•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
من اصلا ران نميزنم وقتي ران ميزنم چون خودم ميبينم حالم خيلي بد ميشه
با دكترم صحبت كردم گفت مشكلي نداره
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : ارزو , رضا محمدی ها
سلام . من داروی اکتوکس استفاده میکنم و راضیم شکر . جالبه بدونید که در بروشور این امپول گفته به هیچ عنوان به باسن تزریق نشه چون اثرش کم میشه یا اثر نمیکنه بخاطر وجود لایهای چربی !!!!!!!!!! و تزریق در بازوها و ران های پا انجام میشه .هر هفته جای تزریق به صورت چرخشی جهت عقربه های ساعت عوض میشه و اینطوری تا برسی جای اول مثلا روی بازوی دست راست یک ماه میگذره و بعد از هر تزریق با یخ کمپرس میشه . اولش شاید پیچیده بیاد ولی نه جاش سفت شده نه دردش زیاد می مونه ....... شما ها هم به این صورت برین که بهتون امورش بدنicon_question icon_question البته ببخشیدا icon_question
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : نازلی
براي تپل مپلي ها خيلي راحته كه به بازو و ران تزريق كنن اما براي لاغرها مناسب نيست.
من تا به حال به بازو نزدم! در ضمن هم پزشكان (هر 4 دكتري كه منو ويزيت كردن)، هم پرستاري كه براي آموزش تزريق سينووكس معرفي شده بود و هم شركت سينا‍ژن هم عقيده هستند كه محل تزريق ميتونه بازو، ران يا باسن باشه! فقط گفتن براي تزريق در بازو بايد كسي كمك كنه . اما باسن و ران مشكلي نيست و به تنهايي هم ميشه تزريق كرد!
 تشکر شده توسط : min00 , SSA , hadisss , A.Kh
دوستان کیا دارو سینوکس تا تاریخ 13/03/1391 تهیه کردن؟

چون من با نرخ جدید خریدم و گفتن همین قیمتشه دیگه چون گرون شده

من خریدم 37000 تومن
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nahid
من 6 خرداد گرفتم همون 500 تومن ناقابل
ولی بازم با سوزنای غیر نرمال
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : nahid
من حدود 15 روز پیش خریدم همون قیمت قبلی 18500 ولی هردو سوزنش همون سوزن تزریقه که کوتاه و ضخیمتره و برای کشیدن محلول مشکل برامون پیش میاد.
توی تاپیک درخواست از شرکت سیناژن نوشتم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : AVID2000
سلام من 2 هفته است که دکتر گفته همسرم مشکوک به ام اس است و باید سنووکس تزریق کند. سوال من اینه که دیشب وقتی مایع بعد از حل شدن رو می خواستیم تو سرنگ بکشیم حبابهای سفید جمع شده بود. آیا اثر دارو از بین رفته؟Confused
سلام.
اولین تزریق بوده ؟ تزریق سینووکس با تزریق آمپولهای معمولی فرق داره ، نباید هم زده بشه و کف کنه ، باید به آرامی مایع رو بکشید . اون حبابها حتما حباب هوا بوده .
باید تزریق رو در مراکزی که شرکت سیناژن یا انجمن ام اس معرفی می کنه انجام بدید و خودتون برای تزریق زیر نظر همون مراکز آموزش ببینید.شرکت سیناژن یه شماره تلفن رو اعلام کرده که شبانه روز پاسخ گوی سؤالات هست : 09363094949
این تاپیکها رو هم ببینید:
http://mscenter.ir/Thread-%D8%A7%D8%B7%D...A%98%D9%86

http://mscenter.ir/Thread-%D8%AF%D8%B1%D...A%98%D9%86
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
دوستان ببخشید سوالی داشتم

ما اولین تزریق سینووکس میخواهیم انجام بدیم آیا به عضله باسن هم میشه تزریق کرد؟ یا فقط دست و ران هستش؟

برای اولین تزریق 1/4 گفتن تزریق بشه چه کارهایی باید انجام بدیم هرچی به ذهنتون میرسه بگین love51
(2012/09/12, 11:44 AM)mysis نوشته است: دوستان ببخشید سوالی داشتم

ما اولین تزریق سینووکس میخواهیم انجام بدیم آیا به عضله باسن هم میشه تزریق کرد؟ یا فقط دست و ران هستش؟

برای اولین تزریق 1/4 گفتن تزریق بشه چه کارهایی باید انجام بدیم هرچی به ذهنتون میرسه بگین love51

بله به عضله باسن هم میشه تزریق کرد.تازه بهتر هم هست.چون عضله دست کوچیکتره.بهتره بار اول تزریق کنی و ببینی عکس العمل بدنت چیه.اگه بعد از تزریق،تب و لرز داشتی،بهتره برای دفعه بعد قبل و بعد از آمپول پروفن بخوری.البته اینا تجربه های شخصی خودمه.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : mysis

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...