امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی
(2012/10/25, 10:58 AM)آیدا نوشته است: آخی عزیزم کی باورش می شه که شما ام اس دارید.خدااااااااااsad2sad2sad2

من که واسم مهم نیست هر چقدر اخی و ... بگید !!
ولی این جمله دقیقا همون جمله ایه که 90% ام اسی ها ازش بیزارن !!
منم کلی خودمو کشتم که بچه ها اوکی دادن واسه گذاشتن عکس و احتمالا الان بگن دیدی گفتیممممم ؟؟؟
( البته در کمال ناباوری اولین باری بود که به بچه ها گفتم عکس ها رو میزارم و همه اوکی دادن ، جمله بالا با اقرار تمام بود )

لااقل این کلمه آخی رو یه ام اسی به یه ام اسی دیگه نگه !! شما بگید چجوری از جامعه انتظار داشته باشیم نگن ؟؟؟

هر چقدر خواستید به من تو پیغام خصوصی آخی و از این جور جملات ترحم آمیز بگید چون هیچ تاثیری روم نداره ولی به کس دیگه ای نگید

ام اس هم چیزی نیست که حالا ام اس داشته باشیم حتما باید مشکل خاصی داشته باشیم .
وضعیت تغییر کرده و الان بیش از 80% مبتلایان به ام اس دقیقا مثل این جمع هستند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : نازی ی , paeazan , آیدا , roya-n , ابراهیم , Pooya.N , edarzi , عمومهربان , parastoo joon , niloufar , شفا یافته , howra66 , mari , dr. assadi , sargol , سمانه میم
من اگر جسارتی کردم به کسی، عذرخواهی می کنم اما خودم هم شامل همین هستم من هروقت فیلمی عکسی از خودم می بینم هزار بار به خودم میگم آخی آیدا کی فکرش میکرد ام اس بگیری کی باورش میشه ام اس داری و این جمله هم که نوشتم واقعا از روی دوست داشتن بود. واقعا دلم به حال خودم و افراد مثل خودم می سوزه خب . همه جوون همه تحصیل کرده همه با فرهنگ و با شخصیت sad2

و این واقعیت رو هم بگم روزی که بهم کارت ام اس دادن وقتی عکسم رو پای اون کارت دیدم خیلی گریه کردم sad2
دلم می سوزه واسه همه واسه خودم
خودمم اگر یکی ببینتم باور نمی کنه که ام اس دارم و این جمله رو هم شاید بهم بگن
love51زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که عمری به اجبار خواهیم خفتlove51
 تشکر شده توسط : paeazan , howra66 , omid , سها
عاليييييييييييييييييييييييييييييييييييييييagreement2
شماها بهترينيدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
icon_questionicon_questionicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : hamid , melody , Pooya.N , howra66
ام اس دیگه واقعا چیزی نیست که بخوای واسش گریه کنی
بهتره به جای گریه کردن کمک کنیم به اونی که واقعا مشکل داره
به اینکه طرز فکر جامعه درست بشه
به اینکه یه ام اسی به خاطر ام اس کارهایی رو که پیدا میکنه از دست نده
به اینکه یه دختر یا پسر به خاطر ام اس از ازدواج صرف نظر نکنه

تو ذهن من ام اس مثل سرماخوردگی میمونه .
شک نکنید که اگر سرما خوردگی رو هم سخت بگیرید و منتظر بدتر شدن باشید لحظات سختی رو تجربه میکنید
به جمله پارسال ام اس سنتر خیلی اعتقاد دارم که ام اس تلنگریه برای بهتر زیستن
تا زندگی رو سخت میگیری با یه حمله بهت تلنگر میزنه که فلانی زندگی این نیستا ! داری راه رو اشتباه میری زود بفهم و برگرد
اگه هم سریع متوجه بشی و زندگیت رو راحت تر دنبال کنی اون تلنگره زود از بین میره ولی اگه همچنان سخت گیر باشی و پافشاری کنی با یه تلنگر شدید تر بهت میفهمونه . وای به روزی که با هیچ کدوم از این تلنگر ها نفهمیم زندگی خیلی ساده تر از این حرفاست
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : آیدا , مـه ســـا , نازی ی , melody , paeazan , Pooya.N , aalieh , عمومهربان , parastoo joon , niloufar , شفا یافته , howra66 , parisa2011 , sargol , omid , سمانه میم , زهرا59 , ارزو
الهی آمین innocent0001.gifinnocent0001.gif
love51زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که عمری به اجبار خواهیم خفتlove51
 تشکر شده توسط : Pooya.N , عمومهربان
(2012/10/25, 11:50 AM)hamid نوشته است: ام اس دیگه واقعا چیزی نیست که بخوای واسش گریه کنی
بهتره به جای گریه کردن کمک کنیم به اونی که واقعا مشکل داره
به اینکه طرز فکر جامعه درست بشه
به اینکه یه ام اسی به خاطر ام اس کارهایی رو که پیدا میکنه از دست نده
به اینکه یه دختر یا پسر به خاطر ام اس از ازدواج صرف نظر نکنه

تو ذهن من ام اس مثل سرماخوردگی میمونه .
شک نکنید که اگر سرما خوردگی رو هم سخت بگیرید و منتظر بدتر شدن باشید لحظات سختی رو تجربه میکنید
به جمله پارسال ام اس سنتر خیلی اعتقاد دارم که ام اس تلنگریه برای بهتر زیستن
تا زندگی رو سخت میگیری با یه حمله بهت تلنگر میزنه که فلانی زندگی این نیستا ! داری راه رو اشتباه میری زود بفهم و برگرد
اگه هم سریع متوجه بشی و زندگیت رو راحت تر دنبال کنی اون تلنگره زود از بین میره ولی اگه همچنان سخت گیر باشی و پافشاری کنی با یه تلنگر شدید تر بهت میفهمونه . وای به روزی که با هیچ کدوم از این تلنگر ها نفهمیم زندگی خیلی ساده تر از این حرفاست
چون حالت بد نشده که بهش میگی سرما خوردگی آقا حمید
اگه ام اس حالتو بد میکرد،اگه نمیتونستی راه بری،اگه بعد از تزریق حالت خیلی بد میشد و مثل دیشب من فلج میشدی و خونوادت به سختی میبردنت توالت و توی توالت میوفتادی ، اگه به جای اینکه بشی عصای دست پدر مادر پیرت میشدی وبال گردنشون،اگه دکتر بهت بگه باید یه درمان قوی تری رو دنیال کنی و پول اون درمان رو نداشتی،اگه شاگرد اول کلاس بودی و هم ردیفات الان ارشد گرفته و استاد بودن اما تو همچنان در کاردانی مونده بودی و هزار چیز دیگه الان نمیگفتی ام اس یه سرماخوردگیه

هی میگین طرز فکر جامعه
من اصلا به طرز فکر جامعه فکر نمیکنم،برام مهم نیست اصلا
به هرکی هم گفتم ام اس دارم گفتم یکی ازدوستام سه سال زودتر از من بیمار شذه و اگه الان ببینیش نمیفهمی بیماره انقدر که سرپاست
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : parisa2011 , یه غریبه , hamid , ابراهیم , Hasty , Pooya.N , paeeze , zenith , edarzi , عمومهربان , آیدا , parastoo joon , simin , niloufar , شفا یافته , howra66 , omid , سمانه میم
آقا حمید ممنون ازگزارش و عکس های قشنگتون icon_questionicon_question
با حرفهای پاییزان موافقم . agreement2 شما که احساس میکنین ام اس مثل سرماخوردگیه ، تازه به ام اس مبتلا شدید اونهم خوشبختانه از نوع خفیفش .
اگه مثل من 23 سال باشه که ام اس داری و موقعی که مبتلا شدی هیچ کس حتی دکترها هم آشنایی با ام اس نداشتن و اولین بار بود که اسم ام اس را میشنیدی و سختی های زیادی کشیده بودی و حالا روی ویلچر بودی و اکثر ام اسی ها هم از شنیدن کلمه ویلچر بیزار ؛ اون موقع نمی گفتی مثل سرماخوردگیه.
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hamid , paeazan , ابراهیم , Hasty , Pooya.N , edarzi , آیدا , شفا یافته , howra66 , mari , omid , سمانه میم
منم ازتون تشکر ویژه دارم که رفتین بازدید و گزارش بازدید رو اینحا برای ما گذاشتین
فقط 1 سوال فنی دارمTongue

میشه بگین این قرعه چه جوری و از بین کیا انجام شد؟؟؟؟؟؟؟confused2
ببخشید من حورا و مژده رو نمیشناسمconfused2confused2confused2
چرا مثلا سینا رو که خودش اهل تبریزه نبردین؟؟؟؟؟؟؟؟ طفلی گناه داشت میبردینش مامانش رو میدید دیگهTongue
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : parisa2011 , آیدا , howra66
قرعه کشی در اخرین دیدار ام اس سنتر از بین شرکت کننده ها و در حضور همه دوستان انجام شد .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Pooya.N , parisa2011 , آیدا , paeazan , howra66 , sargol
دوستای عزیز بابت گزارشتون یه دنیا ممنونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خیلی خوب بود agreement2agreement2agreement2agreement2
ایشالله همیشه موفق باشید icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hamid , آیدا , howra66 , سمانه میم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,642 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,268 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  گزارش صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر 114 70,707 2013/08/26, 12:15 PM
آخرین ارسال: بیخیال
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,736 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست