امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزشی با عنوان " کنترل استرس "
یه سوال

میشه کسانیکه کارتی ندارن که نشاندهنده بیماریشون باشه یا کلا عضو نیستن هم در این کلاسها شرکت کنن البته نه همشو مثلا یکیشو یا دو تاشو یا نه باید حتما عضو باشی یا چک میکنن ؟

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : آیدا
عالیه لاعقل دیگه استرس نداریم
 تشکر شده توسط : آیدا
به نظر من تشکیل چنین کلاسهایی با چنین عناوین در چنین شرایطی کاملا بی معناست. و مثل این میمونه که شما گرسنه اید و نان ندارید بخورید انوقت یکی شما رو ببره سر کلاس بشونه که بهتون درس اخلاق بده که دزدی کار زشتیست.
ربطی نداره به مثالی که زدی ؟
من میگم میشه یا نه

بهرحال منصرف شدم این همه راه بیام دیگه بس که حرفهای تکراری شنیدیم خودمون میدونیم ایندمون چیه و چه خواهد شد حالا چه بی دارو چه با دارو بیخیال

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
اوهوم...باز جو گرفتم رفتم چشم اینترنت و در آوردم...agreement2

به این نتایج رسیدم....آقا من نمیدونم ولی یه حسی بهم میگه این روشهای رفع استرس و این چیزا کارامد نیست....اگر میخواین استرس کنترل بشه میشه با سرترالین درمان رو آغاز کرد...20 میلی گرم...دارو فوقالعاده کم عارضهای هست..گیرنده سرتولین(نمیدونم چیه فقط یه چیزیه که باعث سر خوشی میشه)در مغز....
اگر جواب نداد میتونن درمان های سه حلقهای رو شروع کنن...ون لافاکسینو این چیزا...
و در نهایت اگر باز جواب نداد از گروه ssr استفاده میکنن مثل سیتالوپرام و فلوکستینو این چیزا....
اگر دیگه جواب نداد به کسی مربوط نیست ...مشکل از گیرنده هست دستکاری فرستنده نکنید...خدا کمک کنه ...confused2confused2
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeeze , آیدا , golshid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان