امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی
عالی بود و خوب بود.

تشکر شده توسط : hamid , آیدا , howra66
متاسفانه به دلیل مشغله ی زیاد من شانس حضور در این سفر رو از دست دادم rolleyes
الان یه عالمه دلم داره میسوزه Confused
خیلی ... angry
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : parastoo joon , hamid , Ghost , شفا یافته , howra66 , dr. assadi , sargol
منم با این حال که خودم بچه تبریزم .... و بنده خدا ها برا منم همه چی رو اوکی کرده بودن به خاطر مشغله کاری نتونستم برم ....
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Ghost , Pooya.N , paeazan , آیدا , شفا یافته , howra66 , dr. assadi , sargol , سمانه میم
من همش میخواستم بپرسم پس آقای mehdernet2 کدومشون بودن ولی الان فهمیدم با تعجب زیاد شما اصلا ندیدینشون !!! confused
من اسم زهراوی رو اولین بار از ایشون تو همین سایت شنیدم ، وفکر کردم دعوت با کمک ایشون انجام شده ! خودشونم خبردار نشدن ؟!

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Pooya.N , hamid , Ghost , نازی ی , شفا یافته , howra66 , dr. assadi
نتیجه چی شد؟یعنی این دارو بیماری رو رو به درمان میبره یا این هم یه دارو هست مثل داروهای دیگه؟
 تشکر شده توسط : howra66
تا الان درمان برای ام اس وجود نداره دوست عزیز
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : howra66 , Pooya.N , Ghost , dr. assadi , sargol
میدونم که وجود نداره ولی با توضیحی که شما داده بودی فکر کردم این دارو با داروهای دیگه فرق میکنه
 تشکر شده توسط : howra66
گزارش سفر خیلی خوبی بود. خیلی خوب نوشته شده بود. عکسها هم قشنگ بود. خودمو در جمعتون حس کردم.icon_question

یادش بخیر پارسال هم در همین تاریخ رفته بودیم سفر مشهد. خیلی خوش گذشت. البته جای حمید خالی بود. چقدر زود گذشت!Rolleyes

مهسا چه خوب شد این عکسها را دیدم و مشکل یادآوری اسم برام حل شد.wink2
عزیزم واقعا بهت تبریک میگم که داروهای شیمیایی برات خوب جواب داده. براستی در مورد تو هیچ علامتی برای تشخیص ظاهری ام اس وجود نداشت. از روشی که نتیجه گرفتی با هر صحبتی نباید ناامید بشی و برات همیشه آرزوی سلامتی دارم.love51

حمید جمله منو کپی برداری کردیwink2

من هم همیشه ام اس را با سرماخوردگی مقایسه می کنم اما از زاویه دیگری.icon_cry

ام اس را همه جوره لمسش کردم. مدتها که مشهود نبود، مدارا کردم. بیماری که پیشرفت کرد شروع به مبارزه کردم. 18سال گذشت...

برای این با سرما خوردگی مقایسه میکنم چون یقین پیدا کردم که علتش تغذیه هست. و این علت خیلی ساده ای هست و چون براحتی قابل پیشگیری هست و از طرفی اگر رعایت نشه مانند سرماخوردگی که منجر به ذات الریه هم میتونه بشه قابل مقایسه هست.
از طرفی میگم شبیه سرماخوردگی چون به سادگی سرماخوردگی با داروهای گیاهی درمان شدم.icon_biggrin

معما چو حل گشت، آسان شود.icon_cry
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : mari , ostad2000 , آیدا , hamid , Ghost , مـه ســـا
(2012/10/28, 12:20 PM)mahta نوشته است: میدونم که وجود نداره ولی با توضیحی که شما داده بودی فکر کردم این دارو با داروهای دیگه فرق میکنه

این دارو از تخریب غشا سلول عصبی جلوگیری میکنه. پیشگیری از بیماری خودش میتونه نوعی درمان محسوب بشه. ضمنا تحمل به این دارو خیلی خوبه و عوارض شبه انفولانزا نداره و بعد از 3 ماه که سیستم ایمنی بدن با دارو اداپته بشه فرد میتونه ماه ها به راحتی دارو رو استفاده کنه و نتایج خوبی در کاهش حملات و عدم پیشرفت بیماریش بگیره بی دلیل نیست که این دارو 19 ساله جایگاه خودشو در دنیا حفظ کرده و هنوز هم پر مصرف ترین داروی ضد ام اس هست تو آمریکا
 تشکر شده توسط : dr. assadi
علی داداش من تو بحث قبلی شما هم همین صحبت رو کردین نوشتین پر مصرف ترین داروی ام اس در آمریکا...همون جا دو سه تا لینک دادم صحبتهای دکتر عظیمی رو هم گذاشتم رو وب سایت...پر مصرفترین داروی ام اس امریکا تایسبری هست....
این دارو داروی خط اوله دفاع در ام اسه....داروی 29 درصدیه....بماند به علت کم عارضه بودن و تحمل پذیری خوبش داروی خوبی بین داروها محسوب میشه...ولی هیچ وقت قدرت کنترل تای سبری و فنگولیمد و المتوزوماب و ریتوکسیماب رو نداره...
این یک شبه پروتیین به میلین هست..برای جلوگیری از تخریب اصلی وارده بدن میشه...که گفتم 29 درصد کاهش عود میده
(2012/10/28, 11:50 AM)mahta نوشته است: نتیجه چی شد؟یعنی این دارو بیماری رو رو به درمان میبره یا این هم یه دارو هست مثل داروهای دیگه؟
این فرمایشی که شما کردین ...این دارودرمان نیست...اینکه دارو بتونه عود رو در ام اس کنترل بکنه و اجازه نده بیماری دوباره عود کنه کافیه....نه هیچ درمانی برای ام اس وجود نداره....درمان اون حساب میشه که شما دارو رو بگیرین و دیگه هیچ وقت هیچ حملهای به وجود نیادکه همچین چیزی وجود نداره....فقط کاهش دهنده سرعت پیشرفت بیماری هستن....داری قوی وجود داره...ولی 1-عوارض جانبی بسیار قوی و حتی کشنده2- هزینه بالای درمان...باعث میشه تقزیبا بشه گفت وجود ندارن...من رو ریتوکسیماب و المتوزوماب داروهایی بودن که بیماری رو بهبود دادن و بازگشت ناتوانی در بیمار هم حتی داشتن...ولی خوب گفتم به مون دو دلیل بیان شده میشه گفت دارو اصلا وجود نداره

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : آیدا , paeazan , hamid , نازی ی , Ghost , علی99

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,636 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,265 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  گزارش صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر 114 70,695 2013/08/26, 12:15 PM
آخرین ارسال: بیخیال
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,732 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان