امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعادل
بچه ها یاسی جون زحمت کشیده بود حرکت درخت رو معرفی کرده بود کسی بهش سر نزده بود .چون بعضیا مشکل تعادل دارن پیشنهاد میکنم بخونید برا افزایش و حفظ تعادل عالیه.
-تمامی وزن بدن رو بر روی کف پای راست ببرید.پای چپ رو از زانو خم کنیدو با کمک دست راست کف پارو داخل و بالای ران راست بگذارید .طوریکه انگشتان پا به سمت زمین باشند.
2-پای راست کشیده و عضلات بالای زانو منقبض کنید.در حالیکه پای چپ را به انتهای استخوان ران فشار می دهید.زانوی چپ را به سمت عقب بکشید.
3- با دم به آرومی دستها را از طرفین بالا ببرید،طوریکه کف دستها همدیگر را لمس کنند.یا رو به هم باشند.
4- به یک نقطه ثابت در مقابل خود خیره شوید تا بتوانید تعادل خود را در طول حرکت روی یک پا نگه دارید.
5- حرکت را در سمت دیگر انجام دهید.
(اگه نمیتونید اوایل از دیوار کمک بگیرید)

درمواقع زیر انجام ندید:
سردرد - سر گیجه - بی خوابی - فشار خون پایین - فشار خون بالا(دستها را بالای سر نبرید)جراحی در ناحیه شکم - آرتروز زانو - واریس - کسانیکه از مشکلات جدی زانو رنج میبرند،پشت خود را به دیوار تکیه دهند و زاویه بین ران و ساق پا را طوری تنظیم نمایند که روی زانوی خم شده فشاری نباشد.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : Sina , hamid , hamed , sargol
صدف جون مرسی
میگم نمیشه تو هم مثل یاسی از عکس استفاده کنی ؟؟؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol
چرا سینا جان برا همین از یاسی خواهش کردم خودش حرکاتو آموزش بده .اصلا"بدون شکل قابل اموزش نیست.
حالا از یاسی خواستم بگه شکلها رو از کدوم سایت می گیره که با اجازش گاهی منم استفاده کنم
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان