•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرگز مصرف دارو را قطع نکنید حتی در زمان خاموش بودن بیماری
بهاران عزیز ، یاد خودم افتادم ،
آخه منم حدود اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد بود که دارو برام تجویز شد ولی فکر کنم تا مرداد نزدم !
آخه عوارضش رو میخوندم و میترسیدم ، فکر میکردم یکباره همه این عوارض میاد سراغم و از کارو زندگی می افتم ...اما واقعیت چیز دیگه ای بود.
ممکنه یکی هیچ کدوم از عوارضِ نوشته شده رو نداشته باشه ، یکی هم یکی دوتا از عوارض رو داشته باشه مثل سردرد و یا درد عضلات که اونم با استامینوفن میشه پیشگیری کرد.
من بار اول که زدم با قرص مسکن هیچ مشکلی نداشتم تازه برای من کل دارو رو تزریق کردن .شما بگید بار اول نصف دارو رو تزریق کنن ، هیچ مشکلی پیش نمیاد.icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , baharan , رامنا , zohaa
سلام دوستان من فردا باشجاعت وشهامت بسیار برای تزریق اولین مرحله داروم خاهم رفت...happy0065.gifhappy0065.gifامیدوارم همه چیز خوب پیش بره..wink2wink2برام دعا کنیدوicon_questionicon_question
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : paeazan , sooorooosh , FBF , رامنا , sara2 , yummy , mari , Prime , hessam , nahid , برگ 7 , zohaa
آرزوی موفقیت دارم برات.
اصلا استرس نداشته باش
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : baharan
(2013/08/04, 11:55 PM)baharan نوشته است: سلام دوستان من فردا باشجاعت وشهامت بسیار برای تزریق اولین مرحله داروم خاهم رفت...happy0065.gifhappy0065.gifامیدوارم همه چیز خوب پیش بره..wink2wink2برام دعا کنیدوicon_questionicon_question
وچطور سه ماه از اولین تزریق گذشت وماباهم کنارامدیم...rolleyesrolleyesrolleyesدیدار سه شنبه شبها هیچ وقت یادم نمیره...
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : برگ 7 , neda.n , zohaa
(2013/07/30, 11:43 PM)baharan نوشته است: دوستان من از زدن میترسم!از خرداد باید میزدم....اولبن تزریقو...confused2confused2اما حقیقتن الکی به تعویق انداختمConfusedConfusedConfused
ودکترم هم گفته خفیف اما با تزریق..دارومو گرفتم گذاشتم یخچال هراز گاهی میرم نگاش میکنم...sad2sad2sad2
دعا کنید باهاش کناربیامsadsadsadsad

گویا تازه بیمار شدی.نگران نباش چون همه اول بیماری کم و بیش مثل تو هستن.ولی برا کسی که تازه بیماریش تشخیص داده شده اگر بلافاصله دارو استفاده کنه تجربه شخصی من بهم می گه که می تونه اثرات خوبی داشته باشه.پس تاخیر و تعلل نکن.

(2013/07/31, 01:00 AM)رامنا نوشته است:
(2013/07/30, 11:43 PM)baharan نوشته است: دوستان من از زدن میترسم!از خرداد باید میزدم....اولبن تزریقو...confused2confused2اما حقیقتن الکی به تعویق انداختمConfusedConfusedConfused
ودکترم هم گفته خفیف اما با تزریق..دارومو گرفتم گذاشتم یخچال هراز گاهی میرم نگاش میکنم...sad2sad2sad2
دعا کنید باهاش کناربیامsadsadsadsad

بیخیال دختر خوب. برو بزن داروتو. پس اونایی که هر روز باید دارو بزنن چی؟ مثلا دیابتی ها... فکر کن یهو وسط خیابون میفهمه که حالش خوب نیست و باید انسولین تزریق کنه. بعد باید بگرده یه جایی رو پیدا کنه که مردم نبینن و فکر نکنن معتاده... تازه اونم بعد از یه مدت یاد گرفته چیکار کنه و براش اصلا مساله ای نیست. برو تزریقتو بکن بعدم بیا برامون تعریف کن که حالت خوبه و همه چی خوب پیش رفته تا بقیه هم روحیه بگیرن agreement2

خوب من نه معتادم نه دیابتی.ولی الان باید برم آمپولم رو برنم.زمانش بین ساعت 6-7 بعد از ظهر هست.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : baharan , zohaa
من 3 سال سینووکس زدم، الان 11 ماهه خودسرانه دارومو قطع کردم و فعلا همه چی آرومه.smiling خدا عاقبتمو بخیــــــرکنه!confused2
خدایـــــــــــا..... دستم به آسـمانـت نمی رســـد
امـــا تو که دستت به زمین می رســد
بلنـــــــــــدم کن
 تشکر شده توسط : visko
من نمی فهمم چرا ملت خوب شدنشون را به قطع دارو می بینند angry2angry2angry2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : visko , محبوب64 , zohaa
به نظرم باید به دکترمون اعتماد داشته باشیم خوب منم هیچ مشکلی ندارم فقط وفقط یه بار یه سمت صورتم سر شد کهmsمن تشخیص داده شد بعد اونم هیچ مشکلی نداشتم ولی به دکترم اعتماد دارم که ایشونم اندازه من مشتاقن که من خوب بشم پس بدون حتی کوچکترین مشکلی الان هشتاد هفته هست دارم آمپول میزنمagreement2 به نظرم اشتباه بزرگیه که خودسر دارو رو قطع کنیمconfused2ادامه بدیم انشاالله به زودی کلا ازms وآمپول ودارو .....راحت میشیم درمان کامل انجام میشهinnocent0001.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : محبوب64 , 111reza , zohaa
(2013/12/08, 06:32 PM)Destiny نوشته است: من 3 سال سینووکس زدم، الان 11 ماهه خودسرانه دارومو قطع کردم و فعلا همه چی آرومه.smiling خدا عاقبتمو بخیــــــرکنه!confused2
بچه ها خواهش میکنم به هیچ عنوان داروتونو قطع نکنید حتی اگه پزشکتون تشخیص به قطع دارو بده اول مطمئن بشید بعد...
بعد 2 سال تزریق دکترم دارومو قطع کرد منم بهش اعتماد کردم و تا 3 سال و اندی کوچکترین مشکلی نداشتم ولی در نهایت حمله داشتم قطع دارو فقط باعث شد بیماریم پیشرفت کنه
السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
وعلی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین
 تشکر شده توسط : Destiny
دوستان من از سال 82یا قبل از ان هم ام اس داشتم که در سابت 83تشخیص داده شد ان هم با ام ار ای
از سال 84تا به حال اوانکس مصزف میکنم البته 3الی 4ماه هم سینوکس که داروحانه شهرمان اوانکس تداشت
یکباربا خانواده به خانه خدا رفتم که قسمت همتون بشه یک ماهی دارویم را قطع کردم بعد از یک ماه خمله به من دست داد
یه مدتی نا پر هیزی هم کردم نا پرهیزیهای مردانه سخترین حمله عمرم تا به حال به من دست داد چشمهایم تا به تا شد
پسرم میگفت بابا چرا چشمهایت اینطور شده من میگفتم چیزی نیست با هم قهر کردهاند
شاید باورتون نشه چهار باز پالس ترا پی پشت سرهم
سفارش های من به دوستان دارو هایتون بموقغ مصر ف کنید
سد دفاعی بدنتون با ورزش(شنا بدنسازی پیاده روی یوگا) دوری از استرس رو اوردن به تماز که خیلی روی ان تاکید میکنم قوی
همچنین مصرف امگا3وزیتون و غذاهای بدون چربی و زعفران ودارو های گیاهی که ارام بحش است استقاده کنید
در پایان ار من حیلی تشکر کنیدlove51
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , پویش , طلایه , mari , image , elham 66 , Springdew , پریا حقیقت پور , sia , fatemeh65 , Mahpishouni

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارض ناشي از درمان‌هاي دارويي در بیماری ام. اس نازلی 19 40,974 2018/06/20, 06:55 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
  علائم بیماری MS Prime 40 56,926 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,539 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1
  سیاه شدن سر استخوان فمور در بیماری ام اس آیدا 16 16,590 2014/12/20, 11:36 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان