امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات تعادلی
بعضی وقتا موقع راه رفتن یهو پام پس می شکنه و می پیچه به نظرتون مال کفشه یا بد راه رفتن من یا این بیماری؟ الان چند ساله که این مشکل رو دارمangry2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد , kohedard
هلیا جون
اینی که میگی ممکنه برای هر کس پیش بیاد
خودت بهتر از همه میتونی متوجه بشی که بخاطر کدوم میتونه باشه عزیزم
چون کفشتو خودت میدونی مناسب هست یا نه و طرز راه رفتنتم همینطور
ام اس میتونه باعث این مشکل باشه اما یادمون باشه همه چی بخاطر ام اس نیست شاید یه سری علایمی که علتش میتونه ام اس باشه ولقعا مربوط به ام اس نباشه و ما خودمون به اون نسبتش میدیم
انشالله همیشه سلامت باشی icon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hessam , kohedard , helli
من وقتی مثلا یجای بالا باشم تعادل ندارم. یا وقتی از یجای باریک میخوام رد شم تعادل ندارم. خیلی ضایع بازی درمیارم.مردم فکر میکنن من خل و چلمlaughing3
......
 تشکر شده توسط : kohedard , helli , برگ 7
با سلام خدمت دوستان
من چند روزی هست که انگشتان پای چپم هم درد میکنن و هم بی حسی احساس میکنم توری که انگار انگشتان پام شکسته ولی پوستش هیچ حسی نداره و در راه رفتن تا حدی لنگ میزنم البته زیاد قابل دید نیست فقط خودم میفهممش که دکترم بهم گفت ام ار ای بیار ببینم پلاک فعال داری یا نه که برای 10روز دیگه وقت ام ار ای دارم
کسی هست که این مشگل منو تجربه کرده باشه
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد
(2015/04/07, 12:21 AM)kohedard نوشته است: با سلام خدمت دوستان
من چند روزی هست که انگشتان پای چپم هم درد میکنن و هم بی حسی احساس میکنم توری که انگار انگشتان پام شکسته ولی پوستش هیچ حسی نداره و در راه رفتن تا حدی لنگ میزنم البته زیاد قابل دید نیست فقط خودم میفهممش که دکترم بهم گفت ام ار ای بیار ببینم پلاک فعال داری یا نه که برای 10روز دیگه وقت ام ار ای دارم
کسی هست که این مشگل منو تجربه کرده باشه

من دقیقا این حالتو نداشتم . پاهام تا مچ خیلی گز گز میشد دیگه آخریا نمیتونستم راه برم. 10 تا کورتون گرفتم خوب شدن.ولی شما حتما ام آر آی برین.ایشالا که چیزی نباشه.icon_question
......
 تشکر شده توسط : kohedard
وای مرجان جون منم دقیقا این مشکل رو دارم وقتی میخوام از یه جای باریک رد بشمlaughing3

(2015/04/06, 10:21 PM)zenith نوشته است: هلیا جون
اینی که میگی ممکنه برای هر کس پیش بیاد
خودت بهتر از همه میتونی متوجه بشی که بخاطر کدوم میتونه باشه عزیزم
چون کفشتو خودت میدونی مناسب هست یا نه و طرز راه رفتنتم همینطور
ام اس میتونه باعث این مشکل باشه اما یادمون باشه همه چی بخاطر ام اس نیست شاید یه سری علایمی که علتش میتونه ام اس باشه ولقعا مربوط به ام اس نباشه و ما خودمون به اون نسبتش میدیم
انشالله همیشه سلامت باشی icon_questionicon_question

ممنون سمانه جانicon_question
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
منم وقتی بخوام از جایی ردبشم که میدان حرکتی مناسب نداشته باشه تعادل ندارم.........:60::60:
درکل تعادلم درحرکت پاهام دیده میشه.....confusedیعنی راه رفتنم.......confused
خداروشکر حمله نداشتم وتعادل دستام خوبه..........فقط راه رفتنم منو عذاب میده..........angry3angry3
مثلا امروز تعادلم بهم خورد و با صورت خوردم زمین .... کلی خون از دهنم اومد وصورتم الان تورم داره............sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : farda20032020 , برگ 7
برای برگشتن تعادل به وضع عادی باید به کاردرمانی مراجعه کنید تاسطح توانایی وبدنتون رو بسنجن وعلمی تر عمل وورزش براتون تجویز میکنن .. اگه خودشون لازم دیدن میگن که برین یوگا ، آب درمانی، پیاده روی و......
ان شاالله سلامت باشید
 تشکر شده توسط : alireza1111 , farda20032020
مشکلات زیادی بوده که در طول این سالها باهام اومده و رفته...agreement2
دوبینی ،بی حسی دست و پا ،کرختی و اسپاسم عضلات و خیلی چیزای دیگه....N_aggressive (35)rolleyes
تنها مشکلی که از همون اول اومده و دیگه نرفت عدم تعادله icon_cry sad
یه بار از دکتر خوشنام پرسیدم ،ایشون گفتن تنها مشکلی که در ام اس هیچ دارویی براش نیست همین عدم تعادله confused
خدایا شکرت....
(2017/04/22, 11:06 AM)mahdiye1989 نوشته است: مشکلات زیادی بوده که در طول این سالها باهام اومده و رفته...agreement2
دوبینی ،بی حسی دست و پا ،کرختی و اسپاسم عضلات و خیلی چیزای دیگه....N_aggressive (35)rolleyes
تنها مشکلی که از همون اول اومده و دیگه نرفت عدم تعادله icon_cry sad
یه بار از دکتر خوشنام پرسیدم ،ایشون گفتن تنها مشکلی که در ام اس هیچ دارویی براش نیست همین عدم تعادله confused
سلام
با تمرینات مخصوصی میتونید تا حدودی تعادلتون رو به دست بیارید. مثلا بازی گردو شکستم خیلی مفیده! هر روز یه مسافتی رو به اون شکل راه برید. یه وسیله ای به اسم دیسکوست هست که یه دایره از جنس لاستیکه و باید بادش کنید و سعی کنید روش بایستید. اینم خوبه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  << مشکلات صحبت کردن >> naazanin 17 13,402 2019/01/17, 11:19 AM
آخرین ارسال: helli
Rainbow مشکلات جدید و عوارض نادر toktam* 22 16,083 2016/01/18, 12:36 AM
آخرین ارسال: toktam*
  بررسی توکسین بوتولینوم برای حل کردن مشکلات مثانه در بیماران ام اس zenith 3 4,397 2013/09/13, 05:15 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان