امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا هومیوپاتی را امتحان کرده اید؟
دوست دارم بدونم کسی از بچه ها علم هومیوپاتی رو امتحان کرده یا نه؟
و تا چند درصد بهش جواب داده Huh
love51زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که عمری به اجبار خواهیم خفتlove51
 تشکر شده توسط : Ghost , nahid
من سه چهار دوره رفتم
پزشکش یکی از اساتید دانشگاه در زمینه هومیو پاتی بود که زمان دانشجویی همکلاسی یکی از دوستام بود
اولش یه فرم سئوال میدن که با دقت باید پر کنیم
براساس اون برام دارو ساخت و زنگ زد که بیا دارو آماده هست
دارو رو که بصورت قطره بود و 40 قطره زیر زبانم ریخت و گفت 1 یا دو دقیقه بذار بمونه جذب بشه از طریق زبون بعدش قورت بده
البته دارو کلا نباید کنار وسایل مغناطیسی بمونه و امواج موبایل بهش اثر نامطلوب داره و تا دو ساعت خوردن و آشامیدن ممنوعه و یک روز قبل و یک روز بعدش نباید سیگار کشید و یه سری پرهیزهای غذایی داره مثل ادویه جات معطر و .... البته تا یه زمان مشخص
بعد هر ماه میرفتم و گرید دارو رو بالاتر می برد
اولین بار که دارو رو داد احتمالا تو ساختش خیلی دقت کرده بود اما دفعات بعد انگار .....
اولین استفاده های دارو خیلی عالی بود ولی بعد....
البته بگم تلقین یا روحیه باعث شد اینجوری نیست واقعا اولین داروها تاثیر خوبی داشت
البته این دارو به ضربه خیلی حساسه هر با که تکان شدید میخوره تاثیر و قدرتش تغییر میکنه
اساس ساخت این دارو هم همینه و راه شناخت و دارو هم همینجوری کشف شد که داروهایی که به مناطق دور دست فرستاده میشد بخاطر ضربه در دست اندازهای جاده که به دارو وارد میشد اثرش فرق میکرد
البته ما دو نفر بودیم یکیمون مشکل عصبی شدید داشت که اون خوب شد
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : DavidBili , Ghost , nahid , آیدا
من در سال 73 که دکتر مسعود ناصری (بنیانگذار هامیوپاتی در ایران ) در شهر ما بودند پیشش رفتم . آنموقع علائم زیر در بدنم بوجود آمده و خیلی اذیتم می کرد:
حالت گز گز در سمت چپ شکمم، قدرت انگشتان دست راستم که خیلی کم شده بود بحدی که نمی توانستم خودکار را در دستم نگهدارم و بنویسم . چون آن زمان دانشجو بودم ، این مورد خیلی ناراحتم میکرد.
ولی با اولین سری داروهای هامیوپاتی که 3 تا قرص بودن که زیر زبانم می گذاشتم ، این علائم کاملاً از بین رفت و قدرت انگشتان دست راستم بطور کامل برگشت.icon_biggrinicon_biggrin
تنها روش درمانی که نتیجه گرفتم ولی دکتر ناصری بعلت .......... در ایران نماندند وبه انگلستان برگشتند angry3angry3
 تشکر شده توسط : DavidBili , Ghost , nahid , آیدا
ميتونيد اينجا رو هم ببينيد
 تشکر شده توسط : ابراهیم , Ghost , nahid , آیدا
سلام دوستان

میخواستم ببینم آیا کسی تحت درمان همیوپاتی قرار داره؟
من مدت زیادی انواع و اقسام دارو ها رو امتحان کردم
دیگه آمپول هم بمن جواب نمیده
هر راه سختی بوده من امتحان کردم از انواع و اقسام داروهای گیاهی و شیمیایی ولی هر روز بیماری من بدتر میشه این آخر کاری دکتر میخواست برام قرص شروع کنه تمام آزمایشاتم دادم ولی وقتی متوجه شد 100 متر نمیتونم بدون کمک راه برم شروع نکردsad2
حالا بعد از تمام این مراحل میگن همیوپاتی
نمیدونم واقعا ، سر در گمم
البته دو ماه هست که همیوپاتی شروع کردم اما هیچ تاثیری هنوز نداشته
دکترهمیوپات میگه باید صبر داشته باشی
و متاسفانه در بیماری ام اس به همون دلایلی که همه میدونین نمیشه زیاد صبر کرد
لطفآ اگر کسی نتیجه گرفته منم راهنمایی کنید
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : arezooo82 , DavidBili
ممنونم دوست عزیز
خیلی بمن کمک کردین

ولی ای کاش دوستانی که تحت درمان هستن هم نظر بدن
تا به یه نتیجه کلی برسیم
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : nahid
سلام دوستان من تازه با این روش آشنا شدم لطفا اگه کسی این روش رو امتحان کرده اینجا تجربیاتشو بگه باقی استفاده کنن ممنون?
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زانوم کلافه ام کرده! mahdiye1989 2 2,575 2013/10/24, 05:46 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
  آیا دکتر شما داروی بتامتازون براتون تجویز کرده؟ mahmoodbnjr 7 26,086 2013/03/22, 06:11 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان