امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مکمل چشمی visionace
دوستان ادامه بحث در ارتباط با پلاک را در تاپیک خودش دنبال کنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : yummy
همه میتونن استفاده کنن؟یعنی منم که فعلا ام اس برام تشخیص داده نشده ولی مشکلات بینایی دارم میتونم استفاده کنم؟
(2012/08/30, 12:45 AM)rana نوشته است: همه میتونن استفاده کنن؟یعنی منم که فعلا ام اس برام تشخیص داده نشده ولی مشکلات بینایی دارم میتونم استفاده کنم؟

مصرف خودسرانه دارو صحیح نیس
خوب بهتره از یه متخصص چشم یا متخصص مغز و اعصاب بپرسین
این نکته هم در نظر داشته باشین که اين فرآورده صرفا مکمل رژيمي - غذايي بوده، جهت تشخيص، درمان و پيشگيري از بيماري نمي باشد!

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : rana
سلام خواستم بدونم این محصولات تایدیه وزارت بهداشت رو دارن یا نه
(2012/08/30, 11:16 AM)rezagh نوشته است:
سلام خواستم بدونم این محصولات تایدیه وزارت بهداشت رو دارن یا نه
واسه چی نداشته باشه؟icon_cry

این دارو یه نوع مولتی ویتامینه که ویتامینهای گروه ب + ویتامین آ و دی و... و موادی رو داره که برای چشم مناسبه ، فکر نمیکنم برای آسیبهایی که مربوط به عصب چشم هست بتونه کاری کنه. یعنی میتونه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2012/08/30, 02:21 PM)nahid نوشته است: این دارو یه نوع مولتی ویتامینه که ویتامینهای گروه ب + ویتامین آ و دی و... و موادی رو داره که برای چشم مناسبه ، فکر نمیکنم برای آسیبهایی که مربوط به عصب چشم هست بتونه کاری کنه. یعنی میتونه ؟
این مکمل چشمی مخصوص تقویت سیستم بیناییه
ناهید جون جنبه درمانی ندارهconfused2

تشکر شده توسط : nahid
(2012/08/28, 11:51 AM)naazanin نوشته است: مکمل چشمی visionace

این مکمل چشمی مخصوص تقویت سیستم بینایی می باشد.
حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی ضروری به همراه مخلوط کارتنوییدهای طبیعی و بیوفلاوونوییدهای مرکبات و عصاره گیاه بیلبری و استرهای لوتیین میباشد.

موارد مصرف:
حفاظت از اعصاب و رنگدانه های چشمی
شبکه و لنز چشم
بهبود خون رسانی وحفظ رطوبت طبیعی چشم برای افرادی که از لنز استفاده می کنند.

......................................................................................................

این قرص رو جدیدا دکتر واسم تجویز کردن با توجه به اینکه هنوز تاری چشمم خوب نشده واسه تقویت سیستم بینایی گفتن این مکمل رو مصرف کنم.

سلام
نمیدونم الان چند روزه که این مکمل را مصرف می کنی امیدوارم که جواب + بهتون داده باشه من هم از ناحیه چشم راست مشکل تاری و بعضی روزها دو بینی دارم می خواستم ببینم من هم می تونم از این مکمل استفاده کنم . جون مولتی ویتامین هست فکر می کنم ضرری داشته باشه ؟ ممنون Huh
عشق بینایی را می گیرد
دوست داشتن بینایی می دهد .

تشکر شده توسط : amirfarhag
(2012/09/04, 01:56 PM)unforgiven نوشته است: سلام
نمیدونم الان چند روزه که این مکمل را مصرف می کنی امیدوارم که جواب + بهتون داده باشه من هم از ناحیه چشم راست مشکل تاری و بعضی روزها دو بینی دارم می خواستم ببینم من هم می تونم از این مکمل استفاده کنم . جون مولتی ویتامین هست فکر می کنم ضرری داشته باشه ؟ ممنون Huh
این مکمل چشمی جنبه درمانی نداره فقط واسه تقویت سیستم بینایی.
تازه دارو رو شروع کردم فعلا که تفاوت محسوسی رو با قبل استفاده از دارو نداشتم!
ضرری که نداره ولی خوب بایستی تحت نظر پزشک مصرف بشه
 تشکر شده توسط : # پریسا #
دوستان من این قرص رو هر وقت مصرف می کنم ( بعد از نهار) معدم به مدت کم درد شدید می گیره ، شما هم بعد از مصرفش معده درد می گیرید؟البته مدتش کمه و خودش خوب میشه ، اما نمی دونم با مصرف زیاد و هر روزه به معده آسیب می زنه یا نه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکاتی چند راجع به ام اس و معرفی داروهای مکمل جانبی برا� mohsen121 1 5,555 2017/08/16, 12:28 AM
آخرین ارسال: Saharbaghi1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان