امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره نگار هم فرشته شد
وقت بخیر

همه ما سلامتی نسبی داریم درجه های سلامتی فرق می کند

قسمت هایی که کار می کند شمارش کنیم و تشکر از خالق خود

این تز من است

مادم با واکر راه می رود خواهرم msدارد مشکل دارد زیاد

ولی اینها را ولش کن - با وضع موجود بساز همه سلامتی نسبی

دارند قسمت پر لیوان را نگاه کن

برادر شما
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : nazii , reyhaneh , نگار1353 , ساغر , sara-m , Ghost , غزل , mehdernet2 , شفا یافته
sad2 من تشکر زدم ...یعنی اینکه ناراحت شدم.

ایشالا که همه خوب میشن

واقعا این وقتا چیزی برای گفتن ندارمangry3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : Ghost , mehdernet2
این آیه از قرآن هم خیلی کمک می کنه
وَ اِنْ‌يَمْسَسْكَ اللهُ بِضُرٍ‌ فَلا كاشِفَ لَهُ اِلّا هُوَ وَ اِنْ يَمْسَسكَ بِخَيْرٍ فَهُوَ عَلي كُلِّ شَيءٍ قديرُ

و گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : parisa2011 , نگار1353 , mari , Ghost , شهرزاد , غزل , mehdernet2 , آیدا , MFhealth , roya-n , شفا یافته
آقا مهدی عزیز همسرتون به محض اینکه تحت درمان قرار بگیره عوارضش کم و کمتر میشه . می تونه کاملا مثل یه آدم عادی باشه ، اگر روحیه اش خوب باشه . پس به روحیه خودتون و همسرتون کمک کنید و منتظر باشید و ببینید که به زودی بعد مدتی که از شروع درمان بگذره چقدر حال همسرتون بهتر میشه . ضمنا یادتون نره تا دوره ای که همسرتون تحت درمانهای اولیه کورتونه ممکنه یه سری عوارض حاشیه ای هم داشته باشه و به خصوص از لحاظ روحی خیلی ضعیف بشه ، اما همه اینا گذرا و مقطعیه . ما همه ام اس سنتریها کنارتون هستیم
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بی تـــا , نگار1353 , mari , nafass , yummy , sara-m , Ghost , mehdernet2
سلام داداش
به همسر گرامی سلام برسون. با سایت لینکش کن اینجا روحیه بچه ها عالیه. همه مشکل هم رو درک میکنن. انتقال تجربه ها راهنمای خوبی برای همه هست.
سلام مخصوص به همسر گرامی برسون.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : نگار1353 , spring , Ghost , mehdernet2 , شفا یافته , parisa2011 , nazaninamiri70
اقا مهدي اصلا نگران نباشيد خدا بزرگه خوبه كه خودتون اينجا بوديد و ديديد كه بچه هاي ام اسي هيچ مشكلي ندارن پس فكر نكنيد اخر دنيا شده من فقط ميتونم بگم همشهري هر كمكي باشه من در خدمتم agreement2براتون دعا ميكنيم Angel
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : spring , Ghost , mari , mehdernet2 , شفا یافته
آقا مهدی عزیز امید وتوکلت به خدا باشه
خدا کاراش حکمت داره همه کاراش حکمت داره
 تشکر شده توسط : Ghost , mari , mehdernet2 , شفا یافته
کاش خانومتون هم عضو میشد تا اگر نگرانی داره اینجا بین بچه ها دغدغه هاش کم بشه و از بین بره.
به هر حال هر چی وسعت شناخت آدم از بیماریش بیشتر بشه و با واقعیت روبرو بشه دیگه فکر و خیالات واهی به سرش نمیزنه.
ارتباط با بچه های سایت میتونه خط بطلانی بکشه بر ذهنیت های اشتباه در مورد ام اس.Blush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : Ghost , mehdernet2 , شفا یافته
سلام مهدی عزیز
بهترین راه اینه که اول از همه خودت آروم باشی تا بتونی نگارعزیز رو آروم کنیicon_questionicon_question

=======
بچه ها واسه داداش و خواهر منم دعا کنید جفتشون بیمارستانن مثلا من نمیدونم به همین خاطر نمیتونم حالشونو بپرسم و کلی نگرانم sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : nahid , Ghost , شيدا رها , mari , naazanin , mehdernet2 , نازی ی , ساغر , roya-n , شفا یافته , parisa2011 , Maryam95
سلام اين چند روزه گرتاره ام ار اي اينا بودم
مي دونين بچه ها دكترش بعد معاينهگفت ممكنه چيز ديگه اي باشه
نمي دونم.بازم نوشت واسه ام ار اي تزريقي
حيوني نگار شب ساعت 3 شب بردمش پژواك
خيلي گريه كردم وقتي و دستگاه بود.انگار داشتن زجر كشم مي كردن
امروز مي ريم تا جواب آخرو بگيريم
دعا كنين برامون.قربون دل همتونبرم.خدا صداي شمارو از من گناهكار بيشتر مي شنوه
دعا كنين امروز خندون از پيش دكتر بيايمبيرون
دعا كنين
خدا خواهرو برادرتو شفا بده
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : نازی ی , ساغر , ابراهیم , Ghost , mari , roya-n , شفا یافته , parisa2011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان