•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 9 : سیستم چت روم
انگار همین دیروز بود بعد چند وقت که سرم شلوغ بود اومدم سایت و دیدم چت روم بسته شده کلی غصم شد دوستای ماهی تو چت روم داشتم اما خب منطقی بود چون ناظرین سایت رباط نیستن که هر لحظه تو چت روم باشن!یه بار دیگه هم چت روم باز شد و باز بسته شد تا این آخریه که یه گله جا تو صفحه اصلی برای چت باز شد که یه بار اومدم دوسش نداشتم.ولی خب انگار مسائلی که باعث بسته شدن چتهای قبلی شد برطرف شدنی نیست .فکر میکنم بهترین تصمیمو گرفتین این دندون با پر کردنو عصب کشی درست نشد،خب وقت کشیدنش بود(البته اگه بعدا مصنوعیشو نذارینWink)
ممنون که هستین و حواستون هست.
 تشکر شده توسط : Ghost , amirfarhag , فرناز , sooorooosh , آرزو , simin , Pooya.N , نگار1353 , hamid , شهرزاد , Hasty , Sina , نازلی , niloufar
سلام به همه دوستان
ببین چند روز من نبودم چه کارها کردینا.من تازه داشتم به چت عادت میکردم چرا بستینش؟؟؟خوب حتما لازم بوده که این کارو کردن.وقتی کسانی که توی این رشته صاحب سبک بودن میگن کار درستی بوده حتما کار درستی بوده و توش بحثی به میون نمیاد.فقط یه چیز بگم و برم.توی اخرین چتم بطور ناگهانی قطع شده و از همین جا از سروش و و و ؟؟؟؟یادم نمیاد فکر کنم سیمین بود یا سیما .به هر حال عذرخواهی میکنم.امیدوارم که ازم دلگیر نشده باشن.
از همه دوستانی که توی این چند مدت توی چت بهت کمک کردن و راهنماییم کردن کمال تشکر رو دارم و اگه دوباره چت درست شد داخلش فقط از بیماریتون و داروهاتون و بدبختیاتون صحبت کنین تا بسته نشه.
زخم خونینم اگر به نشود،به باشد
خنک آن زخم که هر لحظه مرا مرهم از اوست
 تشکر شده توسط : ساحل , نگار1353 , amirfarhag , paeeze , sooorooosh , hamid , Hasty , Ghost , simin , leili
من نمیفهمم چرا به جای حل کردن مسئله صورتش رو پاک می کنیم ، برای 1 بینماز در مسجد رو نمی بندن برای چندتا مشکل کوچیک هم نباید چت روم رو بست اما بازم مهمون خر صاحبخونست شما تصمیم گرفتین ما هم می گیم به دیده منت!!!!!!!!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ساحل , نگار1353 , paeazan , hamid , amir abbas , Hasty , simin , ابراهیم
سلام به همه
من از تعطیلی چت خوشحال نیستم. ولی لازم بود یه جورایی!
قدیم ها بچه ها تو چت روم احترام بیشتری به هم می ذاشتن و . . .
موفق باشید
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : شهرزاد , نازلی , نگار1353 , hamid , Hasty , Ghost , فرناز , shadi.green86 , leili
ما نیز راضی هستیم ...
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , sooorooosh , نگار1353 , hamid , Hasty , Ghost , فرناز
سلام بر اقايون بالا دست و همچنين دوستهاي گلمicon_question
راي گرفته شده اما هر كسي حق داره حرف و نظرش و بگهwink2
خونه جايي نيست كه تعداد افرادي كه همخون هستن و پدر ومادر مشتركي دارن باهم زير يك سقف زندگي ميكنن...بلكه خونه جايي هستش كه افرادي با شخصيت و عقايد متفاوت اما با هدف حفظ احترام و محبت همديگه و حريم خونه كنار هم زندگي ميكنن اين افراد گاهي باهم اختلاف پيدا ميكنن بحث ميكنن همدردي ميكنن قهر و اشتي ميكنن و غيره و زماني رو براي شناخت خودشون و ديگران سپري ميكنن اما مهم اين هستش كه حدو حدود خودشون و بفهمن...سايت ام اس هم خونه همه ماست ما كنار هم روزهايي زياد..لحظات خوب و بد ..شادي و غم زيادي و سر كرديم...نبايد اينطور ميشد نبايد...ماها كه هم درديم چرا باهم بديم؟
هر كس چيزي گفت از بسته شدن چت اما من ميگيم اگر گله اي هست از خودمون بايد بكنيم چون هر چيزي ميتونه هم موجب ازار باشه هم ارامش..مثل موبايل و ماهواره و غيره..چت هم همينطوره فقط بستگي به نحوه استفاده و برداشت ما داره...اگه ماها كه حساس ميشيم و گاهي عصبي و زود رنج نتونيم چت و يه دنياي مجازي و حفظ كنيم چطور ميتونيم از پس دنياي حقيقي و ادمهاش بر بياييم؟اينجا ميتونه با چند تا حركت اشتباه و بد بسته بشه اما وجود و نيمه نادرست خودمون و چي؟؟؟وگرنه خيلي راحت ميتونيم تايپيكهاي ديگه يا گفتگو رو هم با مشكل روبرو كنيم ايراد تو چت نيست ايراد تو چت وجود خود ماست....اصلاحش كنيدagreement2icon_question
ممنونمicon_question
اميدوارم كه همه از من راضي باشن و رنجشي بود به بزرگواري خودشون ببخشنicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ساحل , نگار1353 , نازلی , sooorooosh , mohabat , hamid , niloufar , شهرزاد , Hasty , Ghost , paeeze , simin , hilda , ورپریده , leili , ابراهیم
(2012/09/09, 03:20 PM)leili نوشته است: انگار همین دیروز بود بعد چند وقت که سرم شلوغ بود اومدم سایت و دیدم چت روم بسته شده کلی غصم شد دوستای ماهی تو چت روم داشتم اما خب منطقی بود چون ناظرین سایت رباط نیستن که هر لحظه تو چت روم باشن!یه بار دیگه هم چت روم باز شد و باز بسته شد تا این آخریه که یه گله جا تو صفحه اصلی برای چت باز شد که یه بار اومدم دوسش نداشتم.ولی خب انگار مسائلی که باعث بسته شدن چتهای قبلی شد برطرف شدنی نیست .فکر میکنم بهترین تصمیمو گرفتین این دندون با پر کردنو عصب کشی درست نشد،خب وقت کشیدنش بود(البته اگه بعدا مصنوعیشو نذارینWink)
ممنون که هستین و حواستون هست.
بنظر من بهترین تصمیم رو نگرفتن
ما نمیگیم ناظرا رباطن اما ما هم نه بچه ایم و نه خلافکار که کسی بخواد مثل رباط بالا سرمون باشه.

نمیدونم چیا دیدن تو چت روم که بستنش.من واقعا نمیدونم.

بخاطر چند تا شوخی؟ من به شخصه وقتی شوخیها و ... به دلم نمینشست فقط نگاه میکردم و چت نمیکردم. اما دلیلی برای بستن چت روم نمیبینم.

مسئولان عزیز شما تر و خشک رو با هم سوزوندین

اگه آشنایی و صمیمیت بچه نبود به این فکر کردین که چقدر آمار اعضای سایتتون کم میشد؟ خب بچه ها تو همین چت روم با هم آشنا شدن.من به شخصه با چندین نفر تو چت روم دوست شدم.

من که بهم برخورد که عین بچه ها و آدم بدها دارین برخورد میکنین با هامون.
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : simin , پروانه , نازی ی , sooorooosh , ساحل , ابراهیم
بهتره بگم تقريبا با پاييزان موافقم چون خوبي ها و نقاط مثبت چت ناديده گرفته شد خيلي ها از اينجا با سايت اشنا شدن و دوست شدن بارها شد اونجا با بچه ها با تازه واردها همفكري و كمك و همدردي كرديمicon_question....حالا درباره مشكلات و بحث شدن ....بهتره بگم هميشه همه گناه ها گردن يك نفر نيست و هميشه مقصر صد در صد يكي نيست هر دو طرف بحث مقصر بودن اگه بحث يا مشكلي بين دو نفر بوجود اومده..گاهي بهتره يكي از طرفين سكوت كنه يا كوتاه بياد تا حل بشهagreement2
تازه تو چت نوشته ها ميره و بعدنميبيني چي به چي بوده همه راحت حرفشون و ميزدن و اروم ميشدن يا از دلتنگي و ناراحتي در ميومدن...اما تو تايپيك ها يا گفتگو ثبت ميشه و تو پروفايل طرف هم ميمونه و هر زمان قابل ديدنه درسته كه تايپيكها قابل كنترله و چت نه...اما هدف تغيير طرز فكر يا روحيه طرف هستش نه كنترل و فراري يا ساكتش كردنwink2
ممنونlove51
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : پویش , ساحل , hamid , Ghost , Hasty , ابراهیم , paeazan
سلام من فقط چندروز نبودم از دوری من همه چیز به هم ریختangry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
از همه مسئولان سایت که به فکرانجمن وحفظ اون هستندکمال تشکر را دارم ولی به نظر من به جای بستن چت روم باید فرهنگ سازی کنیم وکاربران درهنگام عضویت متوجه باشندکه تمامی اعضای این سایت همچون اعضای یک خانواده درکناریکدیگر بوده وهرکس موظف به حفظ حریم و احترام طرفهای مقابل می باشد.
چت هرچند به دلیل عدم رعایت وکم لطفی بعضی از دوستان گاهی اوقات دردسرساز بود اما می توانست محیطی شاد وپرنشاط برای تخلیه روحی وفشارهای عصبی دوستان باشد.محیطی سالم وبه دور ازاسترس که بتوانی با همدردی با دوستان دیگرغمی از دل دیگران برداری اما افسوس...................................
پس بیایید بجای اعتراض به مسئولین در رفتارهای خویش تجدیدنظر کنیم.زیرا اگر اقدامات بجا وبه موقع دوستان نباشد خدای نکرده زمانی می رسد که (خانه امان)سایتمان را از دست بدهیم.
در هرصورت خوشحالم که این اتفاق درنبود من به وقوع پیوسته است چون دوست ندارم تصویر زیبای سایت ودوستانم که در ذهنم است با صحبتها ودعواهای کودکانه تیره شود.
همیشه وهمه جاپاینده وسرسبز باشید.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : شهرزاد , ساحل , hamid , Ghost , Hasty , ابراهیم
من فقط یکی دو بار توی چت روم سلام کردم!
اما اغلب مطالبش رو میخوندم. از حق نگذریم تا جایی که بودم محیط بدی ندیدم.
اما این سایت رو ما درست نکردیم که ما بخوایم در موردش تصمیم گیری کنیم.
به نظر من همون کسی که بودن چت روم رو لازم دونست حالا لازم نمیدونه.
و شرط همکاری ما موافقته. و البته تشکر، از این همه احساس مسئولیت و مدیریت.
همگی موفق باشین. چه موافقا چه مخالفا!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hamid , Ghost , Hasty , ابراهیم , پویش , leili , ساحل

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,744 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,337 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,288 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,856 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,331 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,132 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,165 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,066 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان