروط و اینکه گفتن شما سهمیه ی داروییت در اهوازه و در تهران امکان دادن ربیف رو به شما نداریم
دفه آخر با رفتن به سازمان غذا و دارو و کلی سوال و جواب و در نهایت دادن مجوز کتبی بهم ربیف دادن و گفتن آخرین باره تهران بهت میدیم sad2
در اهواز دلیل رو جویا شدم و گفتن که همچین چیزی نیست و در هر جا باید بهت دارو بدن
بعد از پیگیریه بیشتر بهم گفتن که میتونی هر وقت تهران هستی بری و از کرج دارو تهیه کنی Huh
دیدم دنگ و فنگش زیاده که حالا بخواد تا کرج هم بری. البته مطمئنم کرج هم گیر میدادن که نمیشه و باید باز مجوز می بردم.
به همین دلیل مثلا این ماه که باید چند روزی در تهران می بودم، از همون اهواز جلوجلو داروی این ماهمو تهیه کردم ولی با بدبختی و خواهش و خانوم توروخدا تایید کن نسخه مو که باز میخوام برم تهران و اینا ashamed0006.gif

البته این قوانین برا داروها و بیمه های دیگه نمی دونم وجود داره یا نه اونا میتونن هر جایی دارو بگیرن. پس بهترین کار اینه که به بیمه ت مراجعه کنی و از اونا جزئیات کارشونو بپرسی
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : محبوب64 , OMG! , nahid
ممنون از همه ی دوستانicon_question

همه ی مشکلات به یه طرف اینکه مجبوریم دارومون رو توو دمای پایین نگه داریم و با خودمون حمل کنیم هم به یه طرف! باعث میشه حسابی دست و پا گیرمون بشه sad

دوست عزیز شرکت هایی که آمپول رو تهیه می کنن برای نگهداری و حمل اون هم راه حل دادن و برای هر نوع آمپولی کیف مخصوص همراه با یخ مخصوص و سایر تجهیزات رو ارائه میدن
مثلا برای ما که ربیف می زنیم این کیف تدارک دیده شده و کاملا مجهز هم هست و در سفر این کیف و یخش همیشه باهامه و محافظه دارومه.
برای سینوکس و داروهای دیگه هم دیدم که اونا هم کیف مخصوص دارن
محل سکونتتون کجاس؟ با انجمن ام اس شهر یا استانتون تماس بگیر و مراجعه کن میتونن بهتر راهنماییت کنن icon_question
 تشکر شده توسط : OMG!
ممنون حدیث جان ولی فکر نکنم کوپامر کیف مخصوص نگهداری داشته باشهconfused2

تشکر شده توسط : hadisss
من آمپول کوپامر رو دیدم
اما منم نمیدونم کیف مخصوص دارن یا نه confused2
به انجمن مراجعه کن شاید کیفی مناسب داشته باشن wink2
 تشکر شده توسط : OMG!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 125,725 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,264 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,195 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,629 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,213 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,829 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,790 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,409 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,846 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تغییر دارو 7714 31 18,787 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان